מחזור 13 : 1-1 דרמטי בברידג'

עוד מעט יעלה ההרכב למשחק שיכול לתת לנו דחיפה רצינית לעונה , בינתיים דיווח שאריקסן פותח על חשבון פרד שפתח מול טוטנהאם .

🚨 JUST IN:

Eriksen starts over Fred. @Teamnewsandtix

— UtdPlug (@UtdPlug) October 22, 2022

🚨 JUST IN: 𝑯𝒆𝒓𝒆 𝒊𝒔 𝒍𝒊𝒏𝒆𝒖𝒑 & 𝑺𝒖𝒃𝒔: #MUFC XI: De Gea, Dalot, Varane, Martinez, Shaw, Casemiro, Eriksen, Antony, Fernandes, Sancho, Rashford

Subs: Heaton, Lindelof, Malacia, Fred, Pellistri, Elanga, McTominay, Garnacho, Iqbal

— UtdPlug (@UtdPlug) October 22, 2022

שיהיה בהצלחה לבחורים

עוד מחצית של פרייארים , לא ברור איך אנתוני החמיץ את זה.
עד החילוף של קובאציץ זה היה רק אנחנו , אחרי התאזן ויכלנו לספוג מטעויות דביליות.

סאנצ’ו חייב להיות מוחלף , הוא לא קיים.

כואב לראות את זה, וראן נראה כאחד שמבין שגמר את העונה ושיחמיץ גם את המונדיאל.

מקווה בשבילו שזה לא חמור כפי שהוא חושב.

Wow איזה מתח!! לא צפיתי לשער בתוספת הזמן,למרות התיקו התוצאה משקרת פה
יונייטד היו הרבה יותר טובים.

השוויון הדרמטי שיפר את הטעם החמוץ של ההופעה חסרת התכלית שלנו בהתקפה. למרות שליטה טובה בקישור בתחילת המשחק כמעט שום הזדמנות ממשית וגם כשהמשחק התאזן הגנתית די הסתדרנו עם צ’לסי והבעיה היתה חוסר מושג בהתקפה.
ראשפורד לא מסתדר כחלוץ, אנתוני סביר אבל לא מספיק נוצץ, ועל סאנצ’ו אין מה לדבר. נראה מחריד והגיע לשפל שאפילו אלנגה נראה לעומתו אופציה טובה בשמאל.
אין בכלל עומק. מרסיאל פצוע 24/7 ורונאלדו גם בכיין וגם מסריח את הדשא. חייבים דחוף חיזוק להתקפה בינואר.
מקטומיניי צריך לצחצח לקאסמירו את הנעליים עד סוף העונה.

לא ראיתי את הדרמה בסוף אבל לא היינו צריכים להגיע למצב כזה , אם יש משהו שאני שונא זה פנדלים שטותיים כאלה חבל מאוד בשביל מקטומיניי.
היו לנו מספיק מצבים טובים במחצית הראשונה , אנתוני קיבל מצב יותר טוב מפנדל ואם היינו כובשים אני מאמין שהמשחק היה מתפתח אחרת - אכזבה מהתוצאה אבל אם נדע להמשיך את המומנטום במשחקים קלים יותר שלפנינו אז מצבנו טוב .

סאנצ’ו באמת מתחת לכל ביקורת , נראה כמו פלופ ואין לו שום תירוץ לאדישות הזאת שהוא מראה במשחקים .
אני מת שנתחיל לראות את גראנצ’ו בפעולה , אני לא מצפה שנראה אותו בהרכב אבל כחילוף שמביא מהירות ואנרגיה הוא יכול לתרום לנו בטוח.

סאנצ’ו עושה הכל כדי שרונאלדו יחזור להרכב. יכולת מביכה והבישולי שקר כמו טוטנהאם לא עובדים על אף אחד. הוא נראה כמו מגווייר ופוגבה - כשלא הולך מורידים את הראש ומקווים שלא ישימו לב, וצריך להתאים את עצמו לאנתוני ומרטינז שכשלא הולך מנסים יותר חזק.
אנחנו חייבים חלוץ. ראשפורד עושה תנועה טובה ומגיע למצבים אבל זה לא שווה הרבה כשהוא מחטיא את כולם. כשהוא בשמאל השילוב שלו עם שואו מצויין לרוב, וכשמרסיאל חלוץ יש גם ביניהם שילוב טוב מאוד. למרבה הצער לא סביר שחלוץ יגיע לפני הקיץ והפעם קשה לי להאשים את ההנהלה שהוציאה מעבר למתוכנן בקיץ האחרון (אני כן מאשים אותה שלא שילמה חצי מחיר ביוני אבל זה עניין אחר).