מחזור 13 :: יוצאים לשפילד (ראשון, 18:30)

דה חאה
וואן ביסאקה, ג’ונס, לינדלוף, מגווייר, ויליאמס
פרד, אנדראס
ג’יימס, מרסיאל, ראשפורד

ספסל:
גרנט, טואנזבה, יאנג, גארנר, לינגארד, מאטה, גרינווד.

5-2-3 משונה קצת, אבל עם התקפה. אחר צהריים קריר וגשום בשפילד, שיהיה לנו בהצלחה.

קישור עלוב. מקווה שלא נשלם על כך ביוקר

שימו לב אני הולך לצפות במשחק לכן צפו הפסד

סיכמנו שתפסיק ותראה מה אתה עושה. איזה משחק נוראי.

Ole’s at the wheel… tell me how bad does it feel ?
It’s a fucking nightmare.

שמעו, פוצ׳יטינו פנוי חייבים לעשות צעד. סולשאר איבד את זה לחלוטין. שפילד יונייטד מובילה ותנצח לא במקרה, היא באמת קבוצה הרבה (הרבה) יותר טובה. יש פה שתי קבוצות קטנות עם פער איכות די משמעותי ביניהן. עצוב אבל זאת המציאות.

שמח בשביל הילד , עצוב בשביל המועדון. אם איכשהו נעקוץ את שפילד הלחץ ירד מסולשאר. אסור לנו לפספס את פוצ׳יטינו בשביל הקרקס הזה.

תודה שהפסקת לצפות…

אמיתי עכשיו, הפסקתי לצפות וחזרתי לראות תוצאה. מה לעזאזל קרה שם ?
איך אני עושה את זה

עריכה:
התיקו בגללי. חזרתי ב3-2. וכמובן שהצלחתי לראות 3-3. יאללה סולשאר מקווה שפיטרתי אותך ידידי

אז אתה אחראי גם על השוויון?
איזה פח אשפה של קבוצה קצת נחת אי אפשר לראות מהם.

חזרתי לצפות ב3-2 30 שניות אחרי 3-3.
אני מתכוון להמשיך לצפות עד שניפרד מהבחור על הקווים.

אני מבין שאין לנו קישור, שההתקפה צעירה ושהסגל באופן כללי לא משהו. מה שאני לא מבין זה למה ההגנה שלנו כזו מחורבנת, אחרי שהשקענו בה בקיץ 130 מיליון פאונד. דקה 90 ושחקני שפילד ליטרלי עומדים לנו עם הכדור ברחבה בלי שאף אחד יבעט אותם לעזאזל. המסירה מגיעה מהצד של רכש 1, ארון וואן ביסאקה, ומגיעה לשחקן שעלק נשמר על ידי רכש מספר 2 הארי מגוויר, מוצא זמן להקפיץ על הברך, להוריד עם הכתף ולבעוט פאקינג 7 מטר מהשער. כשאני מגן בשכונה יש לי יותר מחויבות למה שקורה אצלי ברחבה.
כל הבעיות היו וישארו, הן לא מעניינות. הקרקס בהגנה הבזיונית הזו הוא דבר שאי אפשר לעבור עליו לסדר היום. 130 מיליון פאונד וכל משחק שני גולים באשמה ישירה של שחקני טיפשים.

הגנה ? איזה הגנה ? לקבוצה הזאת לא הייתה הגנה מאז ריו וידיץ ואברה. וואן ביסקה, זה שחקן שיש לו כישרון אחד נדיר וכל השאר מתחת לממוצע של קבוצה מליגה שלישית, היא מתקל טוב וזהו. הארי מגוויר, הוא כבד איטי ובכללי מעלה כמה סימני שאלה.

חוץ מזה יש לנו שחקנים כמו פריירה שזה בכלל מביך בסקאלה אחרת. על הדרך מאמן מטומטם עם אפס יצירתיות.