מחזור 12 :: תיקו 0 ביתי מאכזב מול ראיו

צהוב שני לויניסיוס נחשב גזענות?
אחרים מקבלים צהוב על דיבורים לשופט, ויניסיוס לא מקבל גם על צרחות .

חבל, השופט היה עושה לנו טובה ונותן לנו מנוחה מהמושתן הזה לאיזה משחק או שתיים.

את המחצית הראשונה ראיו הייתה לסיים עם אדום, צהוב לקשר האחורי שלה וצהוב לבלם שנתן מרפק לויניסיוס בפנים.
ויניסיוס מתעסק עם שטויות יותר מדי זה נכון, אבל בתאכלס מגיע לו להתעצבן אחרי אתמול.

הנקודות שלי:

• הפעם לאנצ’לוטי כנראה יש קצת פחות אשמה בתוצאה הסופית. ההרכב שעלה היה הרכב נכון והקבוצה גם שיחקה בסדר גמור. אבל בשורה התחתונה, כמות המצבים הטובים שהגענו אליהם הייתה יחסית מאוד נמוכה. האשמה של אנצ’לוטי היא יותר אסטרטגית מאשר טקטית אתמול: המערך 4-4-2 יהלום הזה נראה בינתיים נורא ואיום, הקבוצה משחקת גרוע מתחילת השנה, גם אם התוצאות יחסית סבירות. אתמול היה רק עוד יום במשרד, בו פשוט הפעם ג’וד לא היה שם במקרה לדחוק בדקה ה-90.

• התקרה של קמאבינגה כקשר אחורי גבוהה יותר מאשר התקרה שלו כקשר 50/50, אבל הסיכוי שלו להתקרב לתקרה כנראה גבוהה יותר דווקא בתפקיד השני. אישית, הייתי מהמר ולוקח את הסיכון בשביל התועלת, גם ככה לא חסר לנו קשרי 50/50 ובהחלט חסר לנו קשרים אחוריים.

• ויניסיוס שחקן מאוס והחלום שלי שיימכר למרבה במחיר. גם ככה אמבפה על העמדה שלו, זה לא ששניהם לא ידרכו אחד על השני על הרגליים. שישתמשו בכסף להביא את הלאנד או כל חלוץ טופ אחר.

• רודריגו בעונה כל-כך נוראית שאני די מאבד תקווה לגביו. אם אני חולם לחזור למערך 4-3-3 נורמלי, זה אומר שגם חייבים להביא קיצוני ימני נורמלי. לאור תקציב המסטיקים של פלורנטינו לרכש, קשה לי להאמין שנראה את זה קורה בקיץ הקרוב כשאמבפה כנראה יגיע (עם בונוס חתימה מצופה בגובה של רכש כל שחקן טופ אחר).

• אבי נמני חושב שתוך שנתיים פראן גרסיה יהיה אחד המגנים הטובים בעולם. אני חושב שתוך שנתיים פראן גרסיה לא יהיה אפילו אחד המגנים הטובים בריאל מדריד.

אתמול הייתי כל כל עצבני שאמרתי שעדיף שאגיב רק בבוקר,אבל העצבים לא נרגעו אפילו בקצת,על ויניסיוס שמבזבז לנו זמן ומתנהג כמו ילד מטומטם,על מאמן אידיוט שרואה את הקבוצה שלו מגיעה למצב אחד נורמלי במחצית שלמה ולא עושה שום שינוי עד דקה 70,על שופט אפס מאופס שחוץ מלעלות עם חולצה של ברצלונה עשה הכל כדי להראות לנו כמה הוא נגדנו.

אבל מה הכי מעצבן? שהכל היה צפוי,פשוט ידעתי שנאבד נקודות,הרי ניצחנו בקלאסיקו וזו אחלה סיבה לבוא זחוחים ואדישים למשחק מול ראיו,ואז אחרי המשחק עוד לשמוע מאנצלוטי ששיחקנו טוב ויש גם ימים כאלה,מדהים שמאמן עם ותק של 80 שנה ומאזן עלוב של 5 אליפויות עוד לא הבין שבמשחקים כאלה הוא מאבד את האליפויות שהוא לא לקח בקריירה השקרית שלו.

לפני כל אמבפה או אלפונסו דייויס,הדבר הראשון שאנחנו צריכים זה מאמן,אם פלורנטינו ימשיך לתת לליצנים שעבר זמנם את המפתחות אנחנו נבין מהר מאוד שמאזן האליפויות העצוב מהעשור הקודם לא בהכרח קשור רק למסי.

איזו עונה מגעילה.
לא נמאס כבר לברצלונה וריאל לעשות תחרות של מי יותר גרועה? זו כבר שנה שלישית ברציפות.

אמן שג’ירונה תיקח אליפות.