מחזור 14:: פוגשים את הצוללת הצהובה (יום ראשון 19:30)

וואיי וואי נוכחות כאן ברמה של סגירה אלכסונית של סרג’י רוברטו.
מילה לגבי המשחק אמש- דמבלה עם ביטחון סיחרר אפילו את מסי!!
מסקנה נוספת, למי שתהה למה סוארס חשוב במערך: אין תנועה ברחבה בלעדיו, אין תיאומים מיוחדים, מסי נשאר בלי פרטנר לשחק.
ולסיום- פיקה במשחק מושלם, גם כובש, גם עוגן ברחבה.

וממש לסיום- מה יהיה עם קוטיניו, הוא ממשיך ללכת לאיבוד, הגיע הזמן שיעוף למרכז, מבחינתי שהוא וארתור (הברזילאי) יהפכו לצמד מתמסרים מסביב לבוסקטס.

לייק 1

אני פשוט מת להבין מה התפקיד של הקישור שלנו.
זה נראה כאילו המשימה היחידה שלהם זה לשמור על אחוזי החזקת כדור בשביל לרצות את האוהדים.

חנוכה שמח לכולם.
צודק, סוארס חיוני. אכן בלעדיו אין תנועה באזור רחבת ה-16, והנסיון והיכולות שלו חשובות.
לגבי קוטיניו:
הוא טרם “למד” וטרם “השתלב” בסגנון של בארסה. כשהוא מתחיל בדריבל - הוא מפסיד את הכדור כמעט תמיד. חייב יותר למסור ולהתפנות מיד לקבל חזרה - דאבל פאסים. חייה לשחק מתחת לחלוץ, וכן - יש שם את מסי אבל השניים חייבים ללמוד לשחק יחד זה עם זה. אם ימשיך בדריבלים - לא יגיע רחוק.
עד היום תרומתו לבארסה קטנה ממה שציפינו. הוא חייב גם הרבה הרבה יותר לבקש את הכדור, ולהשתתף בניהול משחק ההתקפה. זה לא קורה. הוא נראה די שפוף, ושפת הגוף שלו לא טובה. הוא די מבטל את עצמו ליד מסי.
דמבלה הפציע אותי לטובה, אבל צריך לראות המשכיות ורצף אצלו. עדיין לוקה בפעולה האחרונה. מסירות לא טובות לתוך הרחבה. אותו סיפור לגמרי אצל סמדו. פעולות אחרונות לקויות. הכנסות כדורים והגבהות כדורים לרחבה - לא טובות בלשון המעטה. זהו עקב האכילס שלו ושל סרג’יו רוברטו, שמונע מהם להיות מגינים תוקפים משמעותיים.
עמדת המגן סופר חשובה בבארסה. כאשר היריב מסתגר ומצופף באמצע, חייבים מגינים תוקפים אינליגנטיים, היודעים להכניס כדורים שטוחים וגם להגביה כדורים טובים לרחבה. כאשר אתה באגפים כמו המגינים יש מולך לכל היותר שחקן יריב אחד ואין את הצפיפות שיש באמצע. לצערי גם סמדו וגם רוברטו לא מתאימים בנושא זה.