מחזור 11 :: מנצחים גם את סביליה (2-1), צמד לאלקסאר

סביליה איבדה מעט גובה עם שלושה הפסדים מתוך חמשת משחקי הליגה האחרונים, שלושתם משחקים חוץ קשים במיוחד - ולנסיה, בילבאו ואתלטיקו. נקווה שגם ממשחק החוץ הזה סביליה יחזרו בלי נקודות :slight_smile:

החדשות הטובות, אינייסטה חזר לסגל.

image

המשחק מול סביליה הוא תמיד משחק טוב ומסי תמיד אוהב לכבוש מולם. אם אני לא טועה 28 שערים . מקווה לקישור יותר יצירתי מראקיטיץ ופאוליניו.

הפגרת נבחרות עוד לא החלה וכבר אני סובל…

אינייסטה פותח יחד עם הארטיק פאקו.

https://twitter.com/Barcamania_il/status/926880079631831040

יש מאמנים שיש להם את התכונה המזליקית הזאת של להכניס שחקנים שכובשים. ואלוורדה ניחן בה.

לא היה נבדל בשער שלו?

לא היה נבדל בשעת המסירה. הראו זאת בריפליי אח"כ.

יש לי תקווה לעונה. כי המפתח לכל זו הגנה יציבה ויש לנו את זה. מזל לא לספוג יש משחק שניים, בבארסה של העונה על כל המגרעות והרוטציות האין סופיות יש הגנה שלא סופגת שערים. ברגע שהפקק יצא וההתקפה תתחבר בהחלט השמים הם הגבול.

הפגרה באה בטוב, התחושה שהאוויר עומד להגמר ולצפות ממסי כל משחק שיציל אותנו זה בלתי אפשרי, היום פאקו כבש צמד משום מקום אבל אנחנו חייבים בדחיפות את לואיס סוארז. מקווה בשבועיים הקרובים שינוח ויתאפס על עצמו.

בכל מקרה, מדהים שאנחנו ממשיכים לנצח בשיניים עם כל המגבלות.

רוצה לציין את פיקה במשחק מצוין אחרי פתיחת עונה צולעת, אומטיטי ובוסקטס כרגיל תענוג, וסמדו מראה שהוא פוטנציאל ענק (למרות טעות גסה מאוד באחת המתפרצות של סביליה), חייב לקבל המשכיות.

ואלוורדה: “בדרך כלל התוצאות הן תולדה של איך שאתה משחק. אנחנו לא הולכים להתנצל על כך שאנחנו מנצחים.”

קרויף : " Quality without results is pointless. Results without quality is boring."

אני רוצה את הקבוצה שלי בחזרה.

בהתחלת המחצית השנייה זה היה שיחזור מדויק של המחצית השניה מול בילבאו אותה חזרה לאחור ואותו משחק ציני.

במחצית הראשונה שיחקנו מעולה (רק כרגיל חוסר חדות מול השוער) אבל בהתחלת המחצית שנייה כמו בשבוע שעבר שיחקנו בשביל לשמור על ה1-0. בעיני זה מביך.

שואלורדה מכניס את פאוליניו מסצה ביחד עם ראקיטיץ בקישור . זה מרכז השדה של ברצלונה מודל 2017-18. עצוב.

אינייסטה במחצית הראשונה יחד עם בוסקטס בכל המשחק שיחקו אלוהי.

לשם שינוי ראקי נתן משחק טוב.

בהגנה פיקה שיחק טוב ויציב אומטיטי אחרי מחצית ראשונה רעה השתפר בשניה.

פאקו סיפק את הסחורה במשחק הזה. והחילוף שלו הראה שבברצלונה אם יש לך שם יותר גדול זה יותר חשוב מהיכולת שלך. בחיים שלי, לא שמעתי על חילוף של שחקן שברגע זה כובש את השני שלו ונכנס לכושר (לא בעקבות פציעה או הרחקה) ודקה אחרי זה הוא מוחלף.

אני לא בא ביותר מידי בטענות למאמן (למרות שיש לי), ברור לי שאיכות המשחק שלנו זה תוצאה ישירה של איכות הסגל . אבל המשפט למעלה מוציא אותי מדעתי.

נ"ב: אני אוהב את סוארז נורא (אני עדיין מאמין שעם שינוי מיקום במגרש ומנוחה הוא יחזור לכושר שלו), אבל אין ספק
שברגע זה הוא בכושר נוראי. מנוחה על הספסל היא מחויבת המציאות.