מחזור 11 :: מניטה לכבוד יום השנה למניטה. (מסי 2 סוארז לנגלה וידאל)

פירפו וואגה וארתור בחוץ בגלל מאמן אידיוט. דמבלה מושעה.

קונים מגן בקרוב ל30 מיליון אירו ואז מייבשים אותו בשביל שהוא יכנס חסר ביטחון וחלוד רק שאלבה היה פצוע או מורחק… אין שכל אין דאגות.

מה שאני מבקש, מעבר לניצחון, זה לראות את פאטי בהרכב.
הוא הרשים אותי מאוד, והוא יכול להיות העתיד של המועדון. צריך לתת לו דקות במשחקים כאלה, ושילמד ממסי על המגרש ולא רק באימונים.
פירפו - אני גם לא מבין מדוע הוא בחוץ כאשר קשר שישי מועדף על פניו.

אז זה מסי וחברים all over again…
זה בכלל משנה מי בהרכב? שלא אובן לא נכון… זה מקסים, זה מהמם, אבל אי אפשר להרים עם זה את הגביע עם האוזניים הגדולות. אבל נהניתי, כמו בלראות קליפ של מסי ביו טיוב.

אגב
הגול של מסי מהמסירה של ראקי, מילא שזה רגע של גאונות. אבל כמה חסרה ההבנה של עוד שחקנים את הפרעוש.

אגב 2
הלוואי וזה איכשהו יתחבר. הלוואי

7 ניצחונות רצופים - לא רע.
אני יודע שמול ליברפול או סיטי זה לא יספיק, אבל אנחנו לא משחקים מול ליברפול או סיטי בזמן הקרוב. היכולת הזאת תספיק לנו לנצח משחקי ליגה רגילים ולעלות משלב הבתים.

לפני המשחק ביקשתי את פאטי וקיבלתי. אבל הוא עכזב אותי. הדריבל והיוזמה היו בסדר, אבל המסירות שלו כל כך שקופות שאפילו שחקני ויאדוליד קראו אותן בקלות וחטפו כמעט כל מסירה שלו. יום רע שלו.
אני לא רוצה שוידאל יעזוב. אין לנו עוד קשר קוסט טו קוסט שמתרוצץ כל הזמן וגם מגיע לרחבה של היריב לסיים התקפות. טוב שיש לך אחד כזה לעלות מהספסל או לתת מנוחה לשחקן הרכב.

club da amigos

https://twitter.com/i/status/1189469191272837120