מחזור 18: מנמנמים כל הדרך לניצחון 1:0 ביתי מול חטאפה (פדרי)

אם טר שטגן לא זוכה במצטיין של המשחק אפשר לפרוש…

טר שטאגן זכה בעיתון אחד, באחר זכה בוסקטס.
צ’אבי גם הודה אחרי המשחק שהיינו גרועים. לא חיפש תירוצים, רק אמר שברוב המשחקים בארסה נראית הרבה יותר טוב.
כריסטנסן הוחלף בגלל אי נוחות, באלדה בגלל שינוי טקטי שצ’אבי רצה להכניס. אלבה בשבילו חצי קשר . הוא אמר במפורש שבאלדה לא הוחלף בגלל משחק רע.

צ’אבי אמנם אמר שלפאטי היה משחק טוב , אבל אני לא מסכים איתו. היה לו משחק רע, כדורים ברחו לו והוא לא היה מרוכז. גם לא עשה מספיק תנועה. מה שנראה לי השתפר אצלו זה הפחד להיפצע, הוא כבר נכנס לקרבות על הכדור כמו כל שחקן אחר.

וכן, לדמבלה הגיע אדום.

השאלה היא מתי נצליח לחבר שני משחקים טובים… על כל צעד קדימה מגיע מייד צעד אחורה. עומדים במקום. מעצבן.

עונה שעברה היינו מקום שביעי בשלב הזה של העונה.

אני רואה הבדל עצום בין הקבוצות, וזה גם מתבטא במיקום בליגה ובמספרים. שיפור לא חייב להיות מהקבוצה של קומאן לקבוצה של פפ. צריך לדעת לנצח גם משחקים כאלה, ויש לציין את ההגנה. שאפו

שביט כדי לבנות קבוצה שמתמודדת על תארים ולא מסתמכת על עליבות היריבה צריך קבוצה שמסוגלת לשחק בטורים גבוהים יותר ממשחק אחד כל פעם.

רק אנקדוטה קטנה למרות שלא קשור ישירות למשחק, ליאור הצדק איתך.

אבל, כדי להגיע לקבוצה שזוכה בתארים (רק לא מזמן אספה תואר ראשון) מהעליבות שנראתה פה בשנים האחרונות, צריך לעבור גם תחנות בדרך וחלק מהן זה ייצוב ההגנה, לקיחת נקודות גם במשחקים פחות טובים, חזרה למשחק מסירות מהיר ושימוש במשולש המפורסם, משהו שעדיין לא קורה מספיק אבל מתחיל להתייצב השנה, במיוחד לאחרונה.

העליבות הזאת התפתחה במשך שנים, זה ממש לא רק קומאן או הדוד משה…
מסי הסתיר, לכל העולם וההנהלה למעט אוהדי בארסה עם קצת שכל, קבוצה לא מאומנת ועם מעט מאוד מוטיבציה.

צ’אבי עשה, ממשיך לעשות ועוד יעשה הרבה טעויות, אבל אני מעדיף אותו עשרות מונים על כל מאמן שדרך פה מאז אנריקה.
אותו כנ"ל למנהיג הספינה לאפורטה, יש לו חסרונות והוא פוליטיקאי לא קטן, אבל אתם יודעים… ברתומיאו ורוסיי וכל מילה מיותרת.

הרבה מילים בשביל להגיד שיש פה תהליך, ארוך, קצת מייגע ממה שחשבנו אבל יש דרך ויש תוכנית ואנחנו רק יכולים לקוות שנגיע ליעד.