מחזור 16 הדחוי :: מנצחים 1-3 את לגאנס

הראש בפריס אבל עד אז יש 4 משחקי ליגה לשחק ב10 ימים. הפעם נסיעה קצרה ללגאנס שהדיחה אותנו מהגביע, במשחק השלמה שאנחנו גוררים מאז אליפות העולם לקבוצות.

בתקשורת מלאים שבחים לאסנסיו ולוקאס, עם כותרות שזידאן מצא את הטרידנטה החדשה שלו. בפועל לא מומלץ לפתח ציפיות כי בנזמה עוד יקבור את כולנו.

ניצחון יעלה אותנו סוף סוף למקום השלישי על חשבון ולנסיה, וגם יבטל את החשש שאולי היה לגבי תחרות על מקום בצ’מפיונס.

לגאנס מגיעה אחרי שני הפסדי ליגה לאייבר (1-0) וג’ירונה (3-0), וגם הספיקה כבר לעוף מהגביע בדו-קרב עם סביליה. תאכלס היא גמרה את העונה ונשאר לה רק להאכיל קבוצות גדולות במלפפונים בבוטרקה. אזכיר שלפני ההדחה המשפילה בברנבאו ניצחנו שם במשחק הראשון משער של אסנסיו בדקה ה89’. בישול של תיאו שיפתח גם מחר עקב פציעתו של מרסלו.

ב-AS מרחיבים קצת את היריעה על השלישייה בתמונה ומוסיפים כמה מספרים, ומעבר לכך הציטוט של זידאן - “לוקאס ואסנסיו תמיד ראויים ליותר(דקות משחק)”. כותבים שם שחוץ מההתפוצצות על דפור בברנבאו בפתיחת הסיבוב השני(7:1) - ריאל הציגה את משחקי ההתקפה הטובים ביותר שלה העונה עם החבר’ה האלה - ה-5:3 האחרון נגד בטיס כמובן לא היה המשחק הראשון. פירקנו את סוסיאדד 5:2 במשחק שהוכרע כבר במחצית עם רביעייה, ולוקאס ואסנסיו שיחקו יחד גם נגד סביליה שקיבלה חמישייה במחצית אחת. גם בצ’מפיונס הם שיחקו יחד וריאל הביסה 6:0 את ניקוסיה במשחק חסר חשיבות. גם בשני הנצחונות 2:1 בליגה, על אלאבס וחטאפה בחוץ - הם שיחקו יחד וריאל ניצחה, בסה"כ 6 מ-6.

ולוקאס כידוע לכם לא עושה רק הגנה. הוא חילץ תשעה כדורים מול בטיס\תשעה כדורים חוזרים, רק אחד פחות מקאסמירו. הוא מחלץ כדור כל 16.4 דקות, ואסנסיו כל 28 דק’ בממוצע, מספרים הרבה יותר גבוהים מה-B-B-C.

אגב אם קארים נותן גול במשחק נגד לגאנס, לא חשוב עם ההרכב, מהספסל - זה משחק הליגה המאה בו הוא כובש. מרגש

בינתיים הצרות ממשיכות ליפול עלינו בעת הקריטית הזו: מודריץ’ נפצע ל10 ימים וסביר להניח יישמר לפס"ז. גם קרוס לא צפוי לשחק עד אז.

הזמן של קובא, יורנטה, סבאיוס…

גם כריסטיאנו לא בסגל היום, והוא ניצל את זה כדי לטוס לליסבון ולאכול ארוחת ערב עם קואנטראו.
קיילור גם כן בחוץ.

בשנה שעברה כוכבי הרכב ב, חאמס ומוראטה, ניצחו בבוטרקה 4-2. היום יהיה יותר קשה.

מה הסיפור עם בייל? לא פותח במשחקים חשובים וגם לא במשחקי רוטציה. קרה משהו עם זיזו?

-המשחק הכי רע שזכור לי מאיסקו. מדאיג.
-קובא גם לא היה משהו, אבל נתן כמה דריבלים אופייניים.
-להכניס את סבאיוס לעשר שניות… מעליב מאוד. מקווה שיראה קצת דשא בשבת
-קצת בריוני מצד ראמוס לקחת את הפנדלים. מעבר לזה שהבעיטות שלו לא משהו, מעדיף שאחד משחקני ההתקפה ייקח.

משחק סתמי, ניצחון קל. מזכיר קצת את שנה שעברה, חוץ מהמיקום שלנו…

הנה ניצחנו אותם בהפרש של שני שערים, יש מצב למשחק חוזר על הפיאסקו ההוא בגביע? לא, הא…
בשעה טובה ובאיחור, מה זה איחור, סופר-איחור(כמו השלב בו נעלנו את המשחק) - מעפילים למקום השלישי. האמת שהיה אפשר יותר להתלהב מהמשחק הזה(גם רציתי עוד גוליאדה), אבל אחרי מחצית ראשונה מצוינת באה נפילה גדולה של כולם ללא יוצא מן הכלל כשמי שהירבה לכדרר ולאבד הוא איסקו. לדעתי זידאן היה חייב להשתמש גם בסבאיוס(כמה שניות זה לא נחשב) ואחרים, יש עומס משחקים גדול ולהכניס את יורנטה בדקה ה-85 זה מאוד מאוחר.

אני תמיד נפעם כל פעם מחדש מהכוח והדריבל של קובאצ’יץ’ ואחר-כך הוא מצליח לקלקל בפעולה הבאה. סחטיין על הפנדל מה שנקרא.

הכרטיס הצהוב שראמוס חטף הוא בושה וחרפה וצריך לערער על זה, השחקן של לגאנס משך אותו בחולצה וראמוס ספג צהוב של מוניטין. מצד שני אולי עדיף שינוח בעצם במשחק הבא.

מעדיף לחזור למחצית הראשונה הטובה - הייתה תחושה שבכל התקפה אנחנו יכולים לתת גול ואני לא אומר את זה הרבה בהקשר העונה הנוכחית. הצעירים באו כדי לשחק, היו דאבל-פסים ומהלכי התקפה יפים ובראש ובראשונה צמד השערים. כל מי שליכלכך על לוקאס הגזים, הוא אחלה, ממש אחלה סופר-סאב. העונה שלו טובה מאוד גם ברמת המספרים. מבחינתי זה היה 'הרכב של דריבליסטים - ואסקס יודע לכדרר בעיקר בכנף והוא מהיר, אסנסיו, איסקו, קובא, הרבה מהירות וטכניקה בקישור וזה היה נחמד.
רוצה לשבח גם את תיאו בעיקר על עבודת הגנה גדולה, לגבי ההתקפה אנחנו עדיין לא מנצלים אותו מספיק טוב. מניח שבייל יפתח בהרכב משחק הבא.

המספר החזק: 32 שערי ליגה ב-18 המחזורים הראשונים"סיבוב ראשון"| 26 שערים ב-6 משחקים של ‘הסיבוב השני’(כולל לגאנס היום)

איסקו ממש נוראי, התקופה הכי גרועה שלו איי פעם. ממש סטנדרט קארים.

2 לייקים

אני מאוהב בכל מילה.
מאוהב.

לפרקים בסוף העונה הקודמת הוא היה נראה כשחקן שיצא מהלופ הזה של ירידות ביטחון קיצוניות שמאפיין שחקנים צעירים.
היום זה היה באמת שיא שלילי. קריירת גוטי?

זה נראה הכיוון לצערנו, למרות שגוטי היה מלך וגם יהיה אחלה כמאמן שלנו אחרי שפוטצ’ינו יפוטר.

הרשת גועשת על החילוף המבזה של סבאיוס בשניות האחרונות אתמול, ולדעתי בצדק. אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה. מילא לעשות חילוף של דקה כשיש אפשרות לבזבוז זמן או עצירת שטף, אבל כבר הובלנו 3-1. אני מקווה שזידאן ייתן לו לפתוח בשבת כדי לתקן. סבאיוס גם בטח מתגעגע לאלאבס.

ובנושא אחר: קובאצ’יץ’ עשה אתמול קרוס עם 101% דיוק במסירות או משהו כזה, וחשוב מכך - מעורבות בכל שלושת השערים. כשמגיע מגיע.

קובא היה מצוין. כמוהו גם המושמץ הקודם שלי תיאו.

אני צריך פשוט להמשיך לקטול פה שחקנים כדי שהם יתחילו לתפקד. העונה זה עבד בנתיים עם כריסטיאנו, קרוס, קובא ותיאו. מבנזמה כבר התייאשתי ולכן הוא לא מתעורר.