מחזור 13: מסיימים בתיקו 3:3 בוויגו (פאטי, בוסקטס, ממפיס)

וואו אם זאת תגובה אחרי שנרגעת יום שלם, אני לא רוצה לפגוש אותך ישר אחרי המשחק. :grin:

אם ניקח את האסיסטים של אלבה ואת הגול של בוסקטס, ייגמר 0-0 או 1-1. זה מה שאתה רוצה?

טר שטאגן מציל אותנו 6 שנים, ובגלל טעות אחת אתה כבר רוצה למכור אותו. ולהביא את אונאנה, שעושה פוזות לאייקס כמו שמוריבה עשה לנו. והוא בטח לא יטעה אף פעם.
הגול הראשון רק חצי על טר שטאגן. החצי השני על מינגסה, שנתן לשחקן שלו לבעוט חופשי מקרוב. סגירה נוראית שלו.

אני מסכים עם כל מה שכתבת על ניקו ועל גאבי. להגנתו של גאבי אומר שהוא שיחק לחלוטין לא בתפקיד שלו, ולכן נראה ככה.

את הטענות לאלבה במשחק הזה אני בכלל לא מבין. הוא עשה הגנה, עשה התקפה ולא הראה שום אדישות. לרדת עליו בגלל משחק קודם זה לא פייר. ככה אפשר להמשיך עוד שנים על אוטומט. תירד עליו כשיגיע לו, אני בטוח שיהיו לך הזדמנויות.

בוסקטס באמת ירד ביכולתו, זה לא חדש. גם הכדרורים שלו באמצע מסוכנים ומעצבנים. לא הייתי נותן לו 0, אבל הוא לא צריך להיות באנקר יותר. נראה מה צ’אבי חושב על זה.

קוטיניו בראיון ל MD מכחיש מכל וכל את הסיפור. טוען שהוא תמיד מתנהג במקצועיות ושהוא הופתע מהכותרות בעיתונים.
כל הראיון הוא על כך שהוא רוצה להצליח פה, עובד קשה, ושום בכי על הסיפסולים.
בסדר, רשמנו.