מחזור 11 :: מפסידים 1-2 לג'וד בלינגהאם

עדיין אין עדכוני פצועים או הרכבים, אבל מרגיש לי שכבר הפסדנו.
Official: Gil Manzano will be the referee for the Clásico

אחוזי ניצחונות של ברצלונה עם חיל מנסאנו: 55.7% (מדגם של 36 משחקים)
אחוזי ניצחונות של מדריד עם חיל מנסאנו: 85.6% (מדגם של 47 משחקים)
קרדיט בארסה מאניה

שיהיה לנו בהצלחה :smiling_face_with_tear:

צריך להיות ממש חסר בושה כדי “לרמוז” את מה שאתה מנסה “לרמוז” פה אחרי המחזורים האחרונים בספרד…
אבל כמו שכתבת ה"קרדיט" לבארסהמאניה ככה שלא מפתיע שאין בושה.

לפני כמה שבועות זה היה התחלה של מלחמת עולם בפורום, עכשיו זה נראה כל כך חסר טעם.

השופט שגנב מאיתנו ניצחון על חטאפה קיבל אותנו שוב כמה שבועות אחרי וגנב לנו עוד ניצחון מול גראנדה.

עכשיו מקבלים עוד שופט שכל אחד ברור שהוא אנטי ברצלונה.

צריך להיות ממש תמים בשביל לחשוב שזה צירוף מיקרים.

:man_shrugging:

קונספרציה זה סתם משהו שאני לא יכול להוכיח.

את השופט שגנב לנו 4 נקודות בשתי משחקים רצופים אני יכול להוכיח.

את הרקורד של מנסאנו נגדנו אני יכול להוכיח.

פה אני גם מסיים את הדיון. כל השאר זה היתממות.

את העובדה/טענה שלך שמישהו לכאורה שיבץ לכם שופט משוחד בכוונה אתה לא יכול להוכיח. וזאת קונספירציה.

לפי רדיו סר, השופט סאנצ׳ס מרטינס היה המועמד הבכיר לשפוט את הקלאסיקו, אבל הופעל לחץ לתת אותו לחיל מנסאנו במקום.

שיבדקו אם ריאל משלמת לנגרייה על שיבוץ שופטים.

לא אמרתי שהוא משוחד, עכשיו אתה פשוט ממציא דברים.

אמרתי שהוא אנטי ברצלונה. ומי שמשבץ שופט כזה במשחק כזה מכריע יודע מה הוא עושה. ומכיון שזה לא פעם ראשונה השנה שזה קורה אז מה לעשות אני לא מסתכל לצד השני ואומר שזה גשם…

לא מנסה “”“לרמוז”“” כלום, מדובר בשופט שמתעלל בנו סדרתית :slight_smile:

הכוונה במשוחד הייתה ל אנטי ברצלונה… לא ששילמו לו.
מעבר לזה כל שאר הטענות שלך הן טענות של קונספירציה קלאסית.

אני אחדד- כדי לטעון שמישהו שיבץ לכם בכוונה שופט שמתעלל בכם כדי שתפסידו חייב באותה נשימה לטעון שיש קונספירציה לפגוע בברצלונה. וזה שטויות.

אז כן כל מי שעוקב אחרי השיפוט של מנסאנו נגדנו יודע את זה.

ואחרי שהשופט שדפק אותנו מול חטאפה קיבל שוב משהו כמה שלושה שבועות אחרי עוד משחק של ברצלונה שגם בו הוא דפק אותנו ועכשיו זה. אז מה לעשות. אני צריך להיות ממש בת יענה בשביל להגיד שהכל בסדר… זה שום דבר.

אין לי בעיה שתחשוב שיש קונספירציות נגד ברצלונה תראה את טל, לא נראה שזה מפריע לו בחיים.

יש לי בעיה שאתה מתלונן על קונספירצה ופותח את התלונה בקביעה שזה לא קשור לקונספירציות.

זה לא מדוייק, אחרת לא הייתה את ההשוואה לאחוז הנצחונות שלו עם ריאל בפוסט.

מחקתי את המשפט החסר חשיבות שלי, עכשיו אני יכול להמשיך להסתכל במציאות להבין שיורקים עלינו ולא לחשוב שזה גשם.

אני גם לא חושב שזה קשור לריאל. כתבתי מזמן ובדיון אחר למה יש אנטי ברצלונה בספרד. וזה יותר קשור לסופר ליג.

אני לא מנסה לרמוז כלום כי אני כותב את זה במפורש שחור על גבי לבן - מדובר בשופט שמתעלל בנו סדרתית. הסיבה שלא כתבתי את זה בהודעה המקורית היא שמדובר במידע שידוע כמעט לכל אוהד ברצלונה. אני בסך הכל סיפקתי קצת נתונים, עם קרדיט למקור הנתונים.

גם מעניין אותי הסיטוציה הבאה. ביקום אחר לשם ההשואה, ברצלונה וריאל נאבקות ראש בראש הפרש קטן בנקודות. מגיע שופט לשפוט את ריאל דופק אותם בצורה קשה ולוקח להם שתי נקודות. חודש אחרי אותו שופט שוב מקבל שיבוץ למשחק של ריאל ושוב גונב להם שתי נקודות (שתי הטעויות בזמן פציעות) ספרנו כבר 4 נקודות כן? שבועיים אחרי מגיע הקלאסיקו הגדול! ופתאום מסתבר שגם לקלאסיקו הזה משובץ שופט שהרקורד שלו נגד ריאל הוא מוכח וברור. (ולפי מה שטל כתב נרמז שאפילו קיבל את הזימון הזה תחת לחץ במקום שופט אחר)

מה אתם חושבים שיקרה?

א. אוהדי ריאל ישארו רגועים ויכתבו לעצמם. זה כלום ושום דבר, לא צריך לחשוד “בכשרים” הכל בסדר חברים. אין לנו מה לחשוש האינטרנטי והיושר של איחוד השופטים הספרדי לא מוטל בספק. היה בסדר.

ב. נגרייה! נגרייה! נגרייה! ברצלונה קבוצה לא מוסרית ! משחדים שופטים כרגיל וגם השחקנים שלהם ממלאים בסמים!

רק להזכיר שערוץ הטלויזיה של ריאל מדריד (רישמי של המועדון) בצורה ישירה מפעילה לחץ על שופטים השנה. אפילו טבאס הודה בזה.

דרך אגב אני מהמר על ב

אז אני לא מרגיש צורך לבקש סליחה מאוהדי ריאל שאני מריח משהו מסריח. אין לי הרגשה שאני עושה פה עוול למישהו.

בול.

מה, אתה חושב שהם סילפו את הסטטיסטיקה של חיל מנזנו? קצת.

אתה יכול לראות שאחוזי ההצלחה איתו של בארסה הרבה יותר נמוכים, אנחנו מקבלים יותר אדומים וצהובים, פחות פנדלים .
הוא שופט מאז 2012, בתקופת הזוהר של בארסה, אז אם ננרמל את זה לאחוזי ההצלחה הכללית, אז זה נראה עוד יותר מוטה.

אני לא יודע אם מישהו שם אותו בכוונה או לא.
אני טוען שהוא דופק את בארסה הרבה יותר משופטים אחרים, וניתן להוכיח את זה עם סטטיסטיקה.

איפה נעלם כל הדיון על חיל מנזאנו?
מאוד רלוונטי לקלאסיקו. גם היה מתורבת כשנכנסתי בפעם האחרונה.
כאב בעיניים למישהו מהמנהלים?