מחזור 18: מנמנמים כל הדרך לניצחון 1:0 ביתי מול חטאפה (פדרי)

רגע אחרי הזכייה בסופר קופה, וההעפלה לרבע גמר הגביע, ושנייה לפני רבע הגמר עצמו - ברצלונה עושה הפסקה קצרה מטורנירי הנוקאאוט, וחוזרת לליגה במטרה אחת - להמשיך ברצף הנצחונות, ולשמור על הפער בצמרת.

מה יעשה צ’אבי, מול הקבוצה במקום ה-15 בטבלה? ימשיך עם 4 הקשרים? ייתן לשלישיית פאטי-ראפינייה-דמבלה את המושכות? ינסה להחזיר את הביטחון של פראן? קונדה ואלבה מגינים, או רוברטו ובאלדה? יהיו רוטציות לפני סוסיאדד?
איפושהו בתוך המאפרה של המיסטר, נמצאות התשובות.

הסגל -

לבנדובסקי ופראן מושעים, כזכור.

דה-יונג ואראוחו חוזרים לסגל, לאחר שקיבלו שיחרור מול סאוטה בשמינית גמר הגביע.

חחח אני עכשיו רק שם לב שזה תמונה אמיתית חחח איזה הצתה מאוחרת יש לי השנה… lol

אתה מדבר על זה שהשנה אין כבר את הדמויות מפיפא 95 על הסגל ו/או ההרכב?

דמויות מפיפא… תודה לאל שאין יותר . לא יודע רק עכשיו אני שם לב לזה.

בהתחלה העלמנו את הילד הסיני המקולל, ואחרי זה את דמויות הפיפא. אנחנו עובדים לאט, אבל אנחנו עובדים!

heroes-thats-what-heroes-do

*פלוס אלארקון בחילוף שלא נכנס בפריים.

בהתייחס להרכב שעלה מול סאוטה, ותוך מחשבה על המשחק הלא פשוט מול סוסיאדד החריפה של העונה הזאת בחמישי, אפשר אולי לנסות לחשוב על השאיפה של צאבי לקראת המשחק היום. מעבר לשחקנים כמו פראן ולבה שלא יוכלו להשתתף היום, אפשר להתחיל לחפש ולראות מי הגיוני שישחק היום מול חטאפה הקבוצה עם ההתקפה הרביעית הכי רעה בלה ליגה נכון לעכשיו.

אראוחו ודה יונג שקיבלו מנוחה טואטלית לדעתי עשויים לפתוח, כמו גם פדרי, קונדה, באלדה ודמבלה שלא שותפו במשחק הגביע. באופן ספציפי מאוד, אני חושב שהגיוני שנראה את דמבלה ובאלדה משחקים יחד במטרה לרווח את האגפים מול האזולונס, שכן הם כנראה יגיעו להעמיד שני קווי הגנה מול ברצלונה במטרה לשמור על תוצאה או אפילו לעקוץ. יחד עם טר שטגן שיפתח בין הקורות יש לנו 7 מתוך 11 שחקנים שיפתחו. מהן השאלות שנשארו באויר?

1. מי יחליף את לבה במשחק? ככל הנראה פאטי מהיעדר אופציות.

2. מי יפתח באגף שמאל או שיחק קשר נוסף? זאת שאלה טיפה יותר מורכבת, כי היא כבר כוללת את הסוגיה עם איזה מערך נעלה. לדעתי נראה שוב תצורה כזאת או אחרת של 3 בלמים כדי לשחרר את באלדה באגף שמאל, ונקבל קשר נוסף במקום ווינגר. סוג של 3-5-2 דמבלה ופאטי פותחים מקדימה, באלדה משלים משמאל בקישור יחדעם פדרי, גאבי, פרנקי ובוסקטס.

3. מי הבלם השלישי? ככל הנראה כריסטיאנסן.

בקיצור: ההרכב הכי חזק שלנו, בשאיפה לגמור את המשחק מהר ולהיות עם הפנים לסוסיאדד.

הפתעות אפשריות: פראן ואלונסו איכשהו רואים הרכב בקטע לא צפוי.

הפתעות פחות אפשריות: פבלו טורה מקבל קרדיט מול חטאפה.

זה לא יקרה פראן מורחק. לשמחתנו, הוא יפספס בביתו בפיפ"א הפעם.

אני דווקא חושב שכן נראה איזה אריק גרסיה בהגנה, וראפינייה בהתקפה. אם לא מול חטאפה בבית - אז אימתי?

לפי כל מיני דיווחים, פרנקי ואראוחו לא לגמרי לגמרי כשירים, ולכן לא הייתי מסכן אותם, אלא אם אין ברירה.

אשכרה כתבתי את זה כמה פעמים בפוסט, ואני כאילו עדיין מסרב להאמין שהוא לא יקבל קרדיט איכשהו.

וואלה לא ראיתי את זה, איפה קראת את זה?

טוב, אז…הבנת הנקרא שלי לוקה בחסר. יכול להיות שהם כבר בסדר גמור וסתם חירטטתי.

עדיין הייתי נותן מנוחה ל-RFA, ושומר אותו לסוסיאדד.

אחרי משחק מול ריאל הגיעו שמועות שrfa חש אי נוחות. עדין חושב שגרסיה יכול להחליף אותו היום.

משוערים -

ספורט -

FB_IMG_1674395451814

מונדו -

מארקה -

מדובר על זה -

אמרתי לך @Aimarito

ההרכב של ברצלונה -

מאטס
באלדה, כריסטנסן, קונדה, רוברטו
פדרי, בוסקטס, גאבי
דמבלה, פאטי, ראפינייה

צ’אבי חוזר ל-4:3:3, וממשיך לתת מנוחה (לפחות בהתחלה) לאראוחו ופרנקי, שכנראה לא כשירים לגמרי, לקראת סוסיאדד.

באלדה ממשיך לקבל את הקרדיט בשמאל, ואריק ממשיך לקבל את הקרדיט בספסל.

ההרכב של חטאפה -

4-3-3 מוחלש עם שחקנים שהעמדות שלהם לא מחמיאות. או שהם פשוט לא בכושר טוב.

כן, מוחלש, אבל עדיין צריכים לנצח.
אם הייתי מהמר, לא הייתי מהמר נגד בארסה.
דמבלה ובאלדה בשמאל זה שני סילונים רציניים. אני לא מכיר את ההגנה של חטאפה, מעניין איך יתמודדו עם זה.

טר שטגן מציל לנו את התחת בפעם המי יודע כמה העונה.

כניסה מטומטמת של דמבלה. אדום ממש לא היה כזה דבר מונפץ במקרה הזה. בלשון המעטה.

אנחנו עושים הכל, אבל הכל, לעשות פה את מקרה אספניול 2.

אתה מופתע?

נקסט.