מחזור 13 :: 3-2 מבולגן על מלאגה

סלחו לי אבל ממה שאני ראיתי קובא הוא 2 רמות מעל סבאיוס.
סבאיוס פוטנציאל עצום אבל קובא מבחינתי כבר מעבר לזה, ואם משחק כקשר אחורי נגד ברסה בקמפ נואו כשהוא נושא באחריות על מסי לא מספיק אז לא יודע מה כן.
קובא אנדרייטד מטורף, לטעמי הקשר הכי טוב שלנו, מבחינה הגנתית שני רק לקאסמירו ומבחינה התקפית שני רק לאיסקו, וגם זה לא בטוח שכן בזכות המהירות ויכולת הפריצה שלו הוא יכול לתרום לנו המון דברים שלאיסקו אין.
קובא מושלם לכל עמדות הקישור, ולטעמי נכון להיות הוא טוב ממודריץ ובטח שמקרוס. רק כקשר אחורי הוא פחות טוב אך גם שם הוא הוכיח שהוא בהחלט יודע את העבודה ויש על מי לסמוך. חייב לחזור כבר ורצוי שלהרכב.
אף

אני אישית שמחתי בזמנו שניסו את קרוס קשר אחורי, היה קיים בזה המון פוטנציאל. בזכות הערך המוסף אך זה לא עבד, וקאסמירו מצד שני הוכיח שיש לו טכניקה מצוינת לקשר אחורי.

אני השוואתי כרגע את קובא וסבאיוס אך ורק כי קובא חוזר מפציעה, קובא הראה לאחרונה (לפני הפציעה) את היכולות שיש לו לעמוד גם מול קבוצות גדולות.
מסכים איתך שיש לו יותר קבלות מסבאיוס אבל כרגע עקב החזרה לכושר, ויכולת טובה לסבאיוס יש לשניהם באותה מידה מקום בהרכב במקום קרוס גם אם כל אחד ישחק מחצית זה כבר הבדל.

שינוי במעמדו של קרוס (ושחקנים אחרים שמלינים עליהם כאן) יבוא כנראה רק כחלק משינויים שיקרו במידה ונכשל. לשמחתינו העונה הזו נראית כעונה שלאחריה יבוצעו שינויים. ולדעתי, בניגוד להיסטוריה שלנו, הפעם המאמן לא יהיה ראשון לשלם את המחיר.