מחזור 15: 2-0 על גרנאדה במשחק קצוות

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי ניצחון 2:4 נהדר על נאפולי בליגת האלופות, במומנטום התקפי למרות הקשיים כשהיא כובשת 15 שערים בארבעה משחקים - לא מובן מאליו בכלל. על פניו יש לה הזדמנות מעולה לנצל את המחזור הזה כדי לפתוח פער בזמן שברצלונה תפגוש מחר את אתלטיקו מדריד. משחק בית נגד אחת הקבוצות החלשות בליגה צריך להיות שלוש נקודות בטוחות גם בסגל החסר, זה ברור. “המטרה היא להמשיך ברצף הטוב שלנו ולהראות איכות ומחויבות”, אמר קרלו אנצ’לוטי, וזה הזמן לפרגן לקבוצה שבצל כל הקשיים ניצחה ב-16 מ-19 משחקיה העונה וגם הכדורגל משתפר. אף שחקן פצוע משמעותי לא חוזר לסגל אבל לפחות רשימת הפצועים לא התארכה. “מחויבות קולקטיבית” - הביטוי שחזר על עצמו. וצריך להזכיר למשל את איבוד הנקודות נגד ראיו וייקאנו ואיך תתמודד ריאל עם קבוצה שתנסה לשחק סגור.

ג’וד בלינגהאם שנטש את האימון אחרי שמונה דקות – ישחק גם ישחק וזכה למחמאות ולהשוואות - הפעם לקאקה. הוא ימשיך להוביל את החלק הקדמי (“מעולם לא ‘ביקשנו’ ממנו להבקיע שערים, הוא עושה זאת כי הוא שחקן נפלא. יש לו מהאיכויות של קאקה”, אמר המיסטר) יחד עם רודריגו שבכושר מצוין וכבש כבר בארבעה משחקים ברציפות, שערים יפים מאוד, וכן עם ברהים דיאס. מי שעוד יהנה מההפקר של הסגל הקצר עד מאוד הוא דני סבאיוס שממש לא הרשים בהזדמנות שקיבל נגד האיטלקים. בסגל נמשיך לראות קאנטראנוס רבים – ניקו פס שכבש את שער הבכורה, גונסאלו, מריו מרטין שמחכה לערב שלו וגם תיאו זידאן, הבן של. “עליי לתת עדיפות לקבוצה הראשונה, אבל כל השחקנים שנמצאים איתנו מוכנים לשחק”. לוקה מודריץ’ לא התאמן והוא בחוץ.

במועדון מנסים שלא להתלונן על מכת הפציעות. “זו בעיה כללית של כל הקבוצות. לכל קבוצה יש שחקנים שקורסים תחת העומס. לוח השנה צפוף מאוד, בטח כשיש הכרעות בשלב הבתים בליגת האלופות. זו עוד הזדמנות לשחקנים שפחות שיחקו עד עתה”, אמר קרלו והתלונן על המשחק בוויטוריה ביום חמישי מה שייקצר את החופשה של חג המולד". בינתיים מכורח הנסיבות כשאין קשר אחורי, פדה ואלוורדה וטוני קרוס יחלקו יחד את העמדה האחורית. “קשה לומר היכן פדה תורם הכי הרבה. בכל מקום שהוא משחק הוא עושה את שלו. כשחקן כנף, במרכז השדה, מאחורה. הוא כובש שערים ומכניס המון אנרגיה למשחק שלנו”.

ההנחה היא שגם הפעם אנטוניו רודיגר שמשחק בלי הפסקה – לא ינוח. “בואו נראה. הוא הראה ריכוז בכל המשחקים והוא הבלם המושלם עבורנו, הוא מצוין”, שיבח קרלו ובצדק. סימן שאלה, למשך פרק זמן קצר מאוד – היה סביב עמדת השוער, בטח כשקפה שידוע לכם שהוא הפייבוריט של קרלו – חזר לאימונים. אבל אנדריי לונין שבכושר טוב – ימשיך בין הקורות. “קפה כבר קיבל את הפטור הרפואי אבל הוא ישחק נגד בטיס”, אמר המאמן. נזכיר כי ריאל עם ההגנה הטובה בליגה, ספגה רק תשעה שערים ב-14 משחקים וזה רקורד מצוין שעוזר לה. אנקדוטה – אם נאצ’ו ישחק הוא ישתווה לפפה במספר המשחקים במועדון – 334.

ריאל מדריד – הרכב משוער: אנדריי לונין| דני קרבחאל, אנטוניו רודיגר, דויד אלאבה, פרלאן מנדי| טוני קרוס, פדה ואלוורדה, דני סבאיוס| ג’וד בלינגהאם, ברהים דיאס ורודריגו

מה המצב גרנאדה?

גרנאדה העולה החדשה היא אחת הקבוצות הגרועות בליגה, אין איך לברוח מזה. היו לה התעלויות רגעיות כמו 2:2 נגד ברצלונה אחרי פתיחת משחק נהדרת, איי שם בחודש אוקטובר, והיא גם סיימה בתיקו ביתי נגד בטיס (1:1), אבל שימו לב לזה. ללא ניצחון מאז המחזור השלישי, ככל הנראה הרצף הכי גרוע בליגה. ה-2:3 הביתי על מאיורקה הוא הניצחון היחיד שלה העונה באף משחק העונה היא לא שמרה על שער נקי, מציגה את ההגנה השנייה הגרועה בליגה (33 שערי חובה) ולכן היא במקום ה-19 עם שבע נקודות בלבד ורחוקה שלוש מחוף מבטחים. ב-2021-22 בה נפרדה מהליגה הבכירה, למשל, לגרנאדה היו בשלב הזה 14 נקודות - כפול ממה שיש לה כרגע. במחזור האחרון הפסידה גרנאדה 1:3 לאלאבס כשהיא לא ממש מהווה יריב. “גרנאדה הייתה פנינה לפני כמה חודשים וכעת כל קבוצה נהנית לשחק נגדה. היא הפסידה באחד המשחקים הגרועים של היריבה שלה השנה”, נכתב במארקה. כאשר מירטו אוזוני רק צימק בפנדל מאוחר. אגב, הקבוצה גם הודחה מהגביע בבושת פנים

וכשדברים לא עובדים צריך לשנות. פאקו לופס לא התלונן כשפוטר: “אני מבין את המצב ומקווה שגרנאדה תוכל להפוך את הסיטואציה” ובמקומו מונה קסנדר מדינה ש"עובד נגד השעון" כדי להתכונן להופעת הבכורה שלו – דווקא בסנטיאגו ברנבאו. הוא משוכנע שהשחקנים הבינו את המסר. נציין כי הוא כן יכול לסמוך על כמה שחקני התקפה טובים, אבל לאו דווקא על שון וייסמן שכבש שער חשוב במדי נבחרת ישראל אבל סובל מאנטישמיות וממעט לשחק העונה במדי הקבוצה. בריאן סראגוסה קשר הכנף השמאלי הבקיע חמישה שערים, גם אוזוני שהוזכר מציג חמישה ולחלוץ המרכזי לוקאס בויה יש שלושה שערים. גרנאדה כבשה 19 שערים ומבחינה התקפית מצבה סביר. על הספסל נמצא גם חוסה קאייחון ששיחק בקבוצה שלנו בין 2011 ל-2013, אשתקד רשם עשרה בישולים והיה חשוב מאוד בהעפלה חזרה לליגה הבכירה.

בריאן סראגוסה שהוסיף גם חמישה בישולים יש לציין, ישוב ל-11 שכן החמיץ את המשחק האחרון בשל כרטיסים צהובים. בארבעת משחקי הליגה האחרונים בהם שיחק הוא לא הבקיע. ההנחה היא שגרנאדה, כך אומרים בספרד, לא תוסיף שחקן הגנה למערך על אף שלא פשוט בסנטיאגו ברנבאו והיא תמשיך במערך 4:3:3. אוסקר מלנדו הוא זה שצפוי לאבד את מקומו ב-11. נראה שזה יהיה השינוי היחיד בהרכב. המאמן החדש לא רוצה לשנות יותר מדי ועובד בעיקר על הפן המנטאלי. חסוס ואייחו שהצטרף לקבוצה בהשאלה מריאל בתקווה להיות שחקן חשוב – לא יהיה בסגל ככל הנראה, סבל מהמון פציעות.

“עלינו להיות קרובים לשלמות כדי להשיג תוצאה חיובית. הקבוצה להוטה לצאת מהמצב הזה”, אמר מדינה שיודע שאין לו הרבה מה להפסיד ויקווה לקצת-הרבה מזל עם אפקט המאמן החדש. “עשינו שבוע טוב מאוד של עבודה. הצלחתי להעביר לקבוצה את ההנחיות שיעזרו לנו להרגיש קצת יותר חזקים נגד ריאל מדריד. אנחנו נרגשים למשחק. ננסה להיות סולידיים ולעשות נזק כשהכדור אצלנו. גם לריאל מדריד הגדולה כמו לכל קבוצה - יש את החולשות שלה”. המאמן כן רמז שהוא שוקל שינויים בעמדת השוער. גרנאדה לא שמרה על שער נקי באף משחק העונה. הוא מנסה לרתום אליו את הוותיקים. במשחקי החוץ גרנאדה אגרה נקודה בלבד.

גרנאדה – הרכב משוער: אנדרה פריירה| ריצ’ראד, מיקל, טורנטה, נבה| גונסאלו ויאר, גומבאו, א.קררס| בריאן סראגוסה,אוזוני ולוקאס בויה

לקראת המשחק הערב נגד גרנאדה בסנטיאגו ברנבאו – קצת היסטוריה. ריאל מדריד אירחה 26 פעמים את גראנדה והמאזן מעולה: 23 ניצחונות (88%), שתי תוצאות תיקו (8%) והפסד בודד (4%), יחס שערים מעולה 20:84. למעשה ריאל מדריד מחזיקה ברצף של 11 ניצחונות רצופים מול גראנדה שזה שווה לרצף הראשון שלה, שנקטע בהפסד הבודד שלנו בינואר 1974 (1:0). במפגש האחרון בין הקבוצות בעונת הדאבל 2021-22, בזמן שהקבוצה הייתה קצת במשבר – מרקו אסנסיו גאל אותנו מייסורינו עם שער גדול מחוץ לרחבה, כהרגלו – 0:1 קטן גדול. ב-2019-20 זכורה בומבה של לוקה מודריץ’ מחוץ לרחבה וגם שער הבכורה של אדן הזאר במועדון (2:4). היו עוד 0:5 כמו בעונת 2016-17 למשל כשכריסטיאנו רונאלדו הציג את הבלון ד’אור, מאניטה בעונת 2011-12 בה היינו מנצחים על אוטומט.

וגם “מסיבת צהריים” כמו שכתבתי באתר בזמנו, תשיעייה לפנתיאון בעונת 2014-15. עד לדקה ה-25 גרנאדה החזיקה מעמד ואז גארת’ בייל הבקיע. במחצית זה היה 0:4 עם שלושער של כריסטיאנו רונאלדו תוך שמונה דקות, ורביעייה תוך 24 דקות. קארים בנזמה כבש צמד והיה גם שער עצמי. אחד מניצחונות הליגה הגדולים של ריאל איי פעם. עוד תוצאות גבוהות זה למשל המאניטה ב-1961 וגם שישייה לפניכן עם צמד של פאקו חנטו למשל. בעונת הדסימה זה הלך קשה מאוד עד שכריסטיאנו (56) ובנזמה (73) הבקיעו. בסה"כ מפגשי הליגה גם כן המצב מעולה, ריאל עם מאזן 38:6 בניצחונות.

אני מקווה שלא אתחרט על מה שאני כותב אבל בשבועות האחרונים נהיה קצת יותר כיף לראות את הקבוצה. אולי אלו הפרופורציות (מלחמה, “אספקיזם”), אולי הצלחתי להוריד ציפיות ביני לבין עצמי, אולי זה ביטחון שהקבוצה קיבלה, כל אחד נותן קצת יותר בגלל הפציעות - לא יודע. אז אני מאוד מקווה שנמשיך במשימה, ננצח כמובן משחק בית נגד הלפני אחרונה בטבלה ושקצת נחייך עד כמה שאפשר.
בשנים האחרונות החמצנו כל כך הרבה הזדמנויות כאלה כמו עכשיו, ברצלונה נגד אתלטיקו מדריד, צריך לנצח ושהן יעלו לריב מכות זו נגד זו עם איזו משקולת קטנה על הרגליים, מתחבט ביני לבין עצמי איזו תוצאה טובה לנו אבל רוצה להתעסק קודם כל בקבוצה שלי. אני לא חושש מגרנאדה, אני חושש משאננות של ריאל מדריד ומשחק בהליכה. אבל, מה שכן, יש כמה שחקנים על המגרש שאמורים להיות מאוד-מאוד רעבים. דני סבאיוס לא משחק בנגיעה, אין בעיה, אבל שישחרר כדור קצת יותר מהר.

אין כמו לפתוח את המשחק חזק ולכבוש שער מהיר, אם גרנאדה לא תעבה את ההגנה שלה בשחקן נוסף זה יכול לקרות(?). בימי קדם הייתי אומר לתת שלישייה במחצית ולנוח, לא בטוח שזה אפשרי עכשיו, אבל צריך לעשות את המקסימום. לא היה אכפת לי לראות את ניקו פז מהרגע הראשון ב-11 במקומו של פדה ואלוורדה למשל, על אף שהמשחק הבא נגד בטיס הוא בעוד שבוע ויש קצת זמן מנוחה. לגרנאדה אגב יש שחקני כנף לא רעים בכלל כמו בריאן - שחקן כנף שכובש חמישה שערים ומבשל עוד שניים בקבוצה קטנה כזו - זה אומר משהו, היא חוטפת המון שערים ולא שמרה אף פעם על שער נקי - אבל ההתקפה שלה לא רעה בכלל. יש לה גם את אפקט המאמן החדש.

דרך נוספת לפרוץ בונקר היא לבעוט מרחוק, במשחקים האחרונים החלק ההתקפי שלנו מאוד זורם אבל כדאי להשתמש באיכות הזו שיש לנו. לא בכל משחק רודריגו ייכנס עם הכדור לקו השער.

זה נראה כמו משחק שאפשר לגוון ולנסות את דויד אלאבה בצד שמאל כדי לצ’פר עוד יותר את נאצ’ו או אפילו את פראן גארסיה שדי נמחק מאז הדרבי. זה לא שפרלאן מנדי איזה סלע. לגבי ההתקפה, כן הייתי עולה עם חוסלו ולא עם ברהים דיאס למרות שהייתי מאלה שהחמיאו לו אחרי המשחק האחרון. חוסלו שחקן מרגש, אני חושב שהוא הוריד מעצמו את הלחץ אחרי השער האחרון, המחווה בה הוא התנצל לא יוצאת לי מהראש. בכולנו יש גם קצת חוסלו. אני שמח שאנדריי לונין משחק כי מגיע לו. האללה מדריד!

יש הרכב למשחק נגד גרנאדה!

שריקת הפתיחה ב-19:30 בסנטיאגו ברנבאו. הרכב מאוד-מאוד התקפי של קרלו אנצ’לוטי שרוצה הכרעה כמה שיותר מהר - חוסלו מוקפץ להרכב והוא בשפיץ, גם ברהים דיאס משחק וכמובן רודריגו וג’וד בלינגהאם שבפורמה מצוינת. ההגנה ממש כרגיל - אנטוניו רודיגר לעד, והספסל קאנטראנוס וסבאיוס. ג’ירונה ניצחה את ולנסיה וכדי לשוב לפיסגה ריאל צריכה לנצח. האללה מדריד!

ההרכב: לונין| קרבחאל, אלאבה, רודיגר, מנדי| קרוס, ואלוורדה, ברהים| בלינגהאם, רודריגו וחוסלו

אני חושב שזה ההרכב הכי התקפי של ריאל מדריד השנה ברמה הזו של ארבעה שחקני התקפה גם אם ברהים יוצב מעט מאחור או אפילו ג’וד בשלישייתה קישור מה שלא נראה לי הגיוני. קרלו רוצה גול מהיר ולא להתברבר. יכול להיות שזה לא יצליח אבל נקווה שכן ובכל מקרה אהבתי את הגישה. אם לא ניקו פז מההתחלה - כי קרלו יישאר קרלו - אז לפחות זה

גולים מהירים ומנוחה לפצועים, תודה.

הרכב מאוד התקפי של אנצ’לוטי, שמח מאוד לראות את זה.

פדה יהיה חייב שוב לרוץ בשביל 3 שחקנים.

אני כל כך אוהב את זה שאני מסתכל על ההרכב, ואין לי מושג איך נשחק. אנחנו כבר שנים רואים את אותו משחק מהקבוצה, קבוצות רגילות לבוא למשחקים מולנו כשהן יודעות בוודאות מה הן הולכות לעשות כדי לעצור אותנו, והעונה זה כבר לא ככה. על פניו 433 קלאסי כשכולם משחקים במקומות הטבעיים שלהם. ברהים ורודריגו בכנפיים, חוסלו 9, קרוס אחורי ופדה את ג’וד באמצע. אבל זה אף פעם לא באמת 433, קרבחאל ידחוף קדימה, חוסלו יהיה המטרה, אבל כל השאר לא ידוע. ג’וד ברהים ורודריגו מאוד מגוונים ויכולים להגיע מכל כיוון. אם אני צריך להעריך, אז קרוס ופדה אחוריים ולא יצטרפו קדימה יותר מדיי, ג’וד חופשי אבל יברח הרבה שמאלה כדי ליצור שיתופי פעולה עם רודריגו, ברהים ישאר בימין אבל יברח הרבה לאמצע כשג’וד יברח לשמאל וישחרר את רודריגו לאמצע, או כאשר ג’וד בעצמו יברח לאמצע.

הרכב התקפי, אבל אנחנו חייבים אותו. גרנדה לא תעשה לנו חיים קלים. עם זאת, אנחנו במומנטום טוב ובמצב הזה יהיה קשה להם לעצור אותנו.

הקטע העצוב הוא שהרגילו אותנו כל-כך נמוך בשנים האחרונות שההרכב הזה נחשב “התקפי”. בסה"כ יש כאן שלושה שחקני קישור 50/50 ושלושה שחקני התקפה, דבר די טריוויאלי… הדבר היחיד שהתקפי בו זה קרוס במקום קשר אחורי נורמלי אבל זה סתם כי האחרים פצועים.

ג’וד בלינגהאם שחקן קישור ומקומו בשלישיית קישור, לא משנה כמה יספרו לנו אחרת. זה לא הופך את ההרכב ל"התקפי".

אגב - סביר להניח שזה 4-4-2 מדרידיסטה סטייל:

התקפי כמובן יחסית למה שמצופה ולמה שראינו עד עכשיו.

גם הרכב שיכלול את קמא, פדה וג’וד בקישור, עם רודריגו, ויני וחוסלו בהתקפה לא ייחשב להתקפי בימים ובמצבים רגילים, אבל אנחנו אוכלים מספיק חרא העונה מה שיכול לגרום לנו להתלהב מההרכב היום.

ג’וד לא חלוץ ולא חלוץ שני אבל הוא הרבה יותר מתחת לחלוץ מאשר שחקן קישור ‘רגיל’ בשלישייה הרגילה, גם את אדוארדו קמאבינגה ופדה ואלוורדה מחשיבים כאן ל-50\50 וכמה פעמים הם נכנסו לרחבה בעונה הזו? כלום. פדה מבקיע פה ושם כי יש לו בעיטה אדירה, הוא מבקיע מחוץ לרחבה. אצל קמאבינגה אין בכלל הצטרפות. כמובן שהכל ביחס לרף הבינינו שהורגלנו אליו. ומול יריבה במקום ה-19 שהשיגה נקודה בחוץ זו הזדמנות טובה. נגד קבוצה כמו בטיס למשל בשבוע הבא הייתי בהחלט אומר שיש כאן סיכון. האוהדים בסקרים במארקה רצו את ניקו פז ב-11 אבל אני חי בשלום עם ההרכב. עד שיש 11 סבירים על הנייר עדיין מתלוננים, אין מה להיכנס לזוטות.

בדקות המעטות שראיתי אותו משחק נתן לי הרגשה של שחקן שיסיים בסוף בטורקיה או בליגה השנייה בספרד, לא מבין מה ההתלהבות מהשחקן הזה, כל פעולה שעשה עד עכשיו הייתה הפעולה הלא נכונה.
נכון שהוא רק בתחילת הדרך בקבוצה הבכירה ולא שיחק כמעט אבל ההתרשמות הראשונית שלי היא לא משהו.

לא יודע אם הוא יהיה כוכב גדול, סיכוי טוב שלא, ובקבוצה עם הרבה קשרים מצוינים וכזו שאוהבת לקנות קשרים כל הזמן…ועדיין זו הזדמנות לראות מה הוא שווה ב-90 דקות. השער נגד נאפולי היה בפוקס עם טעות של שוער אבל התלהבתי מתנועות הגוף החדות שלו. וההרכב שלנו - כולם מכירים אותו בעל פה. דני סבאיוס היה גרוע מאוד נגד נאפולי ואתה יודע מה תקבל ממנו. חכה קצת גם עם ההתרשמות הראשונית שלך. אבל סלח לי שאתה כבר כותב שזה או טורקיה או איזו דפורטיבו לה קורוניה שנעלמה…נו באמת

זה מה שקורה כשאתה שם קשר מרכזי שרק חזר מפציעה ארוכה לשחק קיצוני ימני במשחק צ’מפיונס חשוב, אנצ’לוטי חושב שכולם זה פדה או קמא שאתה זורק אותם לאן שאתה רוצה והם מתפקדים מצויין.

המוצר הזה שנקרא ״הליגה הספרדית״ פשוט מזעזע אין מילה אחרת. השיפוט הביזיוני, הסגנון המייגע של רוב הקבוצות , הנהלת הליגה הכושלת, הכול.

אם לא הייתי אוהד ריאל מדריד לא הייתי צופה בליגה הזאת בחיים,
לא סתם כדורגל של ריאל בליגת האלופות הרבה יותר זורם ומהנה.

קרוס של השנה פשוט שחקן אחר, אני לא יודע מה קרה לו השנה, הוא פשוט בכושר מדהים.
השופט בא לחפש כותרות, הצהובים הזויים, שיפוט גרוע וביזיוני, מזל שהוא לא נתן לבילינהגאם אדום על מסירה.
גרנאדה קבוצה מגעילה, הלוואי שתרד ליגה.

מסכים עם כל מילה.

ובהקשר אחר השופט הזה פשוט חלאה, לא ראיתי שיפוט כל כך יהיר ומתנשא כבר הרבה זמן, ובואו נגיד שהשיפוט בליגה הספרדית הוא לא משהו בלשון המעטה

כל החלטה 50-50 הלכה נגדנו, טוב שלא הוציא לג’וד בלינגהאם צהוב על התחזות. זה פנדל ברור, לא רק עם רגל ימין אלא עם רגל שמאל, ליגה ממש דוחה. כמובן שאם לא ננצח זה לא יהווה תירוץ, ועדיין. כאילו הם עושים בכוונה. פנדל לא צריך להיות מקרה של לשבור רגל. שופט מעצבן.

ברהים דיאס פתח בהרכב ארבע פעמים העונה. היום, נגד לאס פלמאס ונגד בראגה הוא כבש את השער הראשון והכי חשוב, ונגד נאפולי הוא בישל. כפיים. ברור שיש לו את החסרונות שחלו. טוני קרוס שחקן שיודע למסור. הוא גם יודע לבעוט אבל פשוט מוותר לעצמו והתאהב ב-95% דיוק במסירות די קלות או לרוחב.

חבל שחוסלו רק מפריע ומאוד-מאוד לא מחובר כמו שהפריע לברהים עכשיו או שהוא בנבדל איזה פעמיים וחצי, לא בעניינים. ג’וד הגיע על תקן קשר מרכזי אבל היום הוא קצת רחוק מדי מהשער, חוץ מהמהלך של הפנדל הוא לא איים וזה לא רק כי גרנאדה מצופפת. אין לי טענות אליה אגב בלי קשר.

בדרך כלל אני אוהב לכתוב במחצית. אבל מכיוון שבמשחק הזה הכדורגל משני לחלוטין, אני אוותר.

בעיה במשחק שלנו זה שבלי ויני אנחנו לא מצליחים להגיע לקו הרוחב, מאז שהוא נפצע לא זוכר מצב אחד ששחקן שלנו הגיע לקו הקרן והכניס כדור מסוכן.

ויני מעולה בלהגיע לשם. אחרי ההגעה הוא קצת פחות טוב

ברהים אחלה לגמרי, שחקן סגל לגיטימי. יש והייתה פה אג’נדה שלילית לגביו, עוד לפני שהגיע אלינו בקיץ.
בוחר בו בלי לחשוב פעמיים על פני שחקן כמו אסנסיו.