מחזור 11 :: עוד מפלה, מפסידים 1:2 לאלאבס בבית (קאסמירו)

השחקן היחיד כרגע על המגרש שיכול ליצר לעצמו מצב בעיטה ברחבה הוא ואסקז, וזה אומר המון על המצב שלנו.
מריאנו פשוט נוראי.

מקווה שההפסדים ימשיכו להגיע, אולי זה יעזור למהפכה סטייל 2009.
יש לנו יותר מידיי שחקנים שמהווים נטל על הקבוצה, גם עם האלנד ומבאפה ביחד קשה להגיע רחוק.

קבוצה ביזיונית, מאמן עיוור מצטער מאוד, 4 צמפיונס לקחנו רק בזכות הגדול בהיסטוריה, אתם שונאי רונאלדו שלא אומרים את זה בפה מלא.
אותו סגל בדיוק מראה כמה הוא חלש להחריד, לא יאמן כמה השחקן הזה נתן לנו, ואיזה מים הוא הוציא לא מהסלע אלא מהבור של התחתית

יש לי ביקורת מאוד גדולה על זידאן, אנחנו לא יכולים לשחק גם עם נאצו גם עם רמסלו וגם עם לוקאס כמגן ימני זה מתכון לאסון, הוא לא אשם שנאצו או קורטואה הם פשוט טמבלים אבל הוא כן אשם בזה שהרכיב את ההגנה הזו.
נקודה נוספת היא מודריץ, אני מאוד אוהב את לוקה והוא נותן עד עכשיו עונה נהדרת, אבל במשחק כזה הוא יכול לנוח אין סיבה לפתוח איתו.
כמה נקודות נוספות-

• איסקו ומרסלו כבר לא שחקני כדורגל שמתאימים לרמה הזה.
  • 7 שערים ב 3 משחקי ליגה,5 פנדלים ש 3 מהם על נגיעות יד, שמישהו יסביר לשחקנים האלה שיד היא לא חלק מהמשחק.
    *מאז התקרית עם בנזמה ויניסיוס פשוט לא בעניינים.
  • השופט לא אשם בהפסד שלנו היום אך שיפוט גרוע כזה אני לא זוכר כבר הרבה זמן.
  • מריאנו לא מתאים ליותר מליגה ג צפון.

מה קשור לוקאס ומרסלו? מה קשור? פאקינג שבעה שערים ברצף שאנחנו סופגים מטעות בוטה של שחקן הגנה. מרסלו הוא הבעיה האחרונה שלנו ולוקאס הוא השחקן הכי טוב על הדשא חד משמעית.

הבעיה הראשונה שלנו היא, כרגיל, אימפוטנציה. אפס יכולת התקפית. העונה אין הגנת ברזל כמו בשנה שעברה, אז כל טעות זה חצי הפסד. שתי טעויות ואפשר להתקפל.
אפילו הגול של קאסמירו הגיע אחרי החמצה זוועתית של ויניסיוס מתיבת החמש.

image

יום שבת השחור| מי זה ההוא עם הקוקו והזקן, קצת איטי בקצב של ליגה לוותיקים, וואלה הכי טוב על המגרש. אהה…זה איסקו. וזה עצוב שכתבתי את מה שכתבתי. זו המילה: עצב. אם אחרי התבוסה במאסטייה השתוללתי מעצבים, עכשיו סתם עצוב, משלים עם המצב, באמת. אנחנו קבוצה לא טובה אבל לא חשבתי שהליגה תברח לנו. שלושה משחקים ברציפות ללא ניצחון - רצף שלא היה לנו מאז סיוטי לופטגי, שנתיים. מעבר לכך, שלושה הפסדים כבר - כמו בכל העונה שעברה.

מצאתי ציוץ גאוני בטוויטר במחצית אבל הוא הלך לי לאיבוד - השוואה בין אדן הזאר דווקא לג’ונתן וודגייט. בצ’לסי הוא היה מבקיע את המצב המצוין ההוא ואז הכל היה יכול להיות אחרת, הוא באמת מנחוס רציני ועצוב לי עליו.
אנחנו מחלקים יותר מדי מתנות, כולם, ללא יוצא מן הכלל והאמת שלא הייתי שקט אף פעם עם הנעת הכדור המוגזמת הזו של שחקני ההגנה וגם משחק הרגל של טיבו קורטואה.

עוד ערב התקפי מבחיל, ריאל מדריד החלשה ביותר שאני זוכר. חוסר הפרגון של טוני קרוס למריאנו זה מרתיח, ממש אגואיסטיות, אבל זה לא העניין, אי אפשר להיתפס למהלך אחד. אנחנו איטיים, שקופים, מייצרים מעט מדי מצבים, חלק מהבחירות של זידאן אני לא ממש מבין. אסנסיו מעביר כדור רוחב טוב אחד במשחק וזהו, הייתי רוצה לראות את רודריגו משחק קצת יותר אבל אין פיתרון קסם, ככה זה יהיה כל הזמן. בכל מקרה, כשאנחנו נקלעים לפיגור אין אמונה, לא רק אצלנו - אין אצל השחקנים. סופגים וזו מכת מוות עבורנו.
אני מקווה שבשלב מסוים נהנה קצת מכדורגל העונה או יותר נכון שנסבול פחות. האללה מדריד, הלכתי לראות יוטיובים ישנים ולקרוא פרק מהספר שלי. מוזמנים לרכוש, אוהב אתכם :slight_smile:

אתה מחכה כל היום למשחק, חושב שהפעם יהיה אחרת ואז מסיים כרגיל ביותר מידי בהייה בטלפון כדי לא לשבור את הטלוויזיה.
הנמכת ציפיות, ריאל מדריד הזו לא תשיג כלום העונה
לא תהיה אליפות כשאנחנו כבר 9 מאתלטיקו וסוסיאדד, בגביע לא נוכל לנפק 4 משחקים עקביים טובים ועל הצ’מפיונס לא נראה לי שאני באמת צריך להרחיב.
יותר מידי שחקנים נראים כמו פנסיונרים של חברת חשמל שפשוט מקבלים משכורת והרכב בלי שום קשר לסט הכישורים והיכולות שלהם.
מקווה שמישהו סוף סוף יפיק לקחים לקראת העונה הבאה.

ככל שעובר הזמן מתחזק אצלי הרושם שהשינוי לא יגיע באמצעות חיזוק כזה או אחר. אהני מנסה לראות את אמבפה משתלב ורואה אותו מצליח כמה פעולות שויניסיוס נכשל בהן אבל לא יותר.
ריאל מדריד נראית קבוצה חולה. זה לא העמדה הפחות טובה, זה משחק לחץ שלא קיים, שובע, עייפות ואנמיות.
הבעיה עם הסגל הקיים הוא לא רק הרמה שלו אלא גם ובעיקר האווירה שהוא מייצר.

איפה ראית שגתבתי שלוקרס לא היה טוב? הוא היחיד שמנסה ורץ ונלחם ואת זה אי אפשר לקחת ממנו, אבל עד לשחק עם הגנה שמורכבת מ 3 שחקנים שבכלל לא משחקים ביחד ווראן האימפוטנטי זה כבר מתכון בטוח לאסון, אם לאלאבס הייתה התקפה היא הייתה תוקעת לנו שלישייה במחצית הראשונה.
מרסלו קשור ועוד איך קשור, הבנאדם לא תורם לנו בשיט, לא התקפית ובטח לא הגנתית.

לוקאס וגם נאצ’ו היו טובים בשטף המשחק. כל המתפרצות על הראש היו קורות גם בהרכב אחר בפיגור כזה. אם כבר מי שטעה במתפרצת הכי מסוכנת זה טוני קרוס.
מרסלו לא היה טוב, וגם מנדי לא עשה כלום היום.

נראה לי מגוחך לדבר על הציוות בהגנה, שהוא האחרון שהשפיע על המשחק ועל התוצאה בזמן שהקבוצה מחלקת מתנות במקביל לתקופה ההתקפית הכי עלובה בהיסטוריה.

אחריי כל תיקו או הפסד אני קורא שזידאן אומר שאיבוד הנק׳ רשום עליו ואני שואל את עצמי, אחריי כל כך הרבה נקודות שנזרקו לפח, לא הגיע הזמן ללמוד משהו? אני באמת ובתמים לא מצליח להבין איך אף אחד בצוות האימון לא עצר לשנייה לחשוב שהשילוב של מרסלו עם ואסקס זו התבאבדות. מנדי היה חייב לפתוח לשם ״האיזון״ וכנ״ל לגביי אסנסיו, אין שום סיבה שהוא יקבל דקות על חשבון רודריגו. על איסקו באמת שכבר אין מה להוסיף, נקווה שבינואר הצדדים יפרדו ונאחל לו כל טוב ושיצליח באנגליה.
עדן האזר ממשיך להיות פלופ ומצבו הפיזי זו תמונת מראה לעונה של ריאל עד כה- לא מצליחים לייצר רצף חיובי. ההגנה ובפרט השוער שהיו הכוח שלנו ברצף אחריי הקורונה נראים על הפנים ואין שום קשר לחוסר התיאום. אנחנו מחלקים גולים ליריבות שלנו וככה אי אפשר לנצח.

אמנם תגובה שלא קשורה לדיון על המשחק ומאז עברו כבר 3 שנים ואחרי שכל צד זכה באליפות המקומית של הליגה;
לראות את יובנטוס(רונאלדו) וריאל מדריד משחקות בשנתיים האלה אפשר כבר להכריז ש:
הפרידה של כריסטיאנו מריאל/ או השחרור של ריאל לכריסטיאנו זה המעבר הכי מטומטם שקרה בכדורגל העולמי.

• כלומר; מה שחסר לריאל זה אחד כריסטיאנו ומה שחסר ליובה זה קבוצה כמו ריאל…אז.

• משחקים כאלה(המון כאלה) עם אותו כריסטיאנו היינו מסיימים במניטות לכל הפחות. ואז הכל היה נראה ורוד. :sweat_smile:

דעה לא פופולרית - המצב שלנו יותר גרוע משל ברצלונה.

זידאן שוב טוען שהאחריות היא שלו. כמו אחרי ההפסד לשחטאר ומיד הניצחון בקלאסיקו. מצב חירום שבו השחקנים מצליחים להתעלות על עצמם. גם זידאן אותו דבר.
ואולי זאת הבעיה העמוקה. יבוא ניצחון ואז עוד הפסד ועוד ניצחון ועוד הפסד וחוזר חלילה.

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר.
אנחנו טובים מהם בעמדת המאמן, ההגנה והקישור. בהתקפה הם עולים עלינו חד משמעית ויש להם את מסי שתמיד יכול להכריע משחקים בעוד לנו יש את האזר שמכריע את עצמו כל פעם מחדש.

בתחילת העונה אמרנו שבארסה יותר גרועה מאיתנו והיום זה הפוך. המצב עוד יתהפך כמה וכמה פעמים העונה.

עם כמה שבמצב שלנו גרוע,הוא בר תיקון,2-3 כוכבים להרכב ועוד 3-4 שחקנים משלימים ברמה גבוהה לסגל,להיפטר מכל אלה שלא ברמה ואנחנו שוב מתחרים על כל התארים,יכול לקחת שנתיים-שלוש ואנחנו שם.
לברצלונה אין כסף להחתים בלם כמו אריק גארסיה וחלוץ כמו דפאי ובנוסף מסי יעזוב אותם כנראה בקיץ,מי מעוניין להתחלף איתם?

תאמין לי שלא…

:slight_smile:

התחרות מול ברצלונה מי יותר גרועה כבר לא רלוונטית העונה, אנחנו מספיק גרועים כרגע כדי לא לזכות באליפות בלי שום קשר לברצלונה.
אם לא יגיע כוכב על בחלון של החורף(ולא יגיע)יהיהקשה מאוד לזכות באליפות גם אם ברצלונה יורדת ליגה העונה.

2-3 כוכבים להרכב כשהיום כל כוכב עולה הרבה מעל 100 מיליון יורו זאת השקעה אסטרונומית.
3-4 שחקנים משלימים כשכל מיליטאו עולה לך 50 מיליון אתה מגיע לסכומים בלתי הגיוניים אפילו עבור פ.ס.ז’.
אחרי עידן הקורונה עם אובדן הכנסות של 200 מיליון, קשה לי לראות איך זה קורה.

הצלחנו להוריד את המשכורות של חאמס ובייל מהתקציב העונה אבל לא קיבלנו גרוש עבורם.
השארנו את מרסלו שגמר את הסוס ומכרנו את המגן השמאלי הכי טוב בליגה בעונה שעברה. ככה לא נראה תהליך חילופי דורות.

שניים מהשחקנים היותר טובים שלנו - ראמוס ומודריץ’ רגע לפני סיום הקריירה.
הרכש הכי יקר בהיסטוריה שלנו לא מצליח להישאר בריא יותר משבועיים רצוף.
עם כמה שלועגים לרכש של בארסה כמו דמבלה, גריזמן וקוטיניו אנחנו הוצאנו סכומים גבוהים על הזאר, יוביץ’, מיליטאו, ויניסיוס, רודריגו וריינייר. על כמה מהם אפשר להגיד שהם הצדיקו את הסכום שהושקע בהם?

יכול להיות שעם מאמן יותר מוכח בטיפוח שחקנים צעירים דברים היו נראים קצת אחרת. בכל מקרה הסגל הזה לא מספיק איכותי. פלורנטינו בן ה-73 כבר לא רעב וחד כמו בעבר. סוכנים עשו עליו יותר מידי סיבובים בשנים האחרונות. כרגע נראה שכל מה שמעסיק אותו זה חידוש האיצטדיון. זאת המורשת שלו. עם כל הצרות הכלכליות של בארסה הם עדיין הצליחו לרכוש שחקנים בקיץ. בכל מקרה עוד מעט תהיה להם הנהלה חדשה שתעשה סדר. אני לא אתפלא אם בסוף בארסה תהיה זאת שתרכוש את הולאנד ואנחנו נמשיך לחכות למשיח.

הטעות שעשו עם הזאר היא שרצו אותו עוד שהיה בן 20 בליגה הצרפתית ובמקום לקנות אותו אז שלחו אותו ל8 שנים בצ’לסי, לשחק את כל השנים הטובות שם רק כדי להביא אותו בשלהי הקריירה (כמו שזה נראה) להעביר את הפנסיה פה. אולי הוא קיבל המלצה מקאקא ובייל על שירותי הבריאות במדריד…

אני כבר לא מאמין שהזאר יוכל לחזור להיות השחקן שהיה בצ’לסי. הלוואי וכחלק מהמהפכה שצריכים לעשות וכנראה לעולם לא תעשה, ימכרו גם אותו לפני שימלאו לו 30 כדי שאולי כן נצליח להוציא כמה שקלים מכובדים עליו ונוכל להשקיע בכוכבים בעודם צעירים.

רק לא להמתין (שוב) יותר מדי ולשלוח את אמבפה והאלאנד להתבשל עוד 10 שנים בליגה אנגלית לפני שנחליט להנחית אותם פה. ולזכור שרק הם לא יפתרו את איך שהקבוצה הזאת נראית, אין יכולת, אין רצון, אין פתרונות.