מחזור 13 :: משום מקום, 5-1 מזכיר נשכחות מול ולנסיה

נגד ראיו וייקאנו אני לא חושב שהגענו למצבים, פדה ואלוורדה חטף כדור כי שחקני ראיו עמדו די מרושל ושיחקו באש לא פחות מוולנסיה. שער מהיר מלהיב אותי כאוהד, דני קרבחאל אמנם כובש שער בעונה אבל מגיע לו קרדיט, הוא גם הטעה את חוסה גאייה בצורה יפה. הרגשתי בחלק מהדקות שאנחנו יכולים להבקיע בכל משחק. נגד ולנסיה נהיתי. השער השני שלנו היה למשל מהיר מאוד, והגול בחזה זה די נדיר. אני לא בודק אף פעם את ה-Xg. לא אומר חלילה שזה פסול שאתה מסתמך עליו. מבחינתי זה לא שווה הרבה.

צר לי שאתה צולב את נאצ’ו על סמך משחק אחד אם כי הוא באמת היה עלוב באותו ערב. נאצ’ו הציג באותו משחק את הלבל הרגיל של דויד אלאבה אבל הוא פעם-פעמיים מנצח בנגיחה או יוצא קדימה במשחק ומוסר מעולה אז זה נשכח.

אני רוצה לראות את האביב הברזילאי במשחקי החוץ. כשרודריגו יחטוף קצת יותר מרפקים וכשהאוהדים של היריבה יבואו להציק לוויניסיוס ג’וניור. בכל מקרה אני לא אופטימי לגבי הקבוצה. ברצלונה “גונבים” והם קרובים. גם אתלטיקו מדריד בכושר טוב. זה היה לשחרר אוויר, אולי לא דייקתי במילים. מבחינתי זה לא סתם פאנצ’ר נגד ראיו, זה הוכיח איך אנחנו אלופים בלבעוט במומנטום ולאבד אליפויות.