מחזור 12: מסיימים ב-1:1 מול אלאבס בבית (ממפיס)

אריק גרסיה לא טוב וצריך להגיד את זה, כרגע הוא עושה המון בלאגן בהגנה העונה, כיסוי רע.

בגלל שהוא שחקן צעיר אני מוכן לתת לו את עקומת הלמידה ולשלם לעיתים את המחיר אבל מבחינתי הוא שווה ערך לגאבי וניקו…חיזוק כבלם מוכן ממנצ’סטר סיטי שפפ שחרר לנו, הוא לא.

זה כרגע הדבר הכי טוב שאתם יכולים להוציא מהעונה הזאת. לקדם את הצעירים ואולי להחזיר לחיים את קוטיניו. הם מקבלים דקות במועדון גדול וצוברים ניסיון מנטלי ופיזי. אולי זה יעבוד ובאמת יצאו לכם שחקנים גדולים מהם, שווה יותר מעוד כמה נקודות בסיום העונה.

הנה קיבלתם את ריקי שלכם, נראה מה הוא שווה.

אם לא נסיים בטופ 4 אנחנו נקרוס כלכלית באופן סופי.
הכמה נק’ האלה זה לא רק לחם וחמאה, זה אוויר לנשימה.

בחיי מרחם על האוהדים ביצע…

בשביל להגיע לליגת האלופות? ואם אתם תגיעו לליגת האלופות מבלי שהצעירים שלכם יצברו ניסיון וישתפרו, מה תעשו בליגת האלופות בשנה הבאה? תקבלו עוד פעם בראש?

אני לא יודע איפה לשים את הקו בין קריסה כלכלית סופית לבין סתם קריסה כלכלית. לא מכיר את המספרים. עם זאת אני יודע שאם יש לכם סיכוי להוציא מגאבי למשל שחקן, או להוציא מאותו אריק גרסיה שאהוד דיבר עליו למשל שחקן לאורך עשור, אז שווה לשלם את שכר הלימוד, גם במחיר של איבוד נקודות נוספות פה ושם שיעלו במקום חמישי שישי או שביעי.

זה לא או ילדים או נקודות. הילדים האלה יקבלו את הדקות שלהם ככה או ככה.
לעומת זאת הגעה לליגת האלופות, אפילו אם לא נעבור את שלב הבתים, שווה 50-60 מיליון. זה קריטי.

יש פה יותר פאניקה והגזמה מאשר קריסה כלכלית אמיתית .

לא מבין מה באמת ציפיתם? שהפפ טים יחזור? זה מאמן שאימן בקפריסין לפני אם אני לא טועה וזהו. אין לי לא כעס או אכזבה ממנו. זה מה יש.

המשחק מול דינמו זה משחק הרבה יותר חשוב. אני יחזור בפעם המאה, לאפורטה פיטר את פימי ואני לפחות מקווה שהוא מתחרט על זה עכשיו. כי זה כנראה היה מטומטם כמו לחכות עם הפיטורים של קומאן.

מדהים שלדעתי הם בעטו בעיטה אחת למסגרת וזה נכנס.

האמת כשאני רואה את היציעים הריקים אני מבין כמה הגעה של צ’אבי היא בלתי נמנעת. רק שם כמו שלו אשכרה יחזיר את הקהל לקאמפ. אני לא רוצה לדמיין את הירידה בהכנסה בגלל השיאים השליליים בכמות האוהדים ביציעים.

נחמד לראות את הילדים, אבל מאוד מהיר שאין עוד שיטה. קשה לצפות שדברים ישתנו בין רגע.

העיניים לקייב.

יש כמה נקודות אור וכמה נקודות שממשיכות להחשיך אותנו. מינגסה למשל ודסט, ובכלל אגף ימין, היריבות לא סופרות אותו וגם השחקנים שלנו לא סופרים אותו. מינגסה ודסט זה בזבוז. זה כאילו לעלות עם שני חצאי שחקנים שמשלימים יחד שלושת רבעי שחקן. מינגסה אגב עם הופעה נוראית. אבל ממש.

נקודת האור של היום הם ניקו וגאבי שהרשו לעצמם היום הרבה יותר והיו הרבה יותר משוחרריפ. מעניין מי הגורם שהרתיע אותם עד כה?

בוסקטס היום במשחק נפל. אני חושב שהוא מאותת שהוא כבר לא מסוגל לתת לנו פעמיים בשבוע.

מה שכן, סוף סוף מערך שאני מבין. 433 פשוט. כל המשחק היה הרבה יותר מסודר. התחלה טובה.

תראה, ההגעה לליגת האלופות היא חשובה כלכלית אבל וואלה כרגע אני לא רואה איך אנחנו בין הטופ 4.

2 המדרידאיות, סוסיאדד, סביליה וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על מה והאם כיום אנחנו שווים משהו נגד ויאריאל, בטיס וולנסיה כשאת ראיו ואלאבס אנחנו לא מנצחים.

אני כרגע בעיקר נהנה מלראות את הילדים אבל ללאפורטה יש שבר ראש גדול מאוד להבין מאיפה נקבל את הבונוסים של הכסף מהגעה לאלופות או עלייה בעונה הזאת לשמינית שכרגע נראים ככסף קשה מאוד להשגה.

חבר, הגעה לליגת האלופות לצורך הכנסה כלכלית…
אנחנו מעמידים את הקבוצה הכי חלשה שלנו ב20+ השנים האחרונות, ואתה מדבר אתי על זכיה בצ’אמפיונז.

משחק שבלט בחוסר היכולת שלנו, השחקנים עם הכישרון עדיין לא בשלים, והשחקנים המובילים כרגע לא מספיק טובים.

ממפיס יש לו קטע עם נגיעה אחת יותר מדיי שמשגעת אותי, כמה פעמים היה אפשר לשחרר מסירה, לבעוט, להמשיך תנועה מהר יותר והוא פשוט מתמזמז עם הכדור.

אלבה אחרי שבמשך עשור מסר רק למסי, מתחיל עכשיו לתרגל הרמות לרחבה. 0 יעילות.
בלדה הכניס הרבה אנרגיה ומהירות באגף, צריך לקבל יותר דק’ לדעתי.

קוטיניו אולי מתלבש כמו שחקן כדורגל, מקבל משכורת כמו שחקן כדורגל ואפילו מתרוצץ במגרש כמו שחקני כדורגל… אבל הוא לא כזה. הימור שלי אחרי שיסיים לסחוט את החוזה הוא יעבור לקטאר/ליגת שקר כל שהוא.

במקום צ’אבי הייתי מגדיר ציפיות עם לאפורטה לפני שאני חותם חוזה. טופ 4 מבחינתי זה הישג חסר תקדים.

נ.ב. מדהים שאם מסי היה פה היינו מדברים בכלל על זכיה בליגה. לא פחות.

קחו לדוגמה שינוי הכי קטן וראיתי את המשחק רק מהדקה ה65.

שחקנים התעייפו/נפצעו, הכניסו דם חדש. ריקי, באלדה, ואיזה חלוץ שאיני יודע מי הוא, איזה יופי בלי דעות קדומות נטו יעילות ולנסות לרענן את השורות.

וריקי לא היה משהו בכלל היום.