מחזור 14 בפרמייר ליג :: 4-2 בויקראג' רוד של ווטפורד (יאנג2x, מרסיאל, לינגארד)

כל עוד לקבוצה שלך לא קוראים מנצ’סטר סיטי, קבוצות הבטן של הפרמייר ליג יעשו לך חיים קשים. העולה החדשה ברייטון הגיעה לאולד טראפורד בלי רגשי נחיתות, השתלטה על מרכז השדה מול פול פוגבה ונמניה מאטיץ’, וגרמה למוריניו ולאוהדי יונייטד לדפיקות לב מיותרות. הרקורד הביתי של יונייטד נשמר בסופו של דבר, אך המשחק הזה הראה כמה מסוכנות הקבוצות הקטנות בליגה.

הערב נצא לויקראג’ רוד, המגרש בו הפסדנו 3-1 סופר מרגיז בעונה שעברה, עם הגול של הצהובים אחרי שמרסיאל קיבל נוק אאוט והושבת לכמה משחקים בלי תגובה מהשופט. אבל, היה זה ההפסד היחיד שלנו לווטפורד ב-8 מפגשי ליגה, כשאת כל השאר ניצחנו.

הנריק מקטריאן ומרוואן פלאייני ככל הנראה מחוץ לסגל.
מוריניו למד לקח משני המשחקים האחרונים, ויעבה את מרכז השדה. אנדר הררה צפוי לפתוח לצידו של מאטיץ’, כשפוגבה ישחק מעט יותר למעלה. השלישייה הזו פתחה יחד פעם אחת העונה, בסופר קאפ מול ריאל מדריד, והושפלה קשות מול המודריצ’ים בלבן. מול הקלברלים בצהוב, זה אמור להיראות טוב יותר.

דה חאה
דרמיאן - סמולינג - רוחו - יאנג
מאטיץ - הררה
ראשפורד - פוגבה - לינגארד
לוקאקו

יחזור להרכב? הררה

ווטפורד
אחת משתי הקבוצות המפתיעות של העונה, יחד עם בארנלי. חניכיו של מרקו סילבה ניצבים במקום השמיני בפרמייר ליג, ויכולים להתגאות בניצחון ביתי על ארסנל ובתבוסה 3-0 שהנחילו לניוקאסל בסנט ג’יימס פארק בשבת.
הצד הפחות חיובי הוא שמתוך 6 משחקי בית, ווטפורד ניצחה רק 2 - את ארסנל, ואת ווסטהאם בשבוע שעבר.

מיודענו טום קלברלי, בעבר חלק מצמד הקישור המבטיח שלנו - קלבר-סון -, מצליח למצוא סוף סוף את מקומו בקבוצת פרמייר ליג. לקלברלי 13 הופעות העונה, עם שער ואסיסט, והוא זכה לתשבוחות מופלגות מהקפטן טרוי דיני.
אם כבר הזכרנו את החלוץ האנגלי המסיבי של הצרעות, דיני יחזור הערב מהשעייה, ייתכן שהישר להרכב.

קלברלי מנצח את ארסנל

ההרכב שפתח מול המגפייז: גומז, מריאפה, קבאסלה, בריטוס, פמניה, יוז, דוקורה, טום קלברלי, זיגלאר, ריצ’רליסון גריי.

בהצלחה!

יאנג שוב סיפק את הסחורה- 3 שערים בשני המשחקים האחרונים זה דבר נדיר עבורו. לינדלוף נראה טוב יותר ממשחק למשחק, והיה לדעתי אחד משני מצטייני המשחק.

במצב של 2-3 חששתי מאוד שנאבד 2 נקודות. ווטפורד לא הפסיקה לתקוף ויונייטד נראתה בפאניקה. מרכז השדה שהורכב מפוגבה והררה נראה כמו מרכז שדה של איש אחד. למזלה של יונייטד, ווטפורד ויתרה על ההגנה וזה עלה לה בשער רביעי.

זה היה ניצחון בגדר חובה בהינתן העובדה שנשחק מול ארסנל וסיטי בשני המחזורים הקרובים. בסה״כ, אפשר להיות מרוצים מהמשחק, ובוודאי מהתוצאה.אני רק מחכה ליום שבו נהיה עקביים יותר, הן בין משחקים והן במהלכם!

מדברים הרבה ובצדק על לינדלוף שבשני המשחקים האחרונים נראה כמו שחקן חדש אבל לא מזכירים את סמולינג שבחודש האחרון פשוט מעולה ולחלוטין ממלא את הבור שהשאירו ההיעדרויות של ג’ונס ובאיי. הוא מועמד לשחקן החודש וזה לגמרי מגיע לו.

בנוגע ללינגארד, לא יודע אם יש שחקן עם אחוז כל כך נמוך של גולים “רגילים” בסטטיסטיקה. או שהוא לא מופיע או שהוא פתאום נותן גול מהאגדות.

לייק 1