מחזור 15: מנצחים 3:0 בחוסה סוריה של ואידוליד (לנגלה, ברייטווייט, מסי)

הסגל של ברצלונה למשחק -

אין חידושים מיוחדים בסגל לוואידוליד.

פיקה, פאטי, רוברטו ודמבלה (שלדברי קומאן צפוי לחזור למשחק הבא נגד אייבאר) - עדיין פצועים.

ברצלונה בחוץ העונה: 4 נקודות ב 5 משחקים, הכי גרועה בליגה (יחד עם אוססונה האחרונה).
5 שערי זכות בלבד. לשם השוואה, בבית 17 נקודות ו 20 שערי זכות ב 8 משחקים.
אני רואה את 4 קבוצות שמעלינו בטבלה וגם את סביליה כמתחרות בנו על 4 המקומות הראשונים. לכולן יש לפחות 10 נקודות בחוץ.
אם לא מנצחים קבוצות כמו ויאדוליד בחוץ, אין לנו סיכוי לתפוס את הרכבת שמובילה לליגת האלופות בשנה הבאה.

אורי קופר מספר את כל הסיפור ההתקפי העונה (ולא רק העונה) -

https://www.facebook.com/100044521592698/posts/233160814844637/

ההרכב המפתיע למשחק -

5:3:2? 3:5:2?

קומאן עולה עם 3 בלמים, ובלי בוסקטס, גריזמן וקוטיניו.

סוף סוף כנפיים. אני בעד.

מערך ותפקודים שעשויים להזכיר את יובה עם פירלו כשחקן איי שם ב2015, יחד עם שחקני קו טוטאליים. מאוד קיוויתי שסטיין יחתור לשם, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. מעניין איך זה יראה.

כנראה שקומאן בונה על המספרות של אראוחו. לא ברור לי מי אמור לאיים על השער בדיוק. רק מסי וברייטוויט?
אבל לפחות הוא מנסה משהו.

לא יכולתי לראות את המשחק, אבל חייב להגיד שממש שמחתי לראות את ההרכב שנראה לי סוף סוף ניסיון להפסיק לדפוק את הראש בקיר. מישהו שראה יכול לכתוב קצת על התפקוד של השחקנים בפועל ועל המשחק?

מסי היה מסי, טר שטגן היה טר שטגן, שאר הצוות המסייע היה שאר הצוות המסייע.

אם מסי וטר שטגן ישארו ביכולת הזאת זה יספיק לאליפות.

אם לא נביא רכש שוב נובס בצ’מפיונס.

בעוונותיי הרבים ראיתי רק את המחצית הראשונה באופן מלא, ואת השנייה באיחור ובהרצה מהירה קדימה (ופתאום היה נראה שחזרנו לשחק מהר וכל זה), אבל ממה שראיתי בלבד -
אחרי התחלה קצת בעייתית למשחק, בה היה קשה לנו לשלוט בכדור גם מול הקבוצה שבמקום הלפני אחרון בטבלה, כן הצלחנו לייצב את המשחק ולשלוט בו, בעיקר בזכות החלק הזה במגרש שכבר שכחנו שקיים. אתה יודע…הקישור.

זה לא שדה-יונג ושות’ נתנו משחק אלוהי ומול יריבת על, אבל כן היה סוף סוף אפשר להרגיש שיש קצת על מה להסתמך באמצע, ובתוספת 2 סילונים בצדדים (למרות שאחד מהם מתוכנת לפעולה אחרונה אחת בלבד) - המשחק לפחות הרגיש יותר פתוח, שזה כבר שיפור.
כמובן שיש עוד הרבההה מה לשפר, ואין פה אופוריה חלילה, אבל לפחות ראינו אתמול דברים שלא קרו לפני כן, גם אם הם מסתכמים ב"קומאן שינה מערך כי לא הייתה לו ברירה".

אם אני לא מתייחס לעילויים הרגילים ש @Shusaku דיבר עליהם, אני רוצה לציין לטובה את דסט, פיאניץ’ וכמובן - פדרי. הילד ענק.

אותי המשחק הטוב של בארסה הפתיע.
אני לא בטוח שזה היה הולך לקומאן מול קבוצה קצת יותר חזקה, אבל אני בטוח שהוא יחזור לזה ואז נוכל לדעת.
פדרי כמובן ענק, ולא מאתמול. מי שהפתיע אותי לטובה הוא פיאניץ’, שמזכיר את בוסקטס יותר מבוסקטס עצמו.
דה יונג גם נמצא בתקופה טובה. אצלו זה אילוץ, אם הוא לא רוצה להיות בלם שוב.
מסי נתן משחק מצוין, אבל אני לא רואה שמחת חיים אצלו עדיין. אני מקווה שזה ישתנה אחרי הבחירות.