מחזור 11 :: 0-0 מול ניוקאסל בבית

עם פרסום לוח המשחקים לעונת 22-23, נשאו כל אוהדי הכדורגל את עיניהם אל חודש אוקטובר שהבטיח קרב טיטאנים בכדורגל האירופי. משחק בין שתי הקבוצות הלוהטות ביבשת, שמציגות את הכדורגל המלהיב ביותר וברמה הגבוהה ביותר כבר חצי עשור. מפגש בין שני מאמני על שהפכו את הסגלים שלהם למכונות כדורגל משומנות, ונראים כיחידים שיכולים לאתגר זה את זה. מאבק בין שני מועדונים, מי עתיר מסורת ומי פחות, על מקום בהיכל התהילה של הכדורגל העולמי ובזכרון הקולקטיבי כקבוצה הטובה ביותר בהיסטוריה.

ואכן המפגש לא איכזב ובסיום מאבק עיקש גברה מנצ’סטר יונייטד 1-0 על אומוניה. קרב טיטאנים אינדיד.

ציפינו להגיע לניוקאסל רעננים אחרי מחצית ראשונה קלילה ומחצית שניה של שנ"צ בחמישי, אבל מפה לשם כל השחקנים המרכזיים שיחקו 90 דקות למעט אריקסן. מרסיאל כנראה עדיין פצוע, אך רונאלדו יהיה זמין לעת עתה, עד שה-FA יחליט על עונש בעקבות שבירת הטלפון של אוהד אברטון בעונה שעברה (קראתם נכון). החדשות הטובות הן שהארי מגווייר עדיין בחוץ.
המגפייז, בינתיים ללא קניות שייחיות יוצאות דופן, אך עם חולצות חוץ של החמאס, פתחו את העונה נהדר תחת המאמן המצויין אדי האו, ולצד כדורגל חיובי מצליחים להיצמד לצמרת. בעונה שעברה הם הגיעו למשחק החזרה של כריסטיאנו וקיבלו רביעייה, אך הפעם הדברים יהיו מסובכים יותר עבור יונייטד.

אה ויש גם ליברפול סיטי היום נדמה לי, לא שאכפת לי חלילה.

5 לייקים

תיקו סה"כ מוצדק מול קבוצה שיש להודות שפחות או יותר ברמה שלנו. גם להם יש כסף, מאמן טוב שבתהליך בניה, ורואים התחלה של שיטת משחק קבועה. הם קבוצת טופ 7 שעדיין רחוקים מהטופ 3, וגם אנחנו. מניח שנתחרה איתם על תואר הקבוצה המפתיעה שאולי תשתחל לטופ 4 (וכנראה תסיים 5-7).
בהתחשב בכל זה, תוצאה לא רעה, בעיקר אחרי שבמחצית השניה די שלטנו במשחק. הירידה ברמה מאריקסן לפרד הורגשה מאוד, וכנ"ל להיתקע עם רונאלדו במרכז ההתקפה שנראה מחריד. יכול להיות שבהרכב מלא היינו משיגים את הניצחון, מצד שני גם ניוקאסל באו עם כמה חיסורים משמעותיים.
לפחות הכסף שלנו פחות מלוכלך, נתנחם בזה.

לייק 1