מחזור 14: 2:1 הירואי על לגאנס בבוטארקה (סוארס, וידאל)

משפט חצי ציני חצי יאוש…

במציאות אין לכם מה לדאוג, יפטרו את ואלורדה יביאו את ואלורדה ההולנדי . קומאן הבא בתור. מי שחושב שקומאן בתור מאמן הוא שונה מואלורדה טועה.

למרות שבשלב הנוכחי, אני רק רוצה שיזרקו אותו מברצלונה. אחרי זה נדאג לזה שיבוא אחריו.

אני חושב שהבעיה יותר גדולה מואלורדה(הוא בעיה בפני עצמה).
אני מרגיש שהגיל נותן את אותותיו על שחקני המפתח(בוסי, פיקה, סוארס, מסי.)
מסי אולי אלוהי אבל גם הוא לא יכול לעצור את שעון הזמן. לי זה מרגיש שזו לא רק הפציעה בתחילת העונה, ויחסית לסטנדרט שלו מרגישים עייפות חומר.
כנל לגבי סוארס ובוסי, כשלגבי פיקה הבעיה חמורה יותר. אני מסכים לחלוטין עם @Yoni שהוא הפך למפגע. בכושרו הנוכחי לטעמי הוא הבלם הכי גרוע בסגל, אבל זה מרגיש שהמעמד שלו כ"כ חזק במועדון,שפשוט אי אפשר לגעת בו. כאילו לכולם כבר ברור שעם הפרישה הוא הופך לנשיא הבא של בארסה.
יש לנו בעיה קשה של בלמים, אני לא מחדש כאן כלום. אני מקווה שאיכשהו בדרך נס כלשהי העניינים הרפואיים עם אומטיטי יסתדרו. כשהוא בריא ובכושר הוא הבלם הכי טוב אצלנו ביי פאר.
אנחנו נמצאים על אדי הדלק האחרונים של מסי, יש לו עוד כמה שנים לשחק אבל היכולת לא תישאר אותו הדבר. באמת שזה עצוב איך המועדון הזה ביזבז/מבזבז את השנים האחרונות של מסי. חבל…

לא רוצה להתקטנן. אבל לריאל וולוורדה לא עזר כלל.
את האליפות הוא עדיין הביא לכם. וזה שליברפול זכתה ולא אתם רק תורם לנו טיפה לאגו, לא מעבר

את מחדל רומא שכחת? עם מאמן אחר אנחנו עוברים את רומא ואת ליברפול, ואולי יש לכם מזל בגמרים, אבל יש לנו סגל יותר טוב. ויש לנו מסי.

עדיין מדובר בהנחה שתעברו את ליברפול, שגם באותה שנה היו קבוצה מעולה. אך מקבל. יכול להיות שבאותה שנה כן היינו מושפעים מכך

חשבתי על זה, ואז נזכרתי בשנה שעברה וקיבלתי חלחלה :man_facepalming::man_facepalming:

רק כמה מילים בשביל לפרוק את הכאב. נרדמתי, והמשחק היה בצהריים, בשבת, לא בלילה. ונרדמתי. כלומר, לא ממש ישנתי, יותר כמו איזור דימדומים בין עירות לשינה- כמו קו הנבדל של ההגנה שלנו, כמו היכולת של הקישור לייצר אופי של התקפה.
נותרת תמיהה מה עובר בראשו של הפרעוש, והאם סרט הקפטן גדול עליו. אנחנו מרחק תבוסה אחת מדרישה מוחלטת של פיטורין. בנתיים ואלוורדה מכהן עד גזר דין חלוט.

אגב
וידאל מומחה לרגעים כאלה של היעדר מנהיגות ואובדן דרך, שם הוא המוהיקן האחרון שנלחם על טיפת הכבוד האחרונה.

אגב 2
פעם ראשונה שראיתי את דה יונג טועה ומאבד כדור, זה סימפטום של תקיעות מוחלטת של המערכת שסביבו.

הסרט גדול עליו ממזמן, במיוחד אחרי שהוא ברח לחדר הלבשה אחרי הבושה של אנפילד. אותו סיפור בארגנטינה.
טר שטגן הוא הקפטן היחיד בקבוצה הזו שאני סומך עליו. אם לא היה פוליטיקה בחדר הלבשה. הוא היה הקפטן.

תודה!
כלומר, זה עצוב, אבל לפחות הרגעת אותי שלא הייתי היחיד שמתאמץ להחזיק עיניים פקוחות ביום שבת בשלוש אחה״צ… :flushed:

למה זו תמיהה? מה איכפת לי מה עובר בראשו של מסי? או, יותר נכון - למה מה שעובר בראשו של מסי מעניין אותי יותר ממה שעובר בראשו של דה יונג, למשל?

דרישה של מי?

ואלוורדה על ארתור: “בפעמים מסוימות הוא פתח בהרכב ולפעמים הוא לא. זה קורה. זה לא שונה ממה שקרה עם ראקיטיץ’ או אלניה. במשחק האחרון הוא היה בחוץ בגלל החלטה מקצועית. הוא צריך להרוויח את המקום שלו, כמו כל שחקן. זה גם תלוי באיך שאני רואה את המשחק והצרכים שלו”.

למה ה"מאמן" עלוב הנפש הזה, לא יכול פעם אחת לסתום את הפה שלו?

ארתור הקשר מס’ 1 של בארסה העונה והשחקן מס’ 2 הכי טוב בקבוצה. יש לו פאקינג 100% הצלחה בניסיונות דריבל. הייתי בטוח שארנסטו נתן לו לנוח בכמה משחקי חוץ כדי לשמור עליו, אבל “החלטה מקצועית” זה מחריד. ועוד במשחק שהוא היה צריך להעלות שני קשרים מהספסל… השד יודע איך קרלס פרז, ראקיטיץ’ ווידאל נכנסים לפניו לרשימה.

תודה ארנסטו.

גם אם הכוונה היא לתת לו מנוחה, שינוח על הספסל. ארתור מבחינתי לא יכול להיות מחוץ לסגל כשהוא כשיר.