מחזור 14: 2:1 הירואי על לגאנס בבוטארקה (סוארס, וידאל)

הסגל למשחק -

לנגלה נפצע באימון, ולא נכלל בסגל.
ארתור מחוץ לסגל בגלל סיבה.
יתר הנעדרים הם: אלבה (פצוע), רוברטו (השעייה).
במקומם נכנסו מורר, אראוחו, פאטי, פרז והכישרון הצעיר ראקיטיץ’.

פיקה מורחק מול דורטמונד. לנגלה פצוע. אנחנו במרחק שבירה אחת של אומטיטי בשביל לשחק עם אראוחו וטודיבו. במשחק שהפסד בו יכול לשלוח אותנו לליגה האירופית. מקסים.

לגבי ארתור כבר אין לי מילים או קללות לתאר מה אני חושב על ה"גאון מבילבאו"

נו, אני מהמר על ראקיטיץ בתור מגן.

יש לך מידע בנוגע לזה?
כלומר, זה דיי מתמיהה שארתור מנופה מהסגל בתדירות גבוהה יחסית לאחרונה.
מה אנחנו לא יודעים?
פציעה? כושר? אולי חתול שחור בינו ובין הצנון?
עוד לא ראיתי אף הסבר לניפוי המוזר הזה עד כה…

הנה הסבר:

המאמן שלך מסוגל לגרום לברצלונה לא להגיע לגמר הנה אחד - בליגת האלופות אחרי יתרון 3-0 במשחק הראשון בחצי הגמר.

המאמן שלך מעדיף את סרג’י רוברטו כמגן ימני וסמדו משחק רק כי יש הוראה מלמעלה, כדי שהוא לא יעזוב את המועדון.

המאמן שלך רוצה לראות בכלל את ראקיטיץ’ בקישור, אבל אסור לו, אז הוא דוחף את וידאל לשם כמה שאפשר, על חשבון כל מי שאפשר.

המאמן שלך טמבל.

עשה אימון מלא אתמול, שום הודעה על פציעה. זה לא פעם ראשונה שהוא מנופה. ארתור הוא השחקן הכי טוב בברצלונה השנה, אין הסבר הגיוני, רק תאוריות קונספרציה.

לצערי , תאורית הקונספרציה שרצה במוחי עכשיו , זה משהו שיותר עדיף מבחינתי מההסבר הפשוט וזה מה שטל כתב בסוף ההודעה שלו.

אם אני לא טועה, גם בפעם הקודמת ארתור היה מחוץ לסגל אחרי פגרת הנבחרות. אולי יש קשר כלשהו.
המשחק מול דורטמונד לא מעניין אותי כרגע. בואו ננצח את לגאנס, ואחר כך נראה מי נפצע ומי הבריא. לא דווח על פציעה של לנגלה, אלא precaution, אבל לך תדע.
יותר מעניין איך ההגנה תראה ותשחק, והאם גריזמן שוב יסריח את הדשא.

ההרכב של ואלוורדה למשחק -

הרכב סופר התקפי, שכולל את מסי, סוארס, גריזמן ודמבלה, כשהקשרים הטבעיים היחידים הם דה יונג ובוסקטס.

לנגלה פצוע, וטודיבו לא רואה אפילו את הסגל הסופי (מנופה יחד עם פרז). כנראה שהוא באמת בדרך החוצה.

האם זה 3:5:2? 4:2:1:3? האם זה יביא לבליץ מהיר, במטרה לגמור את המשחק מוקדם, ולתת לוואגה קצת מנוחה אחרי עומס מוגזם מתחיל העונה?

יהיה מעניין.

הרכב טוב לדעתי, רק בבקשה שגריזמן בימין ודמבלה בשמאל.
רק שהגאון מבילבאו לא יחליף צדדים בינהם… :face_with_raised_eyebrow:

נ.ב. הצעת ייעול ;
וולוורדה = :lying_face:
הולך?

נראה כמו 4 4 2 א לה זידאן. מסי וסוארס ברמצע וגריזמן ודמבלה באגפים ויצטרכו לעשות קצת יותר עבודה שם. בוסקטס ודה יונג לגמרי יכולים להחזיק את האמצע.

לא בטוח שהמערך יוביל למשחק התקפי יותר, אני מנחש שוואלוורדה הולך לסרס את המגינים החדשים ככה שזה יתקזז, וגם לא ברורה התועלת של גריזמן בתור שחקן אגף. אבל יהיה מאוד מעניין לראות מה יקרה בפועל.

הרכב התקפי בלה בלה בלה. בעיטה אחת למסגרת נגד הקבוצה הכי גרועה בליגה.

אני כבר מיואש.

הלכתי לאכול שוארמה. לא יכול לראות את האנטי כדורגל הזה.

ללא כל ספק, זה היה אחד המשחקים שהכי נהניתי לראות בשנים האחרונות.
יוצא מהמשחק הזה עם אופטימיות ותחושה מאוד חיובית להמשך.

למה נהנית מהמשחק?
אתה חושב שהמשחק הזה יביא להדחה של הצנון?..

אני ממש לא נהניתי.
אולי קצת אחרי החילופים, אבל לא מספיק בשביל לחשוב שזה יותר ממשחק נקסט.

קצת חבל לי על הניצחון. נראינו קקי רוב המשחק, אם היינו מפסידים נקודות אולי זה היה עוזר לערער את המעמד של המאמן האיום שלנו.

סרקזם.

הוא היה ציני. זה היה (עוד) תועבה לעיניים.

בחיי שאני מוכן להפסיד לריאל 5-0. אפילו 6-2. הבעיה שאפילו זה לא יביא לפיטוריו של האפס מבילבאו.

אני חושב שאם אוהדי ריאל היו יודעים שזה יביא לפיטורים של ואלורדה הם היו נכנסים לדילמה קשה. מה שווה יותר מניטה לברצלונה או שואלורדה ישאר עוד עונה…

מתוך 13 משחקים העונה, בארסה ספגה 10 פעמים מהבעיטה הראשונה של היריבות למסגרת.

בחיים לא. הם מגיבים פה יום ולילה עד כמה הוא המאמן הכי טוב בעולם. היו מוכנים להפסיד כדי לראות אותו ממשיך פה שנים רבות.

זה לא משנה, בכל מקרה בקיץ הוא מסיים חוזה והולך. הוא נלחם בשיניים וסופג את כל החרא בשביל הכסף. אני קצת חושב שהוא מת שיפטרו אותו.
אני לא מבין איך מחתימים מאמן דרג ג’ על חוזה עם פיצויי פיטורין משמעותיים.

הקבוצה הזאת גוססת בשידור חי, וגולים ניצחון דרדלה כאלה של וידאל רק חופרים את הקבר עמוק יותר.
רק פער רציני מהמקום הראשון יגרום לפיטורין שלו באמצע העונה. (אם מודחים מהצמפיונס אז כבר ממילא אין מה להפסיד).
בינתיים, ביכולות הזאת, אתם מבטיחים עוד מחזור במקום הראשון בליגה הספרדית. לא יאומן.

צריך לרענן את עמדת המאמן. הייתי גם מייבש גורמים מזיקים כמו פיקה- אבל אין מי שיחליף אותו.
בחיי שאפילו אני שוקל להפסיק לצפות במשחקים של ברצלונה העונה.

You and me both brother

כואב לצפות ועצוב.

שום דילמה, חד משמעית מעדיף להביס את ברצלונה. רק בשנתיים שלוש האחרונות, כשאנחנו בתקופת מעבר מאוד חלשה אנחנו מדברים על “לגנוב” אליפות לבארסה חלשה. בימים כתיקונם, ובעזרת השם בעתיד הקרוב, אכפת לי קודם כל מהחוזקה של הקבוצה שלי. מצידי שפפ וניימאר יחזרו. את רוב האליפויות בשנים האחרונות הפסדנו קודם כל מחולשה שלנו, אפילו את אתלטיקו לא הצלחנו לעקוף. בשנות הזוהר של שתי הקבוצות הקלאסיקוס היו מאוד מאוזנים.