מחזור 11: 1:0 לראיו, מפסידים גם בווייאקאס

הסגל למשחק -

בחוץ: פרנקי, דמבלה, פדרי, ברייטווייט. איש איש ופציעתו.
בפנים: פיקה, למרות הספק לאחר הקלאסיקו.
לא יפתח גם אם כולם ימותו: ריקי.

קצת הרכבים משוערים, אולי זה מה שיעיר את השרשור הזה -

FB_IMG_1635324653987

מדהים/משעשע אותי לראות שגם במשחק בו דמבלה, פדרי ופרנקי פצועים, ופאטי כנראה ינוח (לפחות לפי המשוערים) - קוטיניו לא בטוח בתמונת ההרכב.

השאלה אם זה רק עניין “מקצועי”, גם אם זה כולל תוספת של קורטוב מקובעות של קומאן על גאבי ודסט, או שזה קשור לסעיף נעלם בחוזה מול ליברפול, לגביי תוספת תשלום אחרי כמות משחקים.

יש עכשיו הודעה רשמית שהוא פצוע ולא יהיה בסגל.

עניין מקצועי בלבד.
פורסם גם בספרד וגם באנגליה שכל המשתנים של קוטיניו כבר מומשו. האחרון היה כשהגיע ל 90 משחקים ואין קשר ל 100. עלה לנו 160M ואנחנו עדיין חייבים לליברפול כמה עשרות מיליונים עליו. זה חלק מה 1350 של החוב הכולל שלנו.

ההרכב -

קוטיניו וניקו בהרכב, כמו גם אגוארו שפותח לראשונה.
גאבי מקבל מנוחה.

לנגלה בספסל, אבל רוברטו פותח. אי אפשר לקבל הכל.

ריקי ימשיך לחנוך את דמיר באומנות חימום הספסל למרחקים ארוכים.

עברו הימים של פאקו חאמס :frowning:

פאקו חאמס היה תופר את הקבוצה שלנו רביעייה במחצית.

תכלס, יתרון מוצדק. הם טובים מאיתנו כשיש שם היררכיה ברורה. אצלנו ברדק ואשכרה שחקנים שהוכיחו את עצמם פשוט לא יודעים איפה להיות, לאן למסור ולאיפה לפתוח ולנוע לחללים. אנרכיה בחסות קומאן/לאפורטה.

אבל היי, אנחנו משחקים טוב יותר כך אמר המיסטר אחרי הקלאסיקו…

מתגעגע לימים בהם לראיו היו מולנו 50.5% שליטה בכדור.

איפה הימים של ראיו מחזיקים 75 אחוז מהכדור ובארסה מנצחים 0-4
כמעט פיטרו את טאטה על זה

חלש מאוד…

כבודו של פאקו חמס במקומו מונח, אבל האידיאליזם הקיצוני היה גם מה שהרג אותו ברגע שחומר השחקנים אצלו השתנה ובעיקר ברגע ש"למדו" אותו.

איראולה עושה כרגע עבודה מדהימה בראיו עם סגל שחקנים שלא אמור להיראות כ"כ טוב. הוא מוציא מהשחקנים שלו הרבה יותר ממה שהם אמורים להיות שווים.

אלבה עולה עם זריקת בניון לקלאסיקו, ומדדה במשיק הזה - באלדה לא מקבל דקה.
פרנקי ופדרי פצועים, וקוטיניו זה מינוס 2 שחקנים - ריקי לא מקבל דקה.

הפסד שני ברציפות, הפסד חוץ שלישי ברציפות, בלי לכבוש אפילו שער אחד.

giphy (9)

נ.ב. עוד פעם על קוטיניו - הוא אפילו לא הצל של עצמו. הוא כמו שחקני ה-NBA, אחרי שהחייזרים גנבו להם את הכישרון בספייס ג’אם.

מוקדש ללאפורטה וקומאן

קומאן + 12M > השתתפות בליגת האלופות שנה הבאה.

זה פשוט לא יתואר. לא זוכר סבל כזה. בארסה כל כך גרועה. כשהשלם שווה פחות מסכום חלקיו. אבל לא סתם פחות. פשע נגד האנושות מה שקומאן ולאפורטה עושים לנו. הרס דור. פיגוע התאבדות מתמשך. זוועה. אין מילים. מעולם לא סבלתי ככה מבארסה, שבוע אחרי שבוע. מי יציל את הבית שלי?

וואוו, מדהים כמה השפעה יש למאמן על קבוצה, זה כאילו התירוצים בונים את עצמם תוך כדי משחק לטובת מסיבת העיתונאים של קומאן. זו שיטת המשחק שלו וזה מעגלי.

אגב
שנה הבאה דרבי עם בארסה ב’ בליגה השניה בהנחה שזו תעלה.

לא לדאוג.
עוד קצת ואנחנו “מתקרבים ללנצח משחק” או שזה “מתקרבים לבעיטה למסגרת”?
על הדרך לא לשכוח “לתת לו כבוד, כי הוא אגדה”.

הכי חשוב אבל זה “המאמן ישפט לפי התוצאה ודרך המשחק”, עם קינוח נפלא של “הוא ממשיך אם נפסיד? כן כן, ברור”.

אבל תמיד תזכרו שכשצריך “יש לנו 20 מיליון לרכש” אבל לא בשביל לפטר.

הקרקס של לאפורטה קומאן ושות’ ימשיך ואנחנו רק נדקלם כמו ילדים טובים “זה הכל בורטומאו אשם”.
כי הכי קל לא להחליט. רק האוהדים סובלים מזה הרי.

אני לא חושב שיש לנו 20 מיליון לרכש ולא לפטר את קומאן.

תקראו לי נאיבי אבל אני באמת חושב שאם לאפורטה יכול היה לפטר את קומאן הוא היה מפטר אותו, אין לי שום הסבר הגיוני אחר לזה, הוא פשוט מסתיר את הסיבה.

אני יחסוך ממכם את המסיבת עיתונאים שלו. הבנאדם בשלב הזה מטריל אותנו. אפס .

לדעתי לאפורטה בעיקר מנסה לשדר יציבות ועסקים כרגיל, ושהנהלת בארסה החדשה היא שקולה וזהירה ולא עורפת ראשים סדרתית. עם זאת, אם המצב הזה יימשך לאורך זמן, קומאן כבר יימצא את עצמו בדרך החוצה - אולי אפילו לפני סוף העונה. מאוד מזכיר לי את מה שהיה עם מויס ביונייטד בזמנו - מין רצון כזה אחרי עידן פרגוסון, להראות שאנחנו לא חלק מתרבות הכדורגל הקלוקלת הזו שמטיסה מאמנים על ימין ועל שמאל, בלי שום סבלנות וכבוד". ובכל זאת, כשהגיעו מים עד נפש, מויס אכן פוטר (עוד לפני סוף העונה). ככה שלא הייתי מאבד תקווה מהבחינה הזאת.
מצד שני, יונייטד לא באמת התאוששה מקצועית מאז, ככה שאני לא יודע עד כמה מדובר בדברי נחמה…

הפתעה

https://twitter.com/barcacentre/status/1453449950793281539

נחמד סך הכל איך אתם מנסים פה להגן על לאפורטה עם טיעונים חצי אפויים… מנסה לשדר…מסתיר את הסיבה… קצת נשמע כמו תירוצים מאולצים. אני מתחיל לחשוב שפפ היה פוקס שלו וזהו. איש עסקים ממולח עם פוקס בתיק. עאלק מקשיב לקרויף. הלוחש באוזן. אני יכול לשמוע את ההתהפכויות של קרויף. ואלה לא לחישות. הוא ממרר שם בבכי. הבכי נשמע עד קטאר. הכל ידוע והכל ברור ואין דברים נסתרים. ישלמו פיצויים. צ’אבי יבוא כמו כבאי למגדלי התאומים. עד שזה יקרה כל הפסד על ראש לאפורטה.

אגה בsport כרגע יש סקר. בינתיים 87% חושבים שצריך לעוף. כזה קונצנזוס לא היה מאז ימי מפאי העליזים.

צריך גם להזכיר שהשחקנים שהוא נלחם עליהם בכל מאודו, למרות שההנהלה (ופה בפורום) פחות מתו על הרעיון במקרה הטוב או הזהירו מחוסר התאמה משווע במקרה הפחות טוב, גם נראים חושך.
על לוק דה יונג מיוצר לדבר אבל גם ממפיס שהיה סביר בתחילת העונה, נהייה ממפיס של יונייטד, פשוט לא מתאים לרמה.