מחזור 14: חוזרים מפיגור בדרך ל-1:3 על סוסיאדד (בנזמה, ואלוורדה ומודריץ')

לקראת סוסיאדד

ריאל תרצה להמשיך את המומנטום מלפני פגרת הנבחרות כשתארח מחר בברנבאו (22:00, שידור ב-One) את ריאל סוסיאדד ומרטין אודגור מהצמרת. זידאן הנמיך את הלהבות בנוגע לבייל שישוב לסגל: “הוא יכול להיות שחקן מכריע”. האם הוולשי יפתח בהרכב? האם הזאר יבקיע?

image

סטטוס ריאל:

ריאל מדריד מגיעה למשחק כשנראה שהפעם פגרת הנבחרות הגיעה בזמן לא טוב. ארבעה ניצחונות חלקים מתוך חמישה משחקים (יחס שערים 0:16), ימים בהם ריאל מדריד הכריעה משחקים מוקדם, היה נראה שהקבוצה מתחברת ונראית בדיוק כמו שהקהל רצה וקיווה שייקרה. מצד שני, צריך לזכור: ריאל מדריד ניצחה יריבות קלות, ועדיין היה את הפאנצ’ר הזה נגד בטיס, דווקא בבית. זידאן יודע שאין תירוצים: "אנחנו מכירים את המצב וזה תמיד יהיה ככה, עלינו לקבל את זה. יש הרבה שחקנים שהולכים לנבחרות ונצטרך לחזור לכושר שלנו. כרגיל, בפגרת הנבחרות התווסף פצוע נוסף לרשימה - חאמס רודריגס, שייתכן וישוב רק ב-2020, אך הפצוע השני, גארת’ בייל, היה זה שעורר סערה. בספרד כבר תוהים בקול רם איזו קבלת פנים הברנבאו מכין לו לאחר 49 ימים (לא שיחק מאז הניצחון נגד גראנדה). בייל התאמן ויכלל בסגל למשחק, וזידאן ניסה להנמיך את הלהבות. אך האם הוולשי יפתח בהרכב? שאלה טובה.

זידאן נשאל על בייל שוב ושוב ושוב ואמר: “אני חושב שעושים יותר מדי רעש על החגיגה של בייל, התקשורת הגזימה. צריך להתמקד בכדורגל. אני מסתכל רק על הכדורגל ולא על מה שמסביב. בייל תרם לנו הרבה בעבר, האוהדים צריכים להיות איתו וזה מה שיהיה. הוא יכול להיות שוב שחקן מכריע בקבוצה הזו ואני הולך לסמוך עליו” (זידאן נשאל האם יהיה שוב שחקן הרכב קבוע כמו שהיה בתחילת העונה וזו הייתה תשובתו). כשנשאל למה בייל מתנהג אחרת בנבחרת אמר ‘אולי בגלל השפה. כשהבקיע את השער בגמר ליגת האלופות לא היה אפשר להיות שמח יותר ממנו’. כשנשאל האם בייל צריך לדבר ולהסביר, אמר: 'אני יכול להגיד שהוא מרגיש מצוין לאחר הפציעה שלו".

עוד לגבי בייל, יש לו מאזן מעולה נגד הקבוצה מהחבל הבאסקים. הוא כבש שישה שערים ובישל עוד שלושה בשמונה משחקים נגדה. רק נגד דפורטיבו לה קורוניה וראיו וייקאנו כבש יותר. מנגד, בספרד נכתב באריכות עד כמה בייל לא אפקטיבי ביחס לעבר. הוא תרם שני שערים ושני בישולים בלבד, ההתלהבות מפתיחת העונה שלו פגה ואשתקד לדוגמא היו באמתחתו שישה שערים ושישה בישולים. אז כאמור, השאלה היא מי ישחק בצד ימין. לוקאס ואסקז ספג פציעה ביזארית כשהתאמן בחדר כושר ומשקולת נפלה לו על הבוהן והוא ייעדר למספר שבועות. אסור לשכוח את השחקן שהוסיף רוח נעורים בקבוצה - רודריגו, שלא שיחק במחזור האחרון וגם את ויניסיוס שצפוי לחזור לסגל. טוני קרוס לא ממש נח במשחקי הנבחרת, אבל קאסמירו כלל לא שותף בניצחון ברזיל על דרום קוריאה, נחמה לזידאן. “זו עמדה מעט מסובכת, אבל יש לנו שחקנים אחרים שיכולים לשחק שם. הוא נח מעט בנבחרת”, הסביר זידאן. מרסלו יחזק את ההתקפה שלנו כאשר הוא בריא לחלוטין. ויניסיוס מנגד שוב נותר מחוץ לסגל. אתם זוכרים, במשחק נגד סוסיאדד אשתקד בברנבאו הוא התחיל את הנסיקה שלו…

באמצע השבוע ריאל תרצה להשלים את המשימה ולהבטיח סופית את העפלתה לשלב שמינית גמר ליגת האלופות כשיצפה לה משחק גדול נגד פ.ס.ז’ אבל זידאן יודע שהפוקוס חייב להיות יום שבת בלבד. “מחר הוא המשחק החשוב ביותר ואני לא מסתכל רחוק יותר. אני מתרכז רק בזה. ריאל סוסיאדד קבוצה צעירה ומסוכנת. יש לה שחקנים מאוד טכנים. מי שיגיע למשחק יראה כדורגל טוב”. זידאן שיבח את אודגור - “אני רואה אותו שחקן חשוב שתורם הרבה לקבוצה שלו. כמאמן אחשוב איך נתמודד מולו מחר, אני לא מתכוון לדבר על העתיד שלו”. זה בהחלט יהיה מבחן חשוב להגנה של ריאל, האם היא מסוגלת לשמור על שער נקי נגד התקפה מסוכנת או שהרצף האחרון של קורטואה קצת משקר. השוער הבלגי, שספג במדי נבחרתו, זקוק לשתי דקות מבלי ספיגה כדי להאפיל על שיאו של קיילור מספטמבר 2015 והוא מאוד ירצה לשמור על שער נקי במשחקו ה-50 בקבוצה. וחברו, אדן הזאר, זקוק לשערים, בדיוק כפי שעשה בנבחרת. עם כל הכבוד לשיפור שלו.

השקט שאחרי הסערה? איך הברנבאו יקבל את גארת’?

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, מרסלו| קאסמירו, פדה ואלוורדה, טוני קרוס| רודריגו (גארת’ בייל), אדן הזאר, קארים בנזמה

מה המצב סוסיאדד?

ריאל סוסיאדד חמישית בטבלה, עוברת את אחת העונות הטובה שלה מזה שנים. 23 נק’ מתוך 39 אפשריות, זה המאזן שלה עד עתה, ניצחה את אתלטיקו מדריד 0:2 משערים של אודגור ומונראל, כמעט עשתה את זה נגד סביליה אך השמיטה יתרון והפסידה 3:2, השיגה תיקו במאסטייה בזכות פנדל דרמטי. כיף לראות אותה, בעלת סגל שחקנים נהדר בחלק הקדמי וכזו שיכולה לעשות צרות לכל יריבה, מרגישה שבעונה כזו די מבולבלת של הליגה היא יכולה להגיע לאירופה ואפילו לצ’מפיונס, רחוק מהעונה הסתמית אשתקד בה סיימה רק במקום התשיעי. בכל העונה שעברה היו לה שישה ניצחונות חוץ והעונה יש לה כבר ארבעה. מנגד, דווקא יצאה לפגרה עם תיקו מאכזב בבית נגד לגאנס כשעלתה ליתרון בדקה ה-63 אך ספגה כעבור רבע שעה. לחלוץ וויליאן חוסה, שחקן ההתקפה הבולט בקבוצה לא רק העונה אלא בשנים האחרונות, יש חמישה שערים עד עתה, פורטו שהגיע מג’ירונה בקיץ השתלב נפלא עם ארבעה ועוד שלושה בישולים, וגם מיקל אוירסאבל ממשיך את התקדמותו והפך לשחקן קבוע בסגל הנבחרת. מנגד, הקפטן אסייר ייראמנדי פצוע כבר כמעט שלושה חודשים.

וכמובן שאת המדרידיסטאס מעסיק בעיקר שחקן אחד בריאל סוסיאדד. הקשר הנורבגי מרטין אודגור חוזר לשחק. אודגור, אחד השחקנים הטובים העונה בספרד, פתח בהרכב בכל 11 המשחקים הראשונים והשלים תמיד 90 דקות. התאושש לאחר שני משחקים מהם נעדר בגלל פציעה, היה במירוץ נגד השעון כדי להגיע לברנבאו והצליח במשימה (עבד קשה חמש שעות ביום כדי להיות מוכן, לפי מאמנו). תרם עד עתה 2 שערים ו-3 בישולים, אחד מהם ממש ‘אה-לה מסי’. “הקרסול שלי הרבה יותר טובה. שיחקתי באי נוחות נגד לבאנטה והייתי צריך להפסיק לאחר מכן. אני מאוד מקווה לשחק בברנבאו. המשחק הזה מיוחד”. על המיקום המועדף במגרש: “היכן שאני משחק עכשיו, מרכז השדה אך בעמדה גבוהה יותר”. על העבר: “היה חשוב להגיע לויטסה. קשה לשחק בריאל מדריד גם בגיל 20, אז בטח שבגיל 16”. וכמובן שהוא סיים שהמטרה שלו היא “להצליח בריאל מדריד, אבל עכשיו אני שמח בריאל סוסיאדד. אני לא ממהר, אגיע לריאל בעוד שנתיים או חמש. הייתי רוצה לזכות באליפות בריאל מדריד”.

עדן ינזואי שתרם העונה שלושה בישולים אך בגדול ההתלבטות ממנו פגה - צפוי לפנות לו את המקום בהרכב. גם אלוסטונדו עשוי לחזור ויחליף את רובין לה נורמד. למעשה, הקבוצה מסאן סבסטיאן עם סגל מלא לחלוטין חוץ מהקפטן. נאצ’ו מונראל שהגיע הקיץ השתלט על עמדת המגן השמאלי. סוסיאדד כבשה העונה 21 שערי ליגה - הכי הרבה חוץ מברצלונה, ויאריאל וריאל מדריד אך בקבוצה מרגישים שיש בעיות בסיומת ובמשחקים כמו מחר זה בלתי נסלח. גם המאמן וגם זאלודה דיברו על כך. הקשר אפילו נשאל אם סוסיאדד יכולה להילחם על אליפות כמו בעבר וגימגם משהו כמו: “זה יהיה מאוד קשה, אנחנו צריכים להתרכז בכל משחק ולהתרגש מחדש. כדי לנצח בברנבאו נצטרך להיות פשוט קבוצה. מגובשת”.

המאמן אימנול, שעומד על הקווים כמעט שנתיים, דיבר לקראת המשחק ואמר בפשטות: “זה יהיה נהדר לנצח בברנבאו אך גם מאוד מסובך”. הקבוצה מחבל הבאסקים ניצחה כזכור 0:2 בעונה שעברה ועשתה את העבודה גם במשחק הבית בסיבוב השני. מעולם היא לא הצליחה לנצח פעמיים ברציפות את ריאל מדריד בברנבאו. “אני רואה את השחקנים שלי רוצים לעבוד קשה. הרבה קבוצות נלחמות שם ומפסידות. אם נהיה ביום טוב ויהיה לנו קצת מזל והרבה לב אולי נוכל לעשות את זה. אנחנו פוגשים קבוצה שמעבר לכך שהיא נהדרת - היא גם בכושר טוב. הם ניצחו בקלות את אייבר”. הוא אומר שהניצחון בעונה שעברה לא שייך כי מדובר בשתי קבוצות שונות. לדבריו, גם מיקל מרינו התאמן היטב וצפוי לשחק.

מרטין אודגור

ריאל סוסיאדד - הרכב משוער: אלכס רמירו, חוסה זלודה, דייגו יורנטה, אריץ אלוסטונדו, נאצ’ו מונראל, פורטו, מיקל מרינו, איגור זובלדה, מרטין אודגור, מיקל אוירסבאל, ווליאן חוסה

היסטוריה ומפגשי עבר

העונה האחרונה האיומה הרסה לריאל מדריד הרבה רצפים מרשימים, ואחד מהם כולל את המאזן הנהדר נגד ריאל סוסיאדד. מחזור 18, סמוך לסיום הסיבוב, ריאל מדריד נכנעה 2:0 במשחק בו לוקאס ואסקז הורחק וקרע את החולצה במה שנראה כמו אבל (61’) ונקודת האור היחידה הייתה המשחק המעולה של ויניסיוס שמאז לא זז מה-11, והיה ראוי לפנדל. וויליאן חוסה כבש בפנדל מהיר ורובן פרדו (83) סגר עניין. בממוצע, הקבוצה הבאסקית מנצחת בברנבאו בערך אחת ל-20 משחקים. ואכן, רצף מרשים של תשעה ניצחונות רצופים נשבר לו. החל מה-0:2 הקשה עם פאביו קאפלו (חוסה אנטוניו רייס ודיוויד בקהאם כבשו) דרך ניצחונות קלילים כמו 1:5 בעונת האליפות עם מוריניו, תוצאה זהה בעונת הדסימה (כריסטיאנו רשם שלושער), 1:4 בעונתו השנייה של אנצ’לוטי, שלישייה קלילה בעונת האליפות. הניצחון הקודם של סוסיאדד במקדש היה במחזור הפרידה מ-2003/04 החשוכה, פיגו כבש לזכות ריאל בפנדל בערב איום נוראי של ריאל בו המטפחות הלבנות והבוז המחריש אזניים חגגו. זה נגמר בתבוסה 4:1 כאשר צ’אבי פרייטו חוגג במדי סוסיאדד.

ובחזרה לימים לבנים - כחלק מהסיבוב השני המשופר ב-2017/18, ריאל הביסה בקלילות 2:5 את סוסיאדד. כריסטיאנו כבש שלושער, קרוס הבקיע בבעיטת סרגל אופיינית ולוקאס ואסקז, הוא ולא אחר - כבש כבר אחרי פחות מדקה ועוד בנגיחה, אחרי בישול של כריסטיאנו. במחצית, או יותר נכון בדקה ה-37 - לוח התוצאות הראה כבר על 0:4. משחק משוגע אף יותר היה ב-2012/13. בנזמה כבש בדקה השנייה ואנטוניו אדאן שפתח בהרכב - הורחק כבר בדקה השישית ואיקר עלה במקומו. זה נגמר בניצחון 3:4 עם צמד של הפורטוגלי. משחק משוגע אחר, מנסיבות אחרות, היה ב-2004/05, משחק אותו אף אוהד לא ישכח. ריאל של מריאנו גארסיה ראמון הובילה משער נפלא של רונאלדו (נגד אותה היריבה, אגב, כבש את שערו המאה בריאל - ב-2005/06), ניהאט השווה כרגיל אך המשחק לא הגיע לסיומו בשל התרעה למטען חבלה שהונח בברנבאו. תוך דקה אחת פונו כל 70 אלף האוהדים. המשחק חודש בפברואר לשבע דקות, ריאל זכתה בפנדל לאחר הכשלה על רונאלדו וזידאן הבקיע את ה-1:2 היקר.

בין 1955 ועד 1974 רשמה ריאל 14 ניצחונות בית רצופים על הקבוצה מסאן סבסטיאן. היה שם הכל. שתי שישיות וגם תשיעייה בלתי נשכחת בעונת 1967/68. מנואל ואסקז כבש שלושער כאשר פירי ואמנסיו ‘הסתפקו’ בצמד. במחצית הובילה ריאל ביתרון של שני שערים בלבד אך בליץ’ אדיר במחצית השנייה - חמישייה תוך 21 דקות - הביא לניצחון מוחץ. עוד ניצחון מוחץ היה ב-1996/97 עם שלושער של דאבור שוקר, צמד של פדג’ה מיאטוביץ’ ושער עצמי נוסף. בעונה לאחר מכן כבש ראול את השער הידוע שלו כשהשתלט על הכדור בעקב והעביר מעל ראשו של שחקן ההגנה ולאחר מכן הקפיץ מעל השוער למשקוף ופנימה - גולאסו! | בין 2001 ועד 2004 סוסיאדד יצאה בשלום מהברנבאו, כולל תיקו 0:0 במשחק העונה ב-2002/03. בכל מקרה, נסיים עם מאזן המשחקים. ב-72 המשחקים בהם ריאל מדריד אירחה - 52 נצ’ לריאל (72%), 16 תוצאות תיקו (22%) ו-4 נצ’ לסוסיאדד (6%), יחס שערים 64:189 לטובת ריאל. בסה"כ משחקי הליגה - 26:81 לריאל מדריד.

“ילדים - תיהיו טובים” - רודריגו מצד אחד ומרטין אודגור מצד שני, סערת גארת’ בייל נדחקת לשוליים בספרד ערב המשחק| ואם כבר הנורבגי הצעיר שחוזר מפציעה - במארקה נכתב כי החלום שלו הופך למציאות: ריאל מדריד החליטה להחזיר את אודגור כבר בקיץ הקרוב.

כמה מילים לגבי המשחק: זו אמנם עדיין לא דרגת קושי כמו פ.ס.ז’ ביום שלישי אבל ריאל סוסיאדד טובה משמעותית מהיריבות האחרונות שפגשנו. ובאמצע התקופה הטובה הזו היה לנו את הפאנצ’ר נגד בטיס. כלומר, הקבוצה השתפרה אבל לא מספיק וגם היריבות החלשות עשו את המלאכה כקלה. סוסיאדד קבוצה טובה שיכולה להזיק משמעותית, הרבה מעבר לאודגור שכצפוי ייתן משחק גדול הערב. זה מבחן גם עבור ההגנה שלנו שלא סופגת, די מתאים לנו לספוג שער מהיר. ובצד השני של המגרש: הזאר חייב להתחיל לתת מספרים ומקווה לראות את רודריגו במקום בייל המעצבן. צר לי שויניסיוס מחוץ לסגל כי זה לא שהוא ישחק באמצע השבוע, אבל האמת שלא ממש הייתי רוצה לראות אותו נזרק למערכה כדי להציל את המולדת. מקווה שננצח ומעניין מה הברנבאו מכין לבייל. האללה מדריד!

מודריץ’ ומנדי בהרכב, השאר הם האונסה דה גלה (החדש).

כבר כמה שנים שרצינו קשר נוסף שיתחרה במודריץ’ וקרוס ויעורר אותם. עכשיו הם מתחרים על עמדה אחת וזה עושה לשניהם פלאים.
תכלס, קרוס נח קצת פחות ואני חושב שהוא ומרסלו נשמרים לפריז.

נימני מלכלך על רודריגו אבל האמת היא שהוא פשוט תענוג מבחינתי. יכולת השתלטות מושלמת, נוגע יפה בכדור, יודע לשים גוף, מנצח במאבקים. אני מרוצה מהילד. מקווה שיקבל כדורים יותר בעומק במחצית השנייה. הלוואי שבייל יישאר בספסל.

בנזמה תופעה, קאסמירו חסר תחליף.
התחושה הכללית היא שיש קבוצה, יש משחק לחץ, יש התקפה. יש על מה לדבר בקיצור.

נימני גם הצליח להרכיב משפט שהמילה חד מופיעה בו ארבע פעמים. קשה לקחת אותו ברצינות.

את האמת, זה לא ככה אצלי. עד דקה 20 ± היינו חסרי אונים וחוץ מהגול מכלום כמעט ולא היו מצבים. האזר היחיד שבא לשחק

לא מספיק מעורב וגם מסורס באגף ימין אבל כן,נמני לגמרי מגזים עם הביקורת,משחק פשוט ולא מאבד כדורים כמעט.
*קרבחאל ומודריץ׳ חלשים מאוד,מה שעוד יותר מקשה על רודריגו.

• הגבהות בלתי פוסקות לכיוון הרחבה, שם נמצא בנזמה בודד ומבודד.
  • מסירות בלתי פוסקות לכיוון קורטואה.

סיוט

אני דווקא כן תומך במה שאמר על רודריגו.
אני מבסוט על הילד, רק בן 18 בכל זאת, אבל הוא בהחלט החוליה החלשה שלנו בהתקפה והוא לא מספיק מעורב.
הוא לעתים קרובות מתחבא לו בפינה וכשהוא עם הכדור הוא הולך על הפס הפשוט ולא תראה ממנו דריבל.

הייתי רוצה שבייל יכנס, עם כמה שאני לא אוהב אותו, בייל גם כשהוא לא מעורב מידי הוא איום במשחק הראש שלו ומסוגל לבעוט טוב מרודריגו.

בכללי אם לחזור לרודריגו, אנשים צריכים להבחין בין האם עומד בציפיות שמצפים מילד בן 18 לבין ציפיות משחקן הרכב בריאל. כשאני שופט אותו כשחקן הרכב הוא בהחלט לא מספיק טוב עדיין

אנחנו נגד קבוצה שרצה חזק בצמרת, אנחנו לא ברמה של 3:1 קל השנה, בוודאי לא כשסופגים כזה שער. זו הקבוצה ואותה אוהדים…

קרוס חסר

פדה וואלורדה.

זה רק אני או שמודריץ’ ומונריאל זה אותם פנים בגופים שונים?

התגובה של הקהל לגארת’ בייל. בגדול אני שמח שהוא לא נכנס כדי ‘להציל את המולדת’ וכל שריקת בוז מגיעה לו. אני גם שמח שזה לא סיפור המשחק.

השער המהיר שספגנו הביא לתסכול אדיר (מה יהיה ראמוס?) אבל דברים כאלה בונים אופי לקבוצה הזו, אני כבר לא זוכר מתי בפעם האחרונה באמת ביצענו רמונטדה, כאילו זה לא קרה כמה שנים טובות. חלפו הימים ש-1:0 ליריבה היה גורם לנו רק להתחמם. סוף סוף כבשנו שערים בכוח, כשלא הולך ממשחק רגיל - אם זה מצב נייח - לראשונה העונה, גול מזליקי של פדה - כל כך מהיר, פיזי, יודע לכדרר, קבלת החלטות נכונה - המזל הולך עם הטובים. משחק פחות טוב לרודריגו היום, אני כן מרוצה מפרלאן מנדי בפן ההתקפי.
אדן הזאר עושה הכל, אי אפשר לקחת לו את הכדור אבל משהו מול השער תמיד מתפקשש. גם בישולים שלו לא יספקו אותי, אני רוצה ממנו גולים. החיתוך לרחבה היה מושלם אבל הסיומת הייתה חלשה. הוא עדיין לא ממהר לאיים על השער, חסר לו את הביטחון מימי צ’לסי, אבל ברור שתענוג לראות אותו. Vamos Equipo

שום מילה על הזאר?

המספרים לא טובים ואין לי מושג איך יראו השנים שלו פה, אבל כל נגיעה שנייה בכדור היא קסם. חשבתי שלא אזכה לראות שוב בימי חיי שחקן שלנו שמסוגל לעשות דברים כאלה. חוסר האונים של הגנות ברגע שהוא מתחיל לשעוט קדימה, זה משהו ששמור רק ליחידי סגולה. ככה נראה כוכב כדורגל.

המצב של בייל כמעט זהה למצב של תחילת העונה. גם אז התנהל פה דיון, שמסכמותיו לפחות מצדם של רוב האנשים היו שאף אחד לא רוצה אותו פה, אך הוא עדיין האופציה הטובה ביותר לאגף ימין, ואם גם ככה משלמים לו משכורת אז שישחק כשהוא כשיר.
המצב היום הוא כמעט זהה. עכשיו למה כמעט? כי בייל העונה נראה בהחלט טוב כשהוא משחק, והמשחק היום הוא דוגמה מושלמת.

כל עוד בייל אצלנו הוא בהחלט טוב מכל אחד אחר שיש לנו שם. גם חשוב לזכור שיש לו את הגובה שיכול לתת לנו שערים מקריים פה ושם והוא גם הבועט חופשיות הטוב ביותר שיש לנו.

Benzema - Hazard - Valverde
In that order

חצי שעה ראשונה פשוט חושך על פני תהום, המשך חיובי,
וניצחון פשוט גדול בדמות מהפך על אחת הקבוצות האטרקטיביות בליגה.
נקסט.

התפקיד שלנו הוא לאסוף נקודות. דקות הלחץ מוסיפות סיבות לאופטימיות. הזארד. היריבות שלנו נראות פחות טוב מאיתנו, תמיד עוזר.

ראמוס בקונצרט של טעויות

מאד מקווה לתצוגה חיובית נגד פריז

מודריץ׳ חלש ומסיים עם שער ושני בישולים. הזאר מדהים ולא נותן מספרים. השתגע העולם

לצערנו או לשמחתנו, בייל כוכב והוא בתקופה טובה. יחד עם הזאר ובנזמה שפשוט בוערים כרגע, הם צריכים להיות השלישייה הפותחת שלנו. הזאר כבר חודש השחקן הכי טוב שלנו ביי פאר בלי להוסיף פסיק לסטטסטיקה…
רוצה לציין את קורטואה- ענק, ענק, ענק. ראמוס הרס לו את הרצף אבל למי אכפת, יש שוער בשער.

ככה נראת טבלת הכובשים שלנו כרגע:

1. בנזמה- 10
  2. מודריץ’, קרוס, ואלוורדה, רודריגו, ראמוס, בייל - 2

א. הקישור העונה נותן מספרים
ב. מת לראות מי הראשון שישבור את מחסום שני השערים :upside_down_face:

שיפור אדיר של מודריץ׳ במחצית השנייה ביחד עם פדה המדהים הביא את השינוי המיוחל,אמנם השער השני הגיע עם מזל אבל המזל לגמרי הלך עם הטובים במקרה הזה,הגיע לנו.
הזאר פשוט חוויה,איזה דריבליסט מטורף,איזה נגיעות קסם בכדור שמשחררות התקפה קדימה,המספרים יגיעו,אני בטוח.
מנדי ממשיך להראות שיש על מי לסמוך,סלע בהגנה ובהתקפה עם הביטחון ממשיך להשתפר.
יכול להיות שוראן חוזר לעצמו? אם כן שיעיר גם את קרבחאל שהיה נוראי בכל נגיעה שלו בהתקפה.
שאפו לקהל,הגיע לבייל כל שריקת בוז,אבל מה,שחקן טוב הזבל הזה.
*ראמוס חזר שיכור מהפגרה לצערו של קורטואה שהציל אותנו לפחות פעם אחת היום.

עם העונה המדהימה של בנזמה וההתעוררות של הזארד אני עדיין חושב שאם הוא כשיר שבייל הוא השחקן הכי טוב שלנו.
קורטואה ממשיך להשתפר, פדה ממשיך להדהים וראמוס זה ראמוס.
הוכחה כמעט סופית שיש לנו את זה קיבלנו מהחזרה מפיגור מטומטם בדקה השנייה, פיגור כזה והיינו מתפרקים בשתי העונות האחרונות.

ולא יכול להיות שרק אני חושב שמנדי היה חלש מבחינה התקפית, הוא חירב המון התקפות עם קבלת החלטות נוראיות וממצבים מאוד מסוכנים החליט משום מה להסתובב ולחזור אחורה עם הכדור, אתלט מהיר וחומה אבל התקפית ממש רחוק מהרמה הדרושה.