לה ליגה :: מחזור 12 :: חוזרים בבום עם הדרבי של מדריד, ועם עוד 4 משחקים אדירים

לזאזה יש קרע במיניסקוס, מרסלינו אמר השבוע שהוא יכול לשחק אבל בעיקרון המצב שלו לא משהו וזה עניין של זמן עד שהוא יצטרך לעבור ניתוח. גדש וסולר עלו בהרכב בשני משחקי הנבחרות שלהם בפגרה.

אני מניח שאם המשחק מול בארסה היה השבוע שלושתם היו פותחים, אבל חייבים לעשות איזשהו ניהול של דקות המשחק וזאת נראית לי החלטה סבירה. במיוחד בדיעבד : )

את המשחק לא ראיתי לצערי אבל אני אעודד את ולנסיה בכל הכח במחזור הבא.

חברים, כמו בפורום הקודם, גם לקראת ה’אל קלאסיקו’ הקרוב היינו רוצים לפרסם ‘דבר אוהדים’ אצלנו בעמוד הספרדי.

אתם יותר ממוזמנים לספר אחר תחושותיכם ונדאג לפרסם זאת עם קרדיט. תודה מראש!

לעכברי הכדורגל הספרדי שכאן: מה אומרים על סטניסלב לובוטקה של סלטה ויגו?
הרשים אותי.
אני רואה שזו עונה ראשונה שלו בקבוצה רצינית.

מהקשרים הטובים ברמתו. שחקן הרכב קבוע בקבוצה כמו סלטה ויגו זה יפה מאוד, קשר אחורי חשוב מאוד במערך של אונסואה.
בכלל, שווה לעקוב אחרי שחקני רכש כאלה בסלטה.

אם לומר את האמת ובאמת שבלי שום ציניות, אם סטניסלב לובוטקה היה משחק באנגליה, הוא כבר מזמן היה מוכתר לאחד השחקנים המוכשרים ביותר בכדורגל העולמי.

בתור אחד שעוקב אחרי הליגה בכל רמ"ח איבריה, הוא באמת מדהים ולא בכדי אינטר בדרך לחטוף אותו בקיץ הקרוב. סלטה רכשה אותו בקיץ האחרון תמורת 5 מיליון יורו ובינואר האחרון אינטר רצתה לשלם עבורו את סעיף השחרור שעמד על 35 מיליון יורו, אבל הסלובקי לא הסכים. מיד לאחר מכן, הוא הספיק כבר להאריך את חוזהו בעונה נוספת עד 2023 ולהגדיל את סעיף השחרור ל-50 מיליון יורו.

בנוגע למה שאור אמר, יש לקבוצה הזאת אהבה עם הכדורגל הדני. לובוטקה אמנם סלובקי, אבל הגיע מנורשלאנד המקומית. אזכיר גם את דניאל ואת פיונה סיסטו הנהדרים, אמרה מור (המוכשר, אך המאכזב) שהוא חצי טורקי-דני וגם מייקל קרון-דלי שהגיע אליהם לפני מספר שנים ומשחק כיום בדפורטיבו לה קורוניה.