מחזור 16 :: 4-0 קל על דפורטיבו

הראש של כולנו נמצא בשבוע הבא בביוב הלבן, אבל מה לעשות, מחר יום ראשון (21:45), דפורטיבו מגיעה לקאמפ נואו.

מבחינת החיסורים שלנו: דאולפאו מצטרף לרשימה המאוד גדולה של הפצועים ויחמיץ את המשחק מחר וכנראה גם את הקלאסיקו…
החדשות הטובות הן, שמצסארנו ואינייסטה קיבלו את האישור הרפואי.

מבחינת סכנת הרחקות מהקלאסיקו:

יש שחקן אחד שנמצא בסכנת הרחקה וזהו סרגי בוסקטס שנמצא במרחק של צהוב אחד מלהחמיץ את הקלאסיקו.
אישית אני מקווה שואלוורדה לא יסתכן וישאיר אותו בספסל, נגד יריבה מהסוג של לה קורניה, אפשר לתת לראקיטיץ או מסצה את התפקיד. (אפילו סרגי רוברטו יכול לתפקד כקשר אחורי מחר)

דפורטיבו לה קורניה:

לא משהו, דפורטיבו נמצאת במקום ה17 בטבלה עם 15 נקודות. למרות המיקום שלהם צריך לזכור שבשנים האחרונות הם עשו לנו צרות ולקחו לנו נקודות בקאמפ נואו.כך שלא צריך לזלזל בהם.

מצב היריבות בצמרת:
ריאל מדריד לא משחקת השבוע עקב אליפות העולם. אתלטיקו ניצחו את אלבאס, אבל ולנסיה הפסידה לאייבר הנפלאה.

שהיה לנו בהצלחה!

מזל טוב לריאל מדריד על גביע דעאש, אני מקווה שכמיטב המסורת הם יקפידו להגיע מג’וטלגים ולאבד נקודות.
זו ההזדמנות שלנו לקחת עוד אוויר לנשימה והיום אין תירוצים, השחקנים קיבלו מנוחה ודפור בבית צריך להיות נוקאאוט.

משה, אני מוכן להמר על בוסי בפנים - ואלוורדה אוהב להפתיע אותך :joy:

אם מסצ’ראנו כשיר הוא צריך גם לפתוח, ורמאלן לקלאסיקו זה הימור גדול מדי.

לאבד נקודות איפה? למיטב הבנתי הם לא משחקים את המחזור הנוכחי…

במחזור הבא :slight_smile:

סוף סוף למד, בוסקטס בספסל. . פאקו מקבל קרדיט. סמדו נשלח ליציע. (לא מובן)

אז המנוחה מתחילה לתת אותותיה.

אנדרס במשחק מצוין בשעה ששיחק, סוארז נראה טוב יותר, ומסי היה צריך לסיים עם שמינייה.

כמובן שהעובדה ששיחקנו מול יריבה מביכה במשחק מביך שעושה שירות רע לליגה, עזרה לנו הפעם.

נקסט ביג טיים, יש משחק די חשוב בשבת :blush:

בתחילת העונה סוארס היה מסוגל להחמיץ גם מול שער ריק באימון.
הוא נראה הרבה יותר טוב גם מבחינת יכולת וגם מבחינת הווייב שלו. בדיוק בזמן.

השנה הקבוצות שחטפו מאיתנו הן אלה שנאבקו בתחתית (אייבאר התאוששה, דפור לדעתי תרד בסוף), ככה שהקושי מתאים בדיוק לקבוצות. בכל זאת, גם אם זה נראה פחות מרשים, אני סומך על ואלוורדה, גם אם יעיל ולא יפה זה לא כוס התה שלי.

1. הראבונה של סוארס, מזכירה לכולנו כמה רעב עוד יש בבטן של האקדוחן האורוגואי.
  2. כל המשחק התפללתי שמסי ישמור את השער שלו לביב, הטאצ’ כבר מוכן.
  3. ניצחנו 56-0 בסטנגה.
  4. אינייסטה שחקן הוקי מחופש לכדורגלן, מחליק על כר הדשא ובראשו שלושה מהלכים קדימה, תמיד.
  5. לא אוהב את פאוליניו, אולי בגלל שאני עדיין מדמיין את סרג’ י סאמפר על המשבצת שלו לוקח אותנו לעידן הבא.

אגב
הגרמני הזה

1. הראבונה של סוארס נחמדה לעין, אבל טיפשית בהתאם לסיטואציה. זה נחמד שהוא כבש צמד, וזה מעולה שזה בא שבוע לפני קלאסיקו, אבל כרגע, במצבו ובמצבנו הנוכחי, אני מעדיף שהוא יהיה יותר יעיל, ופחות יפה לעין.
  2. מבין את נקודת המוצא שלך לגביי פאוליניו, אבל הוא לא האשם במצב של סאמפר (או דניס). ובהסתכלות עליו, בלי להתייחס למי היה יכול להיות בהיעדרו, הוא לוקח את ההזדמנויות שהוא מקבל ב-2 רגליים. הכניסות שלו לעומק הופכות אותו לשחקן ישיר, שאנחנו כל כך צריכים, מה שמוביל להתגלותו כאחלה ריבאונדר.

מה עם סעיף 2-5 :wink:

ובכל מקרה, בעניין הראבונה, לואיסטו הוא ‘נער פוסטר’ , אבל במובן של כל גול אצלו זה לעשות ממנו פוסטר, גם את הגולים הישירים שלו, זה ביצוע ברמת החלוץ הטוב בעולם. זה לא ‘יפה לעין’ במובן השגור של המילה, זה להיות בזון. וזה אגב היה שער, עם רמת גימור זלאטאנית.
ולגבי פאוליניו, הוא בכלל לא בעמדה של סאמפר, אתמול ראקיטיץ’ היה שם, במשבצת שלו. פשוט עצם הבאתו לקבוצה הייתה מיותרת. ולגבי הגולים? לא על זה הלנתי.

למרות התוצאה זה משחק שקצת כאב בעיניים. אני לא יודע אם אלו הקורות של מסי, אי השיתוף של דניס, עלייתו של גומש, או אפילו המפגש מול קבוצה שמבזה את הרמה של הליגה, שגורמת לאל ג׳זירה להיראות רצינית פי כמה יותר, אבל המשחק פשוט ענה להגדרה של הילוך ראשון.

בכל זאת, אם נסתכל על הצד החיובי:

1. הגדלנו את הפער.
  2. סוארז נזכר לכבוש ( למרות משחק לא מדהים במלוא הכנות).
  3. בוסקטס זכה למנוחה.

התחנה הבאה: סנטיאגו ברנבאו.

מעדיף את סעיף 6-2.

שוב - במצבו הנוכחי, ובהתאם למצב ההתקפה שלנו, לא רוצה שכל גול של סוארס יהיה פוסטר, אלא שיהיה טיוטה ראשונית. שיהיה מכוער, לא ברור, לא זכיר, אבל שיהיו הרבה כאלה, ושיהוו בסיס למשהו טוב יותר שיבוא אחר כך.

ואומנם היה שער, אבל אולי עם בעיטה יותר תכל’סית, היה פחות ספק.

פאוליניו לא בעמדה של סאמפר? אני לא בטוח שאפילו המושאל הניצחי יודע מה העמדה שלו.
אבל עכשיו ברצינות - אני לא מדבר על הגולים של פאוליניו, אני מדבר על זה שהוא עושה דברים שקשרים אחרים אצלנו לא עושים. האם הוא מתאים לקבוצה כמו כפפה ליד? לא. האם ההתנהלות ברכישה שלו הייתה נכונה? ממש לא. האם היה אפשר להביא שחקן אחר, יותר מתאים וטוב? אין ספק. אבל בהתחשב בזה שהוא כבר פה, והגיע כשחקן מושמץ - הוא לגמרי מפתיע לטובה.

לא מבין מה אתם רוצים מפאוליניו? בנתיים העונה הוא הקשר המחליף הכי טוב שלכם ובפער. אפילו יכול להיות שהוא עדיף על ראקיטיץ.
הוא דוחף המון קדימה ובמצב הנוכחי של הקבוצה שכבר אין לכם קישור דומיננטי כבעבר זה מאוד משמעותי שיש קשר שדוחף קדימה.

נכון שהוא לא שחקן בית ושהוא לא צעיר אבל למה זה משנה? היה לכם דור זהב שנהניתם ממנו אבל לא כל שחקן בית נהיה אינייסטה ולא משנה כמה תאמינו בו. גם בריאל לכל חלוץ צעיר שיוצא מהמחלקת נוער קוראים ראול. כן לכל מריאנו, חסה, חוסלו, מיוראל ואלוהים יודע כמה עוד.