מחזור 14 :: הגנה רעועה והתקפה סבירה נכנסו לבר (ראשון, 18:30)

אך כשניגשו להזמין את הבירה הבריטית החביבה עליהן מהברמנית הזעופה, גילו כי חברתן, קישור, נעדרת לחלוטין.
וזו הבדיחה שנקראת מנצ’סטר יונייטד 2019. המועדון השני הכי מכניס בעולם, אבל קישור - אין.
נראה שהבדיחה משתנה מחודש לחודש. באוקטובר לא הייתה התקפה, בנובמבר התאדה הקישור, ובכל החודשים אין כל כך הגנה. אולי בחודש הבא כבר לא יהיה מאמן.

10 משחקים בכל המפעלים ב-32 ימים. היום תתארח וילה, ברביעי יבואו מוריניו וטוטנהאם (אם הוא לא מנצח ומבקש מהסטרטפורד סליחה שכולה שמחה לאיד אני עציץ), לאחר מכן נצא לאיתיחאד ומי יודע מה יקרה שם. המטרה היא להגיע לינואר עם הראש מעל המים, כי אם ההפסדים המבישים ימשכו, כל ה’פרויקט’ שהחל לפני כשנה הולך לזבל, ואנחנו נכנסים לסחרור מערכות נוסף.

Brace yourselves, winter is coming.

כבר מתגעגע?

באופן כללי ממש יפתיע אותי אם פוצ’טינו לא ייכנס לנעליים של סולשיאר לפני סוף העונהץ

לא מתגעגע (לאיש כן - תמיד אהבתי את מוריניו, אבל לכדורגל שלו - ממש לא), אבל אין יותר מוריניו מלנצח בסיטואציה הזו 1-0 מסריח מכדור ארוך/מצב נייח, and to gloat לך בפנים.

אני מאסתי בחילופי המאמנים, וכל עוד זה לא קלופ, שישארו עם סולשיאר עד שמשהו רציני יקרה במועדון. עוד מאמן משמע עוד רכבת שחקנים יוצאים/נכנסים, עוד מהפיכה בצוות האימון, וזה לא עושה טוב לאף אחד כשזה קורה פעם בשנתיים עם 300 מיליון פאונד שנזרקים על אנחלי די מאריות ומרוואני פלאיינים.

מסכים לגמרי, זו היתה תחזית ולא המלצה. עד שההנהלה לא תשתכנע שהצלחה מקצועית זה חשוב ו\או שיתחלפו כמה ראשים, זה שינוי קוסמטי במקרה הטוב.

למי אכפת מרכבת מאמנים ושחקנים ?
עדיף להמר על שינוי מאשר להישאר במצב שהוא כישלון ודאי.

סולשאר חסר מושג, שנה בתפקיד ואין שום סימן לכדורגל ללא ספק הגרוע ביותר מבין מויס חאל מוריניו.
יהיה קשה מאוד להגן עליו עכשיו.

אין סיבה לצפות בקבוצה הזאת, אחרי 2 המשחקים הבאים אנחנו נמצא את עצמנו מרחק יריקה מהקו האדום, ומי יודע ? אולי בסופו של דבר סולשאר מתכנן לנו הפתעה ועניין במאבק על הישארות בפרמייר ליג.