מחזור 11 :: מפסידים 1-2 לג'וד בלינגהאם

תגידו, בחייאת. אי אפשר לעבור אפילו 3 שבועות מאז שנטבחו כאן 1400 אזרחים, תינוקות, נשים, קשישים וגברים, בלי להפסיק לריב על שופט ספרדי מטומטם, מליגת כדורגל שלא סופרת אף אחד מאיתנו בכלל?

תתווכחו, תתרגשו, תברחו. תפאדל. כל אחד והדרך שלו, לגמרי.
אבל נראה לי אפשר לעבור לפחות את התקופה הזאת בלי להיכנס לפינות אישיות מיותרות.

מחקו לכולנו פה הודעות, לא רק לך, לדעתי זה מגוחך המחיקה שלהם

אבל באמת שנפל טיל כמה מטרים מהבית שלי אני חושב שזה פשוט מגוחך ומטומטם להתעצבן ולהעלב מזה.

רק בריאות ושלום לכולנו.

איפה לעזאזל כתבתי את זה? אתה בסדר? איפה כתבתי שאתה חרא ותינוק אפילו ברמיזה? אפילו בהודעות שמחקו לי לא התיחסתי אליך באופן אישי או אפילו רמזתי למישהו. באמת שאני לא מבין למה אתה יוצא עלי.

גם אין לי בעיה שתדבר על כדורגל כמה שאתה רוצה, אני גם מקנא בך. בלי שום ציניות. שאני מנסה לברוח לברצלונה ברצלונה גורמת לי לרצות לעקור את העינים בכדורגל שהיא מציגה.

באמת

נ.ב אני גם רוצה להדגיש שלא רק שאין לי בעיה עם אנשים שרוצים לברוח ולדבר על כדורגל. אני גם חושב שלא רק שזה לגטימי אלא אפילו מאוד רצוי. ולא רק כדורגל , כל דבר שעוזר לנו לברוח מהמציאות טיפה זה מבורך. הבעיה שלי שברצלונה כמו שכתבתי כבר, רוצה לגרום לי לעקור את העינים. ראיתי מחצית אחת מול בילבאו והבנתי שעדיף לותר עליה.

אני גם לא יודע אם אני יצליח לראות את הקלאסיקו. אני עוד לפני המלחמה התחיל להימאס לי הכדורגל המיסחרי והחסר רגש של היום אז עכשיו. אבל שהיה בהצלחה למי שכן יצליח.

חבל על המחיקות. חשבתי שזה מקום מתאים להוציא קיטור, להתבכיין ולהרגיש שכולם או שחיל אחד נגדנו או נגדם או וואטאבר.
לא נראה לי שמישהו הגזים וכתב משהו שאינו ראוי אלא אם השופט קיבל זכות להיות אדמיניסטראטור עם זכות מחיקה.
אותי זה תמיד הצחיק לחשוב ששופט מנסה לפגוע או לעזור לקבוצה, בטח היום כשכל מהלך מנותח על ידי אלפי אנאליסטים (לרבות האוהדים). ולכל שופט שמואשם על ידי קבוצה בהטיה יש שופט אחר שיואשם על ידי היריבה באותה עוולה.
אם קבוצה מאשימה שופט באופן פומבי זה נעשה כדי להשיג לחץ (על השופט או על מינוי עתידי). כמובן שאני מתכוון למצב שאין הוכחה לשחיתות כמו קבלת תמורה בשביל לבצע את ההטייה. ואם אוהדים מאשימים שופט- זה מתוך תסכול גרידא כי מה יצמח להם מזה חוץ מהרגשה טובה?

חברים, כל אחד מאיתנו זה פקעת עצבים מהלך בזמנים האלה, בוא נרגיע קצת, אף אחד לא יותר טוב מהשני וכל אחד בורח מהמציאות לכמה שעות בדרך שלו כדי להירגע כי אי אפשר אחרת.

וכדי להרגיע את אוהדי ברצלונה שחוששים מהשופט, מזכיר שהמאמן שלנו זה אנצ’לוטי, יעלה עם מודריץ’ 9 מזוייף, יהיה בסדר, אל תדאגו.

משווה את האנצ’לוטי שלך, ומעלה בצ’אבי.

אני רוצה קצת מהחיים הנורמליים בחזרה, והטרלות על שופט זה חלק מזה.
אני לא יודע מה היה פה אחרי הפעם האחרונה שנכנסתי כשהיו בדיון כ 15 הודעות. עד אז היה בסדר והיה דיון לגיטימי לחלוטין.
אתה לא יכול לעצור את החיים בגלל שהיה טבח לפני שבועיים. זה יושב לכולנו בראש, אבל אני לפחות מנסה לחזור לשיגרה.

מי שמחק את הדיון, בבקשה להחזיר, ואם היו שם האשמות אישיות, תמחק רק אותן.

עריכה: תודה למי שהחזיר את הדיון.

אני מקווה שפה נדבר על הכדורגל ומה שמסביב. בשביל פוליטיקה יש אשכולים אחרים.

שחזרתי כי נראה שאני בעמדת מיעוט ומלחמה אז פורקים.

אבל לרקורד, זה ספאם טהור.30 הודעות ואף מילה על המשחק.

סתם טיפ לאוהדי בארסה,

תדמיינו שבארסה זו ישראל. רובם נגדכם בלי לחשוב פעמיים (בלי לחשוב אפילו פעם אחת האמת…) יש לכם את האופציה להיות טובים באופן מוחלט וזיבי על המקרים 50/50 שהשפוט יכריע לטובת ריאל, או שתבנה על ה 50/50 ותבכה שהם תמיד לטובת האחר.

אלו החיים, לבכות שיש יותר מוסלמים בעולם לא יהפוך את זה לקרב שווה. הרעיון לנצח בכל פרמטר ואז כבר לא מעניין השאר.

כיהודי אני רגיל לזה. הפעם אני אפילו בקושי צופה בכדורגל, באמת הענף הכי מטונף במוסלמים בורים הצמאים לדם. תנו להיות החנון עם האופניים וזהו.

רק אומר, הקטאלונים הם אלה שמתלוננים על הכיבוש :wink:

אקט המחיקה של דוד די מוכיח את תיאוריות הקונספירציה. מתנהל בפורום בארסה דיון על שיפוט ואז מגיע מדרידיסט ומוחק את הדיון. גם בטוטאל פוטבול בארסה מקופחת.

אבל דוד החזיר את ההודעות החטופות די מהר.

ובהטרלה קצת יותר רצינית, הסטטיסטיקה של חיל מנזנו נגד בארסה מוכיחה שהוא אנטי בארסה. הוא לא פרו-ריאל, שם הסטטיסטיקה שלו מתישרת עם מספר הנצחונות שהקבוצה צוברת בממוצע.
במשחק האחרון שהוא שפט את בארסה, אני לא זוכר משהו חריג . את המשחק לפני כן כולנו זוכרים .

העיתונים אומרים שמכל הפצועים, הסיכוים של ראפיניה הכי טובים.
לבנדובסקי ופרנקי מתנדנדים, האחרים בחוץ .

הצלחתם להעלות לי חיוך על הפנים :crazy_face:
תודה :kissing_heart:

דיי מעודד איך חזרנו למציאות הישנה כל כך מהר. מלחמות בינינו על כדורגל ספרדי, בכיות של אוהדי ברצלונה על השיפוט, חזרנו למסלול.

image

באמת? השופט הראשי נבחר על ידי מחשב?

image

אילוסטרציה

עונה לעצמי - לא.
צ’אבי לא מעודכן.

הסגל

לבנדובסקי, ראפיניה ואפילו קונדה בסגל. פרנקי בחוץ.

מישהו יודע מה הסיפור עם הלוגו של הרולינג סטונס על החולצה שלו?

זה הסכם חסות עם ספוטיפיי.
כל משחק או שניים יש לוגו או שם של אומן אחר, קידום מכירות.

REAL MADRID’S SQUAD LIST:

Goalkeepers: Lunin, Kepa and Diego Piñeiro.

Defenders: Carvajal, Alaba, Nacho, Lucas V., Fran García, Rüdiger and Mendy.

Midfielders: Bellingham, Kroos, Modrić, Camavinga, Valverde and Tchouameni.

Attackers: Vini Jr., Rodrygo, Joselu and Brahim.