מחזור 16: ערב של גולסואים מסתיים ב-5:2 על מאיורקה (גריזמן, סוארס, מסי 3X)

הסגל למשחק -

פאטי וארתור מחוץ לסגל עקב אי נוחויות שונות. תוסיפו לזה את המשך ההיעדרויות של דמבלה, סמדו ואלבה, ותקבלו את הסיבה לכך שמתרחש אירוע נדיר בו השמות גם של וואגה, גם של טודיבו ואפילו של אלנייה כן מופיעים בתמונה.

מאזן של מאיורקה בחוץ - 0 נקודות מ 6 משחקים, יחס שערים 3-14.
זה כנראה יהיה משחק הכי קל של השנה.
אני מצפה לרוטציות נקודתיות לקראת 3 משחקים קשים אחרי זה, אבל לא יותר מדי.

ההרכב שמעלה ארנסטו ואלוורדה -

אין הפתעות בהרכב מול מאיורקה החלשה בבית…

מצד שני, אין בסגל שחקני התקפה מחליפים שיכולים לתת מנוחה לסוארז או מסי.

פרז לא פצוע, אבל ממה שאני מבין הבעיה היא שאם הוא ישחק יהיו חייבים לקדם אותו לקבוצה הראשונה…

סוארז בדקה 39 עם התפיסה המיותרת בחולצה, נמנע מצהוב מוצדק רק בזכות רחמים של השופט.
מה נסגר איתו??

ואז, אחרי מספר החמצות ממצבים בטוחים וקלים בהרבה, גול עם העקב והגב לשער משום מקום.
מה נסגר איתו 2X ??

המאמן של מאיורקה צריך בסוף המשחק לעוף הביתה. כל מי שיש לו טיפה חמצן במח מבין דבר אחד. שאתה פוגש את ברצלונה, יש כמה דברים שאסור לעשות, אבל הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות זה לעצבן את מסי.

מאיורקה מצמקים ל2-1 נראה שהמומנטום משתנה, אז הוא הגאון מחליט לעצבן את מסי, 4 דקות אחרי מסי כובש.

איזה טיפש.

נ.ב אם בקבוצה חלשה כמו מאיורקה קובו היפאני הזה מצליח להראות ניצוצות. אני רק יכול לפחד איזה עתיד הולך לו להיות בריאל.

לא שזה קשה מידי, אבל זו המחצית הכי טובה השנה.

אני בעד שמהדקה ה-70 טר שטגן יעלה להתקפה, ושכל הקבוצה תעבוד לטובת שער שלו.

זה עלול להיות מאוד פאטתי מצד מאיורקה (לא להצליח להבקיע בסיטואציה כזו), אבל זה עלול לעבוד לנו…

אני בעד לעלות למחצית השניה עם אלניה ולהוריד את מסי או סוארז.
או לכל היותר לעשות את זה בדקה ה- 60. משחק כיפי ומהנה, אבל גארבג’ עד הסוף.
שייהנו עד דקה 60 וילכו לנוח…

אז מי מצטיין המשחק? קלל
סרג’י רוברטו.

מיורקה היא הקבוצה הכי חלשה בליגה מבחינת יכולת.

מיורקה היא הקבוצה היחידה שהפסידה את כל משחקי החוץ שלה.

מיורקה היא לא קבוצה ברמה של ליגה ראשונה.

ועדיין הם כבשו מולנו צמד.

משחק עם המון גולאסואים שמסתיר את העובדה שאם ריאל לא יעשו במכנסיים כמו בכל מפגש מולנו, הם הולכים לחגוג עלינו.

עפת. השער השני הוא כל כולו יציאה גרועה של טר שטגן, בשער הראשון היה הרבה מזל שהכדור יצא קשטי כזה בטעות. סך הכל שני שערים משלוש בעיטות למסגרת.

אגב הגנה, מה מצב הפצועים? מי צפוי להיות כשיר לקלאסיקו?

בתור אחד שעוקב אחרי מאיורקה (בעיקר בגלל קובו) מדובר בקבוצת נגרים רצינית ביותר, ככה שהייתי מציע לכם לא להתרגש יותר מדי.
ועדיין… שלושער אדיר של מסי ושער אדיר גם כן של סוארז.

ההגנה של בארסה נראית לי פגיעה ביותר, מעניין יהיה לראות בקלאסיקו את ההתקפה היחסית אנמית שלנו ללא הזאר, בייל (?), חאמס, מרסלו וכו… מול ההגנה הבינונית של ברצלונה. אני מאמין שעם הזאר משחק היה יכול להיות קלאסיקו מעניין ופתוח מאוד.

הרוחתם אחלה שחקן לדעתי, היו לו כמה נגיעות אתמול חבל על הזמן, חסרי המושג והדבילים בקאמפ נואו שורקים לו בוז במקום לשרוק בוז לנשיא הדביל שמנהל את ברצלונה

רק לא מצליח להבין מה המטרה בלהשאיל לקבוצה כמו מאיורקה. מה הוא כבר לומד שם? אין קבוצה יותר טובה ממנה?

מאיורקה זאת באמת קבוצה הכי חלשה שראיתי השנה.
משה, זוכר את הויכוח שלנו על כמה חלשה בטיס אחרי ה 5-2? אז מאיורקה.
להתמוגג מהגולים ולהמשיך הלאה. אותי מעניין מה בארסה יכולה להציע במשחקי חוץ, במיוחד מול קבוצות טובות כמו אינטר וסוסידאד. ואז הקלאסיקו.

רק אני חושב שסווארז בכלל ניסה להחזיר בעקב לדה-יונג וסתם התפקשש לו שער מרהיב ?

סוארז אמר שלדעתו שזה השער הכי יפה בקריירה שלו. לא חושב שהוא היה אומר דבר כזה אם היה יודע שניסה למסור, יש מינימום של כבוד עצמי.

קלוט את זה… (פורסם עוד לפני המשחק. באדיבות בארסה מאניה)

זה היה חזק מדי בשביל מסירה. הוא בהחלט התכוון לבעוט.

תראה את הסרטון ששיתפתי, הוא בהחלט התאמן על זה עוד מלפני.

קובו באמת שחקן עם מלא פוטנציאל, אבל מאוד בוסרי כרגע ולדעתי צריך עוד שנתיים השאלה לפחות בשביל שיוכל לחזור לריאל ולתרום.
ההשאלה למאיורקה באמת מסתמנת כהחלטה לא הכי נבונה וקבוצה שמשחקת כדורגל ומחזיקה יותר בכדור הייתה יכולה להיות הרבה יותר יעילה בשבילו. מאמין ששנה הבאה נראה אותו בקבוצה טובה יותר.