מחזור 18 : ניצחון 2:3 קשה על אלמריה - הערב של סרג'י

פדרי וגאבי פצועים, פרנקי מושעה, אז כנראה פרמין יפתח יחד עם גונדוגן.
יש חילוקי דעות בין העיתונים מי יהיה הקשר השלישי - רומיאו או רוברטו. האמת שאני גם לא רוצה לדעת.

ערימה של ילדים בסגל, אני מקווה שגיו יקבל דקות. הבקעת השערים היא הבעיה העיקרית שלנו. גם צ’אבי אומר את זה, נראה מה יעשה.
אלמריה סופגת 2.3 גולים למשחק, נראה אם חלוצינו יעמדו בקצב הזה.
יש להם 0 נצחונות העונה.

זה כשפדרי ופרנקי משחקים. כשהם לא משחקים יש לנו בעיות יותר גדולות. בוא נראה כמה מצבים בכלל יצליחו לייצר בלי שני האסים שלנו על המגרש :frowning:

הרכב רשמי:

פנייה.
קאנסלו, אראוחו, כריסטנסן, באלדה.
סרג׳י רוברטו, גונדואן, פרמין.
ראפיניה, לבנדובסקי, פליקס.

אחרי זה הוא יתלונן שאין לו שחקנים. למה הוא לא פותח עם גויו? למה עוד פעם סרג’י רוברטו ולא שחקן מהנוער?

רק טיפש חוזר על אותה טעות פעמיים.
רק צ’אבי חוזר עליה 10 פעם ומתלונן על כל העולם.

פספסתי את פרמין או שהוא כבר לא שחקן נוער?

מספר דברים נוספים:

1. אני באמת לא מבין למה לא גיו או פראן. לבה צריך לקבל מנוחה דחוף, בין אם הוא אוהב את זה ובין אם לא.
  2. לא כדאי לעלות עם שלושה שחקני נוער כי זה עלול להוביל לפסילת המשחק (במקרה ששחקן של הבוגרת מקבל כרטיס אדום). אנחנו כבר מכירים את החוק הזה, מה שמוביל אותי לדבר הבא -יש מצב שצ׳אבי כן מתכנן חילוף נוסף בהמשך בהתאם לצורך - חילוף שיכוסה על ידי שחקן מהנוער שיהיה המתאים יותר לסיטואציה על המגרש.
  3. לא, אני כבר לא עושה סמים, אבל כנראה שהמוח שלי נדפק באופן שלא מאפשר לי להמשיך לראות את המציאות. אז אני מדמיין שיש מאחורי הפעולות של צ׳אבי משהו הגיוני, כשבעצם אנחנו בדרך לראות עוד משחק תקוע וכואב בעיניים.

אלוהים כמה נמאס לי מהגבהות לרחבה. כל הגבה כזו מעלה לי את הדופק (מעצבים). רק בגלל זה בא לי שצ’אבי יעזוב.
בתקופה של קומאן היה איזה שלב שהחלטתי שמספיק לי לסבול והפסקתי לצפות לתקופה. אני מתקרב לשם.

כרגע אין אף שחקן מהנוער על המגרש. באלדה ופרמין רשומים בקבוצה הראשונה. הייתי פותח עם גיו ופרים.

(אם אני לא טועה) אתה טועה.
אמנם פרמין בפועל עם הקבוצה הראשונה אבל הוא רשמית של הנוער.
שחקני קבוצה ראשונה זה עד המספר 25, מספרים מעל זה נוער

(באלדה היה עונה קודמת 31 וגאבי 30 והיה סיפור עם רישום שלו עם מספר 6 ואז ערעור של הליגה שהחזיר אותו ל30)

JOKE OF A CLUB

את באלדה הייתי מושיב על הספסל עד סוף העונה. זה שאין לו שכל בראש - לא הוא אשם. זה שאין לו מנטור מה ואיך לעשות התקפה - לא הוא אשם. זה שהוא זורק זין ולא רץ להגנה באטרף במתפרצות - זה הוא אשם. והוא עוד שחקן צעיר שצריך להרוויח את מקומו!! חוצפן עז פנים. לספסל (או למילואים, אולי הטמבל קיבל מוקדם מדי קרדיט)

עוד משהו,

מדד ה xg הזה שווה לתחת. בעטנו 15 פעמים למסגרת, פעם אחת בעיטה רצינית (סרג’י עם הראש) ועוד פעם הגול שבא בריבאונד. עוד מצבי על? לבנדובסקי שבועט דרדלה בדיוק לכיוון של השוער? איזה מצבי על היו לנו? נאדה. אנחנו לא מגיעים למצבי איכות, זה לא שאנחנו מחטיאים, פשוט לא מגיעים למצבי איכות כמו קבוצה רצינית.

בכללי, אנחנו מבקיעים מדחיקות או מצבים נייחים. הקבוצה לא מצליחה להגיע לשער ממצבים נורמליים שנבנים כתוצאה ממהלך קבוצתי.

צ’אבי: המממ אנחנו לא טובים, מחזיקים מעמד בקושי מול הקבוצה הגרועה בליגה ושני קשרי מפתח פצועים. אני יודע! אוציא את הקשר הכי טוב על המגרש ואכניס את רומאו כדי שהוא ורוברטו לא יהיו בטוחים מי יותר גרוע וזה בטח יתן להם בוסט לאגו וינצח את המשחק!

אלוהים ישמור :man_facepalming:

בטח פרמין מתוסכל. לא מבין למה הוא מוחלף כל משחק למרות שהוא מצויין.

עריכה: עבודה טובה צ’אבי, כל הכבוד, החילוף הוכיח את עצמו.

איו לי כוח לצ’אבי יותר
גם ככה אתה בקושי מצליח לנצח קבוצה ש-17 מחזורים לא ניצחה בליגה ונמצאת עם 5 נק אז אתה מוביל 1-2 ומכניס דקה 67 קשר אחורי במקום התקפי בבית

כמה נקניק אתה יכול להיות

עריכה: 2-2 :man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:

הוצאת לי את המילים מהפה. לחצנו אותם עם פרמין, הכי יעיל על המגרש, ואז קבלנו פינוק עם רומאו. כי כבר יש לנו יתרון ברור של שער שלם! 2-1! כמה חמור אתה יכול להיות…

כריסטיאנסן נפצע או שצ’אבי סתם הפך אותו העונה לשעיר לעזאזל? יש לוגיקה בחילופים של צ’אבי?

לא חושב שצאבי הכניס את רומאו כחילוף הגנתי.
פרמין צעיר ותמיד יוצא מוקדם וצאבי ראה הזדמנות טובה לתת לרומאו דקות. עמדות?! זה לחלשים.

אם זה ההיגיון שלו, הוא עדיין מטומטם. שחקן בן 20? נוציא כל משחק דקה 65. שחקן בן 35? לא יוצא בחיייים, ימות העולם הוא ישחק כל דקה גם אם הוא מסריח את המגרש והולך להתעלף.

פרמין לא בן 16, שחקנים בני 20 לא מעטים הם כבר שחקני הרכב קבועים.

עוד מישהו פה שרוצה לזרוק אותו לעזה?

סרג"י רוברטו מקבל קפטן לכל החיים

טוב מצאנו לרוברטו תפקיד.
מברוק לחלוץ החדש. הוא הרבה יותר קרוב לשלושער מאשר לבנדובסקי לשער אחד.