מחזור 17: 1:4 כיפי על ויאריאל בברנבאו רק חבל על אלאבה| בלינגהאם, רודריגו, ברהימיניו ומודריץ'

לקראת ויאריאל

image

אוטוטו פגרת חג המולד וריאל מדריד רוצה להשיב לעצמה את הפסגה לפני שנפרדים מ-2023. הדרך לשם עוברת במשחק בית אחרון לשנה נגד המנחוסית הצהובה (ראשון, 22:00). אורליאן טשואמני ייכלל בסגל, ושאלת השאלות: אנדריי לונין או קפה? הכל לקראת המשחק - רק כאן.

סטטוס ריאל:

ריאל מדריד מגיעה למשחק לאחר ניצחון יפה 2:3 על אוניון ברלין בסיום שלב הבתים של ליגת האלופות. את המומנטום הטוב שלה היא רוצה להמשיך במשחק בית, אחרון ל-2023, נגד המנחוס האמיתי ויאריאל אותה לא ניצחנו כבר שנתיים ואשתקד ריאל נכנעה פעמיים. זה משחק חשוב מאוד כשהמטרה הברורה היא לצאת לפגרת חג המולד (הקבוצה כבר ערכה את הארוחה החגיגית) מהמקום הראשון בטבלה על חשבון הסינדרלה ג’ירונה שפתחה פער של שתי נקודות, וגם לעמוד בתחזית ה-OPTA שם הציגו את ריאל כאלופה שבדרך. “אנחנו קרובים לחג המולד, אנחנו רוצים לנצח ולהמשיך את הדינמיקה, לסיים היטב את השנה. אנחנו פוגשים יריבה חזקה מאוד אבל אנחנו חדורי מוטיבציה”, אמר קרלו. אנדריק היהלום מברזיל יצפה במשחק מהיציע, מה, לא תנצחו? ריאל לא רוצה לראשונה בתולדותיה להיכשל בשלושה משחקי בית רצופים נגד הצוללת. המוליכה ג’ירונה תארח את אלאבס במשחק בית במקביל וסביר שתנצח, בעוד ברצלונה עוד קודם לכן במאסטייה.

“למרות כל הבעיות שהיו לנו, הסתדרנו, טיפלנו בהן, היטב, אני שמח ממה שהקבוצה עושה אבל חושב על מה שעדיין צריך לעשות כי לעונה נותרו עוד שישה חודשים”. קרלו צודק. ריאל ניצחה ב-18 מ-22 משחקיה העונה. ובצל כל הדיווחים על הארכת חוזהו האפשרית, הוא יודע שסיכומים עושים בטוב. “התוצאות הן התנאי הגדול”, כפי שנכתב במארקה לצד שער העיתון האופטימי יותר. קרלו ניסה להדוף את השאלות האלה על עתידו. “אני לא מצפה לחידוש כמתנת חג המולד, יש לי כבר מתנה בהיותו מאמן ריאל מדריד”, אמר קרלו שבשלב מסוים ביקש – “לשאלה הבאה”. קרלו גם הזכיר לצ’אבי, אם הוא היה זקוק לכך – איך נשפטים מאמנים בקבוצות הטופ – “אני לא חושב שברצלונה היא הקבוצה שהכי מסובכת לאמן. זה נורמלי שכלפי כל מאמן יש ביקורת, ועלינו לקבל אותה בכל מקרה. שיקול הדעת היחיד הוא התוצאה”. ואפרופו תוצאות, ריאל פספסה השנה כבר במשחק בית שאסור היה לה למעוד בו – נגד ראיו וייקאנו (0:0).

ובחזה לכדורגל - אם בעבר התחבטנו בשאלה איסקו או גארת’ בייל, קארים בנזמה או גונסאלו היגואין הרי שבריאל מדריד מודל 2023-24 זה תלוי באיש בין הקורות. “כבר החלטתי אבל לא דיברתי איתם עדיין ואני רוצה שהם יידעו את זה מהפה שלי (ולא מהתקשורת)”, הבהיר קרלו במסיבת העיתונאים. אנדריי לונין שחזר לספסל נגד אוניון – עולה על קפה בכל הנתונים. הוא שומר יותר על שער נקי, מספק יותר הצלות, גם משחק הרגל שלו עדיף. “הם גורמים לי להתלבט ארוכות כי שניהם טובים מאוד”, אמר המאמן. משחק ההגנה יהיה חשוב לא פחות ואף יותר מאשר סוגיית השוער שלנו (ובמארקה ‘מחממים’ וטוענים שלזהות השוער הפותח מחר תהיה השפעה משמעותית על המשך העונה, כמו נקודת ציון). אנטוניו רודיגר ישוב ל-11 על חשבונו של נאצ’ו לאחר שנח באמצע השבוע וגם פרלאן מנדי ישחק ככל הנראה.

התגבורת מהימים האחרונים – אורליאן טשואמני ששב לאימונים מלאים וייכלל בסגל בוודאות, אם כי ספק אם הקשר האחורי שלא שיחק מאז שנפצע בקלאסיקו כלומר חודש וחצי – יחזור מיד ל-11 או שיחליף בשלב מסוים את טוני קרוס במהלך המשחק. אם הצרפתי יפתח זה יקרה על חשבונו של לוקה מודריץ’. ויניסיוס ג’וניור שב כבר לאימונים עם כדור ולפי המארקה “עף בתהליך ההחלמה”, אבל אף אחד במועדון לא ייקח סיכוים מיותרים ולמרות רצונו לשחק הוא ימתין ל-2024, כנ"ל לגבי ארדה גולר.

ומגולר לגולר בפנדלים – משחק מילים צולע – כזה שאין לנו. לאחר שלוקה החמיץ, במשחק חסר חשיבות אמנם, ריאל עם אפס שערים משלושה נסיונות העונה. קרלו ניסה לעשות סדר. “בשנה שעברה היה קו ברור שבנזמה הוא הפנדליסט ואז לוקה, כעת זה השתנה. לוקה הפך לראשון. יש לנו את חוסלו שבועט טוב מאוד אבל לא תמיד משחק. זה גם עניין של הסביבה, ואנחנו פועלים לפתור אותה”. קרלו התכוון לכך שלעתים הערות שלו מהספסל לגבי זהות הבועט – לא הגיעו לכתובת. אז אולי הפנדליסט יהיה חוסלו שהחמיץ גם הוא – נגד אוססונה. בינתיים החלוץ הגיע כבר לשמונה שערים העונה ונראה ששני השערים שכבש בנגיחה נגד אוניון לקחו אותו צעד קדימה מעל ברהים דיאס. הרבה יהיה מונח על כתפיהן של ג’וד בלינגהאם ורודריגו כמובן, שניהם שיחקו לצערנו ולא נחו נגד אוניון והצליחו לבשל.

חוסלו מקווה לייצר כושר הבקעה. ג’וד יכול לספר לו על כך…

ריאל מדריד – הרכב משוער: קפה| דני קרבחאל, אנטוניו רודיגר, דויד אלאבה, פרלאן מנדי| טוני קרוס, פדה ואלוורדה, לוקה מודריץ’| ג’וד בלינגהאם, רודריגו וחוסלו

מה המצב ויאריאל?

ויאריאל מגיעה למשחק נגד ריאל מדריד כשהיא מנסה להתאושש מפתיחת עונה איומה עם כיסאות מוזיקליים של מאמנים ואין ספק שמרסליניו הוא האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון. עבר על ויאריאל שבוע מטלטל מאוד. הוא התחיל בתבוסה ביתית קשה 3:0 לריאל סוסיאדד אחרי שבע דקות מהגיהנום, ומבט על הטבלה יראה שהצוללת רק במקום ה-14 עם מספר הפסדים כפול (שמונה) מאשר ניצחונות. “מרסליניו היה מתוסכל ובצדק, הוא מבין שיש לו עוד כל כך הרבה עבודה”, נכתב במארקה. מנגד, ההמשך היה טוב יותר עם ניצחון חשוב 2:3 על ראן שהביא לכך שהצוללת שהתקשתה בשלב הבתים נגד מכבי חיפה שמונה ימים קודם לכן (תיקן 0:0 חלש מאוד בספרד) – סיימה במקום הראשון בבית והעפילה לשלב שמינית הגמר, לפחות זה. שער של הצרפתים נפסל בדקה המאה כך שדרמה הייתה גם הייתה. דני פארחו שמגיע למשחק בכושר הטוב ביותר שלו העונה, כבש את שער הניצחון באותו ערב, והוא תמיד מתעלה נגד ריאל.

כמובן שוויאריאל עם סגל טוב ששווה הרבה יותר ממה שהשיגה ולמזלה היא נמנעה ממבוכה גדולה בקופה דל ריי כשצמד של חוסה לואיס מוראלס לקח אותה לשלב הבא על חשבון זאמורה הקטנה שהוליכה עד לדקה ה-88(!) בדרך ל-1:2. מספיק לדבר על ג’רארד מורנו שכל עוד הפציעות לא מנטרלות אותו – הוא משחק כדורגל נפלא ושחקן ששווה מקום בסגל הנבחרת. יש לו העונה כבר תשעה שערים, שמונה מהם בליגה, ולמרות שלא מצא את הרשת בזירה המקומית כבר שלושה משחקים – הוא כבש לפני הרצף השלישי הזה בחמישה משחקים ברציפות והוא אגדת המועדון כמובן. בשנתיים האחרונות היה יכול לשחק רק 27 ו-29 משחקים בהתאמה עצוב. הוא מתקרב לשערו המאה בקבוצה. אמנם סמו צ’וקווזה כבר לא כאן אבל הפרטנרים בהתקפה מעולים.

דיברנו על פציעות, אז ויאריאל חסרה. המגן הימני חואן פויט, הקשרים פרנסיס קוקלאן ודניס סוארס, וגם קשר הכנף ירמי פינו איננו – הוא לא ירצה לזכור את העונה הזו בינתיים עם 621 דקות בלבד בהן לא כבש או בישל. מאז הגיע מרסליניו או יותר נכון ‘שב הביתה’, ויאריאל שינתה סגנון והיא בוחרת במערך ה-4:4:2. לאלכסנדר סורלות’ יש כבר שמונה שערים בכל המסגרות, שישה מהם בליגה, והחלוץ אמור לפתוח ב-11 על חשבונו של מוראלס שעלה במקומו ב-11 במחזור הקודם (החלוץ נרכש מלייפציג). למוראלס יש שבעה שערים נראה כי אדריה אלטימירה יירד בלטה אחת אחורה לעמדת המגן הימני מחוסר ברירה, ואיליאס אחומאש הצעיר יפתח ב-11. גם מאנו טריגורס בתמונת ההרכב. ראול אלביול הוותיק ממשיך להיות חלק חשוב בקבוצה. הקשר אלכס באנה שגידף את פדה ואלוורדה במילים מאוד לא יפות בשנה שעברה ולאחר מכן ספג ממנו אגרוף – צפוי לספוג בוז צורם מהיציעים.

למעשה העונה ויאריאל פישלה בכל המשחקים נגד הגדולות. היא הובילה נגד ג’ירונה והפסידה אבל הסינדרלה של ספרד ראויה למחמאות. נגד אתלטיקו מדריד, עדיין ללא מרסליניו אלא במשחק הפרידה מהמאמן מיגל אנחל טנייה, גם כן איבדה הקבוצה יתרון. במחזור הפתיחה היא נכנעה לבטיס והפסידה 4:3 לברצלונה במשחק בית. התוצאה הכי טובה שלה העונה בליגה היא תיקו 1:1 נגד סביליה בפיחואן אבל גם סביליה בצרות צרורות. מה שכן מרסליניו, אחרי הפסד הבית הכבד ביותר שלו במועדון - יעשה את שלו. נגד ריאל ב-22 מפגשים הוא הצליח לנצח חמש פעמים מול 14 הפסדים. ויאריאל חולמת על סנסצייה. “לנצח את ריאל בברנבאו זה מאוד קשה, אז תארו לכם מה זה לעשות זאת פעמיים ברציפות!”, אמר פויט שלא ישחק. אחת הבעיות הגדולות של הצוללת היא החלק האחורי. “עלינו לשפר את ההגנה”, היו מילותיו הראשונות של מרסליניו לאחר התבוסה.

ואז התנצל. בכל העונה שעברה ויאריאל ספגה 40 שערי ליגה והעונה חטפה כבר 29, לא רחוק משניים בממוצע למשחק. רק ב-0:1 על מאיורקה במחזור השני הצליחה ויאריאל לא לספוג. במפתיע, אגב, במשחקי החוץ הצוללת השיגה תשע נקודות לעומת שבע בבית שאמור להיות המבצר. זה מראה עד כמה הכל הולך הפוך. מרסליניו שרשם ארבעה ניצחונות מול הפסד בודד בשבעת משחקיו על הקווים, מלא ביטחון לקראת המשחק: “אנחנו מתקדמים ועושים את הדברים בצורה טובה, אנחנו מתקרבים לרמה תחרותית, הניצחון באירופה היה חשוב לאחר הכישלון הביתי בליגה. הקבוצה הגיבה נפלא ומאמינה במה שהיא עושה. יש פציעות רבות אבל זה לא תירוץ, עלינו להתחרות, זה משחק נגד יריבה גדולה אבל יש לנו את הכלים שלנו. ריאל משאירה מקום לשחק ואנחנו יכולים לנצל את זה מבחינה התקפית. ננסה לא לוותר ולא לחשוב רק על הגנה. כדורגל כרוך גם בשליטה ומאבק, איזון נותן לך אפשרות לנצח”.

פארחו משחרר קיטור. ויאריאל של אירופה וזו של הליגה הן שונות

ויאריאל – הרכב משוער: פיליפ יורגנסן| אדריה אלטימירה, ראול אלביול, חורחה קוונקה, אלפונסו פדרסה| אטיין קאפו, דני פארחו, אלכס באנה, איליאס אחומאש| ג’רארד מורנו ואלכסנדר סורלות’

היסטוריה ומפגשי עבר:

לפני 25 שנה וקצת יותר נערך המפגש בין ריאל מדריד לוויאריאל במחזור הפתיחה של עונת 1998-99. ראול כש צמד, שער נדיר ביופיו, וריאל ניצחה 1:4 על אף שבהפסקה לוח התוצאות הראה 1:1 (הצוללת הוליכה כבר אחרי שלוש דקות). עד היום נערכו 23 משחקי בית בלבד נגד הצוללת, הזוי. ריאל הסתדרה גם בשני משחקי הבית הבאים - 0:4 בעונת 2000-01 עם שלושער אדיר של גוטי ושער אחד שאתם חייבים לחפש בהקפצה מהאוויר, ושלישייה קלילה גם בעונת 2001-02. לאחר מכן הרצף נעצר עם 1:1 במחזור השביעי בעונת 2002-03 כשגולאסו של זינדין זידאן לא הספיק. הצוללת הייתה מתסכלת אותנו לא פעם. רגע יפה ומקסים היה ה-3:3 במשחק הבית האחרון של זידאן שכבש בנגיחה (ג’וליו בפטיסטה הבקיע צמד) ונפרד כמו אל, אך היה למשל 0:0 חלש במחזור הפתיחה של עונת הקאפלו (עם בקהאם וקסאנו בהרכב, זוכרים?) ולמשל בעונת הדאבל 2016-17 – רק 1:1 שקטע את רצף הניצחונות הנפלא של ריאל מדריד של זידאן.

תקלה בעונה שעברה. ויניסיוס רואה חבר גנב לו את ההצגה

בשנה שעברה זה אמנם היה משחק סתמי ועדיין אף פעם לא כיף להפסיד בבית, ויאריאל ניצחה 2:3 עם מופע של סמו צ’וקווזה שאל חשש הוא לא ישחק מחר כי הוא לא נמצא. ריאל כבר הובילה פעמיים כולל משער של ויניסיוס אך קשר הכנף כבש צמד וגם חוסה לואיס מוראלס, איך לא. שנה קודם לכן בעונת הדאבל של קרלו אנצ’לוטי רק 0:0 מתסכל במשחק בו הצוללת הייתה לא פחות טובה. זיכרון יפה יותר הוא ה-1:2 בעונת הקורונה 2019-20 אמנם ללא קהל אך ריאל הבטיחה זכייה באליפות עם הצמד של קארים בנזמה מחזור אחד לסיום העונה. הצוללת ניצחה לראשונה בתולדותיה במקדש איי שם בעונת 2017-18 עם 0:1 מאוד לא צודק במתפרצת ואחרי סדרת החמצות של ריאל. אנחנו מעדיפים סדרה אחרת, ולא הסדרה על החיים של מריאנו דיאס שכבש צמד ב-2:3 בעונת 2018-19 ואפילו חסוס ואייחו הבקיע. בין 2007-08 (ניצחון 2:3 עם צמד של רוביניו ושער ניצחון של ווסלי סנידר) ועד 1:1 תסכל דווקא בעונת 2014-15 עם קרלו על הקווים במשחק שהביא שריאל איבדה את הפסגה – ניצחה ריאל שש פעמים ברציפות. 2:6 ענק בעונת 2009-10 למשל, 2:4 עם שלושער של כריסטיאנו לאחר מכן עם ז’וזה מוריניו, שלישייה בחצי שעה בעונת 2011-12 האדירה (בנזמה – 6, קאקה – 11, אנחל די מאריה – 30), ו-2:4 בעונת הדסימה עם שער של חסה גם כן בין היתר. המאזן ב-23 משחקי הבית: 15 ניצחונות לריאל (65%), שש תוצאות תיקו (26%), שני ניצחונות לצוללת (9%), יחס שערים 25:54 לטובת ריאל. בכל 46 משחקי הליגה – מאזן 6:24 לריאל בניצחונות

כבר כמה שבועות שרץ בקבוצת הוואטספ או בכל מקום אפשרי על ה-0:0 הצפוי הזה - “תפור עלינו”, “תרשום”, “ויאריאל גרועה נגד מכבי חיפה אבל נגדנו הם באיירן מינכן”. וברצינות: ויאריאל מנחוס רציני, אני לא ממש שקט לקראת המשחק הזה. זוכר את שני המשחקים המתסכלים בעונת הדאבל (הם החזיקו נגדנו בקלות בכדור) ובעיקר את ההפסד החלש 2:1 אשתקד בליגה - משחק שיהווה מראה לכישלון המתמשך שלנו בליגה - חוסר החדות, אולי השובע, מזל שבגביע ניצחנו. המצ’אפ שלנו נגדם לא היה טוב. אם על תיקו נגד בטיס שהייתה במומנטום לא טוב אמרנו ‘לא נורא’ - מחר אני מצפה לראות את ריאל מדריד רצינית ועושה הכל כדי לזכות באליפות הזו. הפעם מדובר במשחק בית (אנדריק צופה בכם), ולמרות שמרסליניו מאמן מעולה לטעמי והייתי מעדיף שלא יהיה - אני מצפה לנצח. אם לא נצא לפגרה מהמקום הראשון בטבלה אז לפחות שנדע שעשינו את המקסימום שאנחנו יכולים כלומר השגנו שני ניצחונות.

לפני לא מעט משחקים אני כותב שאני מצפה לנצח בכל הרכב, ואני לא חושב ששתי השאלות האלה באמת יכריעו את הכף, אבל מבחינתי עדיף כרגע את אנדריי לונין על פני קפה, ומעבר לכך אורליאן טשואמני קשר אחורי טבעי (יחסית), משמח שהוא חוזר לסגל, אבל הוא לא שיחק הרבה זמן. קצת חלוד, קצת קצב משחק וכן הלאה. אולי עדיף את טוני קרוס שפחות ‘לחיץ’ ממנו ומזיז את הכדור מהר וכן את פדה ואלוורדה בגרסה השקטה שלו. אפשרות מעניינת היא לשחק ללא לוקה מודריץ’. ברור לכולם שדני פארחו הולך להיות במשחק הזה כמו שילוב של קווין דה בריינה-זינדין זידאן-צ’אבי. הוא רק מחכה לשחק נגד ריאל מדריד. מסורת שהחלה בוולנסיה וממשיכה גם כאן.

כשברהים דיאס משחק יש לנו עוד שחקן של דריבל וכזה שנותן לנו מקום לשחקנים אחרים אבל אני בעד לנסות לרכוב על המומנטום של חוסלו שזה אולי גם יעזור לג’וד בלינגהאם (הספרדי יעסיק את הבלמים) שהעונה אם הוא לא הבקיע במשחק הקודם אז סביר להניח שיעשה זאת במשחק הבא. צריך לחשוב גם מי מסוגל להרים כדור טוב בקבוצה הזו. כשחוסלו על המגרש הסגנון קצת אחר. חוסלו בשפיץ זה גם אומר רודריגו יותר בצד שמאל ובלינגהאם חופשי. שמישהו יבוא לקחת את הכדור מפרלאן מנדי כמה שיותר, שלא נצטרך ‘לסבול’.

זה גם משחק שמהווה מעין מבחן עבור לוקאס, אמנם סמו צ’וקווזה שעשה את המוות במשחק הקודם כבר לא בוויאריאל וגם ירמי פינו פצוע ככל הידוע לי, אבל לוקאס בעונה לא מספיק טובה לטעמי. ראול באנה עשוי לשחק ‘מולו’, הוא לא באמת שחקן אגף. צריך לשים לב לגיחות פנימה ולתרום התקפית בזכות המהירות שלו. הוא תיסכל אותי במשחק נגד בטיס. ואם כבר אמרנו באנה - פדה, תן איזה גול מרחוק שם ולך להתגרות בו.

ויאריאל קבוצה מסוכנת, ג’רארד מורנו חלוץ נפלא, בונה משחק גם, חוסה לואיס מוראלס אוהב לשחק נגדנו, אסור לחלק מתנות, צריך לשמור על ריכוז, יכולת טובה של אנטוניו רודיגר בלבד לא תספיק. אני בטוח שנראה ויאריאל טובה כי במשחקים האלה אין עליה לחץ והם קיבלו בראש כהוגן נגד ריאל סוסיאדד וצריכים לשנות את התדמית שלהם.

משהו שהיה חסר לי בעיקר במשחק נגד בטיס - בעיטות מרחוק ולטעמי גם המסירה האחרונה הייתה לא מספיק טובה. לצערינו רודריגו ובלינגהאם שיחקו נגד אוניון ברלין וזה היה מיותר, היה להם זמן להתאושש וזה גם משהו. אסור שיהיה “ניתוק” של עשר דקות כמו שהיה במשחק הזה, הפסקנו לשחק אחרי השער ואכלנו אותה, קשה לבנות מומנטום בכדורגל אחר כך. לא הרבה פעמים במשחקי הבית אני אומר העיקר הנקודות, זה מרגיש לי הערב הזה. האללה מדריד

שבוע שעבר ראיתי את ויאריאל על ארבע מול סוסידאד, הם נראו מפורקים והחזרה של מרסלינו עדיין לא נראה שהשפיעה. עם זאת, ההתקפה שלהם נראית נהדר. את המשחק הזה אנחנו ננצח מההגנה. אם נדע להגן, למנוע מהם את המצבים, כנראה שננצח, כי להבקיע מולם נחנו נבקיע גם אם נשתדל שזה ממש לא יקרה. זה לא יהיה משחק עם מעט שערים וצריך לוודא שהם לא יכבשו יותר מדיי.

הרכב שכולו בזבוז זמן אחד גדול,מקווה שחוסלו יעלה במקום מודריץ׳,כשבראהים,רודריגו וג׳וד חופשיים מאחוריו עם חיפוי של קרוס ופדה,אין מה לפחד מויאריאל בבית,אנחנו צריכים לעלות ולנצח את המשחק הזה במחצית הראשונה ולפתוח פער משמעותי בפסגה על אתלטיקו וברצלונה.

אני בכלל לא מתייחס להפסד של אתלטיקו מדריד או לתיקו של ברצלונה. זה לא יותר מנחמד. צריך להתעסק בעצמו וכנ"ל לגבי ג’ירונה. ריאל מדריד במשחק בית צריכה לעלות בטירוף, בלי סיבה מיוחדת, עם רצון לנצח, לשחק התקפי, לענג את הקהל ובטח נגד יריבה שהיא מנחוס רציני כבר שנתיים.

ניצחנו בתשעה מעשרת המשחקים העונה אבל התיקו המבאס נגד ראיו וייקאנו חקוק בזיכרון וכמו כן הקבוצות הרציניות ופגשנו הן נאפולי או ריאל סוסיאדד.

דווקא במשחק הזה לא אכפת לי לעבות מעט את הקישור. להבקיע אנחנו נבקיע מול אין הגנה שלהם, השאלה היא אם וכמה נספוג. אם נעבה את הקישור נחזיק יותר בכדור ונצמצם את הניסיונות שלהם להבקיע.

בדיוק כמו שדור אמר,טאומת ראיו עדיין טרייה,ויאריאל גם אם היא חלשה השנה היא יריבה שמסורתית מקשה עלינו מאוד גם בבית ומעל הכל אני לא סומך על קרלו שיעשה חילוף בזמן אם נצטרך.

להלן המשחק מול ראיו. הכדור פשוט לא נכנס למרות שתקפנו וניטרלנו לחלוטין את היריבה. יש גם ימים כאלה ואין מה לעשות נגד זה, זה הכדורגל.

השם ויאריאל גם לי גורם קצת לחשוש, לא אשקר, אבל אלו שתי קבוצות חדשות ובעוד אנחנו נראים בסך הכל יותר טוב, ויאריאל מאוד נחלשה ביחס לאותה קבוצה שהגיעה לחצי גמר הצ’מפיונס. אין לה את רולי בשער, פאו טורס עזב, צ’וקואזה שמתחפש למסי בכל פעם שפוגש אותנו עזב למילאן.

נצטרך למצוא דרכים להשתיק את באנה המצוין, לעצור את ההתקפה שלהם, ויהיה בסדר. בצד השני אני לא רואה איך הם עוצרים את רודריגו ברהים וג’וד, שלושתם במומנטום טוב.

לא אמרתי שלא הגענו למצבים,זה רק ממחיש את הבעיה,היינו צריכים שער ואנצלוטי חיכה עד לדקה 70 עם החילוף הראשון,יש לי סיוטים מזה כבר.

יהיה בסדר חבר. כל עוד שלא נקלע ליום נאחס אנחנו יוצאים מפה עם שלוש נקודות.

מעניין כמה אנחנו שווי נפש לקראת המשחק. אנחנו די מכירים את הסיטואציה של לתת וולה ל…דלי, ולכן אני מאוד חושש מהמשחק. השנה דצלחנו בצורה יפה ברוב הסיטואציות לנצח, אבל מאוד מפריע לי שאנחנו לא מנסים להרוג את המשחקים מוקדם. זה בדיוק סוג כזה של משחק ועוד הנאחס של השנים האחרונות (אם אם בכושר לא משהו בליגה)
מקווה שלא יהיו שאננים, כי הגול לא יבקיע את עצמו, ולא לעולם ג’וד (כנראה) אבל זה כל כך קרלואי להיות שבלוני ולעשות הכל הפוך ממאמר האווירון (“להתחיל הכי מהר שאפשר, ולאט לאט להגביר”)

מודריץ’ וקרוס פותחים ביחד, זה מיד מביא אותנו למצב שאחוזי ההצלחה שלנו יהיו המינימום האפשרי עם הסגל הנוכחי.

לונין חוזר לשער,חוסלו חוזר לספסל.
באנה בהרכב ויאריאל למי שתהה🥊

@SantiagoBernabeu
אתה רואה ? זה הרכב של מאמן עקשן.
וגם מאוד מיושן ומקובע.

הייתי בטוח שטשואמני יפתח. קשה אבל אני עדיין יחסית אופטימי.

מה אומרים, יש מכות?
פדה נגד באאנה.

הם גם בול על אותה משבצת במגרש… יהיה מאבק קשוח אבל נראה אם זה יגלוש ליותר מזה.

@titi_camara
רציתי לשאול אותך מתי החבר המאוד טכני שלך יתן כבר כדור נורמלי לרחבה, אבל הוא גרם לבאנה לרדת בדמעות אז אני גם בעדו עכשיו.

SmartSelect_20231217-223051_Chrome
אל תזלזל. פליימייקר מהסרטים ולצידו ג’וד בלינגהם

כמעט ואין אופציות ברחבה, קשה מאוד להעביר כדור בין 5-6 שחקנים כשברחבה יש שחקן וחצי נמוכים
במהלך של הגול התחננתי שם שיתן אחורה למודריץ׳ - יצא טוב