מחזור פתיחה בפרמייר ליג :: הנמכת ציפיות היא המתכון להצלחה (ראשון, 16:00)

Previously on Manchester United:

‘רונאלדווווווווווווווווווו’
‘לא באתי לחופשה, אני מגיע לנצח’
‘וסלאח עושה 5-0 באולד טראפורד’
‘וזה 4-1 לווטפורד’
‘מייקל קאריק ימלא את מקומו של סולשיאר עד מציאת מחליף עד תום העונה’
‘משחקו הראשון של ראלף ראגניק על הקווים של מנצ’סטר יונייטד’
‘ויונייטד שוב מחוץ לליגת האלופות’

כמו עונה 2 של ‘הסמויה’, גם עונת 21/22 העלובה הגיעה לסיומה, לרווחת כל המעורבים בדבר. מאמן חדש עם רעיונות חדשים ו-3 שחקנים חדשים מצטרפים לסגל שחוזק בעזיבתם של לינגארד ופוגבה, ונפרד גם ממאטיץ’, מאטה וכמובן גדול כובשי הפרמייר ליג בכל הזמנים (במשחקי בית לאור יום בחולצה אדומה ומכנסיים שחורים בקדם עונה בלבד) אנדראס פריירה. לצד כל אלו ישנו אחד, גדול כובשי הכדורגל בכל הזמנים (בלי סייגים), שמעוניין לעזוב אבל לא מצליח, ואיכשהו מוצא את עצמו כחלוץ היחיד בסגל. אפשר לחשוב שהיו שלושה חודשים להתכונן למצב הזה.

ארבעה מאמנים קבועים הגיעו מאז פרישתו של פרגי, חלקם כשלו יותר חלקם כשלו פחות, אבל כולם כשלו בסופו של דבר. מאזן האליפויות שלנו בתקופה הזו זהה לזה של דרבי קאונטי, ובתואר כלשהו לא זכינו כבר 4 שנים (תודה מוריניו). אריק טן האח מגיע לעבודה הכי קשה וכפוית טובה בכדורגל העולמי - להביא את מנצ’סטר יונייטד להצלחות על אפם ועל חמתם של המנהלים שיעשו הכל כדי לפטר אותו תוך פחות משנתיים. לטן האח משנה סדורה וברורה, וההתחלה במחנה האימונים בקיץ נראתה טוב על פניו, אבל מחר מתחיל הדבר האמיתי - וזו אופרה אחרת.

לאולד טראפורד תגיע ברייטון, קבוצה קטנה וחביבה שפירקה לנו את הצורה 4-0 במפגש האחרון. מדובר בנתון מעודד למדי, שכן יותר גרוע מזה לא יכול להיות. מהמשחק ייעדר אנתוני מרסיאל ששומר על יציבות מרשימה, וכמו תמיד אחרי תקופה טובה נפצע לחודשיים. סאנצ’ו החלים ממחלה ואמור להיות כשיר, וכך גם כריסטיאן אריקסן שליטרלי חזר מהמתים וכשיר לפתוח מחר.

למי לשים לב?
סימן השאלה הגדול לעונה זו הוא, בעיניי, מרכוס ראשפורד. מרכוס נתן עונת בלהות כל כך מחרידה שהמפיקים של Stranger Things ביקשו ממנו קליפ ביצועים לעונה הבאה של הסדרה. בפעם השניה בלבד בקריירה הכבר-לא-כל-כך-קצרה שלו, הוא עבר הכנה נורמלית לעונה - בלי טורניר קיץ ובלי פציעות. גם כאן נראה שיותר גרוע ממה שהיה לא יכול להיות, אבל העונה שבפתח תהיה מבחן אדיר עבור ראשפורד החביב על כולם. אם יצליח על המגרש כפי שהצליח מחוצה לו נאמר דיינו.

הרכב צפוי:
דה חאה
דאלוט, וראן, מגווייר, מלאסיה
פרד, מקטומיניי, אריקסן/ברונו
סאנצ’ו, ברונו/כריסטיאנו, ראשפורד

הערב ט’ באב ולכן נמעט בשנאת חינם ונשנא רק את ליברפול, כי יש לנו הרבה סיבות טובות. כל הכבוד פולהאם.

עונת 22/23 של מנצ’סטר יונייטד יוצאת לדרך - כי אם אתה לא מצפה לכלום, לא תוכל להתאכזב.
בהצלחה לנו.

מת על הפריוויו שלך , שברת אותי עם המשפט על פריירה :joy:

אני שמח שאנחנו מגיעים לעונה מעמדת האנדרדוג , הפרשנים לא מאמינים בקבוצה ומצפים לעונה חלשה - טן האח יכול וצריך להפתיע .
מבחינת הרכב , צמד הבלמים ככל הנראה יהיה מרטינז ומגוויר ואריקסן נראה גם בתמונת ההרכב אולי כקשר ליד פרד וברונו .
לא חושב שרונאלדו יפתח , טן האח יחכה איתו לפי דעתי אז מתחרים על ההרכב אלנגה וגראנצ’ו , הראשון כבר עם ניסיון אבל השני נראה הרבה יותר אקספלוסיבי .

ראשפורד בעונה הכי חשובה בקריירה שלו , יש לו את הכישרון הגולמי וראינו ממנו כבר איכויות של שחקן גדול , עכשיו זה עליו לעבור את הנפילה המנטלית ולצאת ממנה שחקן טוב יותר .

רק שנפתח עם ניצחון , בהצלחה לנו.

לשלוח את הנוער לליגה האירופית ולהתרכז בליגה. אין לנו סגל ל 2 קמפיינים וחבל שנעמיד פנים.
החלום 3-4
המציאות 5-8
בהצלחה

הרכב:

דה חאה
דאלוט, מגווייר, מרטינז, שואו
פרד, מקטומיניי, אריקסן
סאנצ’ו, ברונו, ראשפורד

רונאלדו בספסל. בהצלחה לנו

מגוואייר לפני וראן…

וראן חזר מפציעה באמצע מחנה האימונים אם אני לא טועה, וטן האח דיבר על כך שבנו לו תכנית אימונים אישית. עם רגלי החרסינה שלו עדיף לקחת משנה זהירות (למרות שבתכלס הוא במילא ייפצע תוך שני משחקים אז מה זה משנה).

הקישור וההגנה של יונייטד ברמה של ליגה לאומית, קישור של פרד ומקטומיני יכול להתאים למכבי חיפה, אם יונייטד לא תתחזק היא לא תתמודד כל מקום בליגה האירופית אפילו.

יש סיכוי שאחרי המחצית הזו יונייטד תסכים לשים על פרנקי 85 + משכורת ברמת ברצלונה של ברתומאו + לכסות את החובות של ברצלונה כלפיי ההולנדי + לממן לברצלונה את ברנרדו סילבה?

שואל בשביל חבר.

מגוויר , פרד ומקטומיניי אלה 3 שחקנים שאני לא יכול לסבול , אני מנסה להבין מה מצאו בהם ולא מצליח.
בושה שככה זה נראה , גם לזה לא ציפיתי .

למשחק הקודם מול ברייטון ירדנו למחצית בפיגור 1-0. אולי דיברתי מוקדם מדי.

מה לגבי דאלוט ושואו? אשכרה 5 שחקנים בהרכב של יונייטד ברמת קבוצת תחתית. ויש לי גם ספקות לגבי אריקסן, ראשפורד ודה חאה.

ראיתי את המחצית הזו (צם, חייב להעביר ת’זמן) ומודה שנמנמתי…

אני לא יודע מה חושבים ביונייטד אבל פרנקי דה יונג אחד לא יספיק ליונייטד, הם צריכים שלושה כאלו. הקושי בהעברת הכדור קדימה הוא יותר מכל הבעיות בהגנה ו/או ההתקפה.

כמובן, ניתוח מטומטם אחרי חצי שעה בלבד של צפייה. אל תקחו ברצינות

אנחנו אומרים את זה כבר לפחות 3 עונות זה בסדר, הרבה מעבר לחצי שעה של צפייה.
כמו כן, יופי של עינוי לתשעה באב.

אפילו אני התעצבנתי מהתצוגה הזאת של היונייטד ואני כלל לא אוהד את הקבוצה.

מישהו ברצינות מופתע?
הבעיות הקשות בסגל ידועות ומוכרות ובראשן הבור בקישור וחושב שברור לכל מי שעוקב אחרי יונייטד שבלי 2 קשרים ברמה גבוהה לפחות שום קסם לא יעזור. מקטומיניי ובעיקר פרד במשחק מחפיר גם בסטנדרט שלהם אז בכלל.
השחקנים לא הפנימו את השיטה וזה יקח לפחות עד סוף העונה. איפה אנחנו ואיפה ברייטון שרצה עם פוטר כבר כמה שנים טובות.
טן האח רשם לעצמו הרבה הערות בפנקס וזה מה שמעניין כרגע בגדול.