מחזור 13: מנצחים 1:0 קטן את לבאנטה בבית (מסי)

הסגל למשחק -

אין חידושים מיוחדים בסגל למשחק הערב.

פיקה, רוברטו ודמבלה - עדיין פצועים.
אומטיטי ומתאוס - עדיין עושים את עצמם שחקני ברצלונה.

ההרכב -

חוזרים למערך 4:2:1:1:1:1.

ברייטווייט, גריזמן, מסי וקוטיניו פותחים יחדיו.
אראוחו ממשיך לפתוח על חשבון מינגסה.

פדרי בכמה דקות עשה יותר מקוטיניו כל המשחק וזה יותר לחובת הברזילאי. ההתעלמות של של קומאן מריקי זה פשע שבעוד חודש וחצי אני מצפה מהנשיא החדש לסיים את העסק איתו.

אני חושב שאפשר לסכם את דעתי על הקבוצה בחילוף של גריזמן באומטיטי בדקה ה90 בבית מול קבוצה שמועמדת לירידה.

שבוע הבא המוליכה סוסידאד…

בלה בלה בלה יותר מידי שחקנים ומהלכים באמצע…בלה בלה בלה טר שטגן מציל לנו את התחת…בלה בלה בלה מסי מבואס…בלה בלה בלה לנגלה לא לרמה הזו…בלה בלה בלה איפה ריקי… וכו’ וכו’

מרגיש כאילו אין טעם אפילו להגיב לפני ואחרי משחקים. שום דבר לא משתנה. לא הדרך, ולא התוצאה.

הדבר היחיד שאני לוקח מהמשחק אתמול, זה שכשמשחררים את דה-יונג לקצת יותר פעילות מקדימה, קורים דברים טובים.

ברביעי. לא שבוע הבא.

הקדמה מהמחזור ה-19.

אני חושב שגם הדרך וגם התוצאה שונות ממה שהיה נגד יובה וקאדיס.
על תוצאה אין מה לדבר. ניצחנו הפעם.
אבל גם הדרך הייתה טובה יותר. יצרנו המון הזדמנויות, אני חושב ש 4-1 הייתה תוצאה משקפת יותר. בעיקר בזכות מסי שפתאום יצא מהאפטיה שלו ונתן משחק טוב. גריזמן השתתף הפעם במשחק והחטיא הכל כמובן.
יש בעיה גדולה עם קוטיניו, הוא שוב הולך לאיבוד. אני מעדיף את פדרי בכל רגע נתון.
אראוחו היה מצוין, לנגלה היה בסדר. אבל במשחק הזה לנגלה היה צריך לנוח ומינגסה לשחק במקומו. כנראה שקומאן באמת סימן את מינגסה אחרי הטעות מול קאדיס.

ההבדל הוא גם בקבוצה. לבאנטה עם לא מעט פצועים בעמדות קריטיות (בטח כשזה מגיע לאיכות ויצירת מצבים כשהם ללא בארדי וקמפאנייה), ובאופן כללי לא נותנת עונה יציבה, קאדיס העונה קבוצה טובה מלבאנטה באופן משמעותי. זו לא רק הגישה של הקבוצה, זו גם היריבה מולה עמדנו, שלא תיפול לאשליה שיש תהליך כלשהו.

נראים רע, ללא רעיונות, בקלות זה משחק שבגלל מתפרצת אחת טובה יכולנו לאבד נקודות. מחכה בקוצר רוח לינואר. שם התקוות שלי כרגע.

אני לא. כשננצח כמה משחקים ברצף אולי אתחיל לפתח תקוות. ואין כמו סוסיידד כדי להוריד אותנו אל הקרקע.
יחד עם זאת, אני נהניתי מהמשחק, בעיקר בזכות מסי.

כל כך שמחתי מהשער הזה של מסי. לא בגלל שהשער נתן תחושה של ‘זהו, עכשיו זוכים, באליפות/טרבל’ וכו’’, כי ברור לכולנו שאנחנו לא שם. וגם לא בגלל שהשער נתן תחושה של מעכשיו עד סוף העונה הכל יראה אחרת, כי למרות השער, אנחנו אותה קבוצה בינונית-חלשה.
שמחתי פשוט כי הרגשתי שאנחנו כבר טובעים לגמרי, ושכבר רגע לפני שהחצמן אוזל, הגיע הפשפש והצליח להוציא לנו את האף מהמצולות ולתת לנו קצת חמצן הכרחי.
עדיין טובעים כמו שאמרתי, אבל לפחות יש קצת אוויר, לפחות עד יום רביעי