מחזור 15: 2-0 על גרנאדה במשחק קצוות

חוסר הבנה לדעתי. שחקני ריאל מדריד ב הם מצרך נדיר וחשובים מאד בדיוק למשחקים כאלה. אתה צריך מישהו שדחוף לו לייצר מהלך נגד האחרונה בליגה בבית. מי שיכול לעשות אותו דבר בחצי גמר אלופות - זה לא מרגש אותו.

השנה הבאנו שניים - בראחים וחוסלו (ופראן). מצויין

אז, נחזור שנייה לוויכוח על אנצלוטי מהתרד נגד נאפולי, מישה באמת ציפה שקרבאחל לא ייפצע אחרי שטחנו לו את הצורה לאחרונה?למה הוא פתח היום?
בנוסף החילוף הראשון זה להוציא את חוסלו, למה? מה מפחיד בגרנדה? למה לא לתת מנוחה לפדה או לבילינהגאם?

אנצ’לוטי עשה 4 חילופים במשחק הזה, האם שינו את החוק ? זה לא 5 חילופים אבל רק ב 3 עצירות ?

צריך חוק חדש, משחק לא יכול להיגמר אם בלינגהאם לא כובש.

ברהים שוב משחק טוב ומאכיל אותי עוד קצת מהכובע. יש לו עדיין פה ושם נגיעות מטומטמות אבל חייב לציין שהוא עדיין לא מחובר לקבוצה מכיוו שבקושי משחק. חוץ מזה נקסט קלאסי. איזה כיף שחזרנו לתקופה הזאת של משחקי נקסט, אה?

מה נהיה מהליגה הזאת… פשוט פער עצום מהמוצר שראינו רק ברביעי האחרון, קבוצה שלא באה לשחק כדורגל כי היא פשוט לא מסוגלת ומהרגע הראשון החליטה לחסל את ג’וד (שכמובן הוא זה שקיבל כרטיס) ושופט שהחליט שהוא יראה לעולם שריאל מדריד לא תקבל הנחות בברנבאו והוא יראה לה מה זה.
זה כבר לא נראה כמו רמה שונה מליגת האלופות או הפרמייר ליג, לפרקים זה נראה כמו ענף ספורט אחר.

על המשחק אין יותר מידי מה להגיד- ריאל בכושר טוב ולא גראנדה הזו היא זו שתעצור את הרצף.
הלאה לבטיס, המחזור הבא קריטי מאד מכל הבחינות להמשך העונה.

אתה משווה בין יורדת כמעט בטוחה לקבוצה כמו נאפולי? לפני כמה שבועות זו היתה ראיו וייקאנו שלא עשתה חיים קלים, מדד קצת יותר טוב לליגה העונה.

הם חלק קטן מהבעיה ואני לא ממש מאשים אותם כי אין להם ברירה, זה גם לא משחק נדיר מה שראינו היום כשחצי מהמשחקים של בארסה וריאל נראים ככה.
והשיפוט הוא בהחלט בעיה קשה גם כשניצחנו היום, לשופטים הספרדים תמיד יש את הצורך לגנוב את ההצגה משום מה והרבה יותר מטריד אותם מילים שזורקים להם מאשר להגן על השחקנים שזה התפקיד העיקרי שהם צריכים למלא.

חילוף במחצית לא נחשב לפעימה מבחינת חילופים.

תמיד היה יותר קשה מול הקבוצות האלה, אני חושב שעדיף לליגה יריבות כאלה כמו ראיו וייקאנו מאשר כאלה שמשחקות פתוח וחוטפות רביעיות וחמישיות.

גרנאדה תרד ליגה, היא נמצאת במקומה הראוי, ראיו בניגוד אליה גם נלחמה.

הכל כבר נאמר על הליגה הזו,היה ברור מהרגע הראשון שהשופט הזה בא כדי לגנוב את ההצגה,למזלנו זה לא עבד לו היום ובראהים גנב לו את הפוקוס,שוב מוכיח כמה הוא שחקן סגל לגיטימי,תמיד דוחף קדימה,לוחץ מעולה,עושה הרבה מאוד תנועה,יכול להיות שאסנסיו יותר מוכשר,אני נשאר עם בראהים.

קרבחאל אחד השחקנים החשובים שלנו העונה גם כי ברוב המשחקים הוא היה פשוט מעולה וגם כי אין לו מחליף,מקווה שהפציעה שלו לא רצינית כי לעלות עם לוקאס ואסקז נגד בטיס זו מכה עצומה.

יאללה שיהיה היום תיקו ואנחנו במצב מצויין לקראת ההמשך,אם נפתח פער של 6 נקודות דווקא בתקופה שחצי סגל פצוע זה יתן לנו יתרון עצום.

היתרון העיקרי בבראהים זה שהוא…שחקן התקפה, בינוני להחריד אבל עדיין שחקן התקפה שזה התקפית יותר טוב מעוד קשר אמצע, בשער אתמול אני מצפה משחקן ריאל שיראה את חוסלו וישאיר לו בנגיעה אחת קלילה שער קל במקום השער המסובך שהוא כבש בעצמו, מבחינתי אסנסיו הרבה יותר טוב.

במצב רגיל של לפני כמה שנים לבראהים אין מקום בסגל, אבל אנחנו לא בימים רגילים.

בקשר לחוסלו, כשהוא במיקום הטבעי שלו הוא עושה דאבל פס קליל ומדוייק עם בראהים כשהוא מקבל את הכדור עם הגב לשער ויוצר מצב לשער, כשהוא משחק חלוץ ב 442 של קרלו הוא מקבל את רוב הכדורים באגפים באיזור שהכי פחות נוח לו על המגרש, ב 433 כשיש לו שני קיצונים והוא במרכז הרחבה יכול לבנות הרבה מצבים ולהבקיע הרבה יותר שערים.
אבל כמובן שכל העונה נשחק 442, במקרה כזה בצער רב אני מודה שגם בראהים עדיף עליו, ואני מת על חוסלו, במערך מתאים וכדורגל מתאים לדעתי יגיע די בקלות ל 20 שערי ליגה בריאל.