מחזור 18:: 3:2 מלא קצב על אלצ'ה בבית (ז'וטגלה, גאבי, ניקו)

אני חושב שאפשר לסכם את המשחק ב:
הילדים הצילו, הותיקים דפקו.

To be continued

תוספת זמן עד לדקה ה-85: 3 דקות
תוספת זמן אחרי הדקה ה-85: 6 דקות.

עובדות :stuck_out_tongue_winking_eye:

1. אל תדאגו, עוד רגע יבואו קבאני ופראן טורס, וההגנה תתייצב.
  2. טר שטגן בבעיה. כל כדור עובר אותו. אני לחלוטין בעד קצת נסיונות לשוערים אחרים בסגל הרחב, בעיקר בגביע ובאירופית.
  3. ההברקה של פפ הייתה לשים את מסי כחלוץ מדומה? ההברקה של צ’אבי היא לשים עם דמבלה עם מוח מדומה. אלוהים ישמור, ככל שהוא זז יותר מהר, המוח שלו זז יותר לאט.
  4. גם היום אלבה בכה בחדר ההלבשה? כי על המגרש לא ראיתי אותו.
  5. גאבי היה פשוט מצוין עד הקריסה של כולם, וגם קצת אחרי, זנזורי הראה שיש עם מה לעבוד, אבל ניקו? ניקו המלך של העולם.

גאבי חתיכת שחקן, מה יעשו עם פדרי כשיחזור?
ניקו גם מוכשר מאוד, מה יהיה עם דה יונג?

עונת מעבר קלאסית, אתם צריכים להנות מנצחונות כאלו ולא להתרגש ממשחקים בסגנון שנגמרים עם תוצאה הפוכה.
הצעירים באמת מוכשרים מאוד.

הבעיה הקשה היא בהגנה, אריק גארסיה בלם בינוני ולא יתפתח ליותר מזה לדעתי, ארואחו בלם טוב וכל השאר סוסים מתים.
גם מצבת המגנים שלכם במצב לא מי יודע מה ויהיה קשה להדביק את הפער בקיץ.

הלך בדיוק הפוך ממה שניבאתי, וטוב שכך.
ג’וטגלה לדעתי נעלם אחרי הגול. לא רק ההחמצה ההיא, הוא פשוט לא נגע בכדור ולא זז. בגלל זה צ’אבי החליף אותו. אבל זה בסדר, לא יודע אם מישהו ציפה משחקן בן 22 שרק לפני שנה היה באספניול ב’ להיות הכוכב הבא.
מאוד אהבתי שפרנקי וגאבי שיחקו למעלה ונכנסו הרבה לרחבה. ככה אני רוצה את הקשרים שלנו, גם אם זה מחליש את ההגנה.
אהבתי גם משחק לחץ יעיל שגרם לאיבודי כדור של אלצ’ה.
בסה"כ משחק שונה מהשיעמום שהיה קודם, נראה אם זה חד פעמי או לא.

כשמוש צודק מוש צודק!

אפשר לדבר על איזה משחק טוב היה לגאבי. אני ברשותכם רואה אחרת את הדברים. באופן עקבי גאבי עושה כל משחק 2-3 פעולות שמלהיבות את הקהל (בין אם זה במאבק פיזי ובין אל בדריבל יפה) אבל מבחינתי מדובר בשחקן מאכזב כי הוא לא נמצא שם כשצריך אותו. כי אם אין לו הזדמנות לבלוט הוא בכלל לא בפריים.

בארסה כקבוצה משלמת מחיר יקר מאוד על הנוכחות של גאבי פדרי וניקו בקישור.יש להם חוסר משמעת טאקטי מובנה. הם לא שותפים לשום תהליך של בניה קבוצתית. רק של מהלכים סינגולריים. הם לא מבינים את הקונספט של שליטה על הכדור כדי לשלוט על המשחק. ומה שהכי מעצבן אותי זה שהם לא מבינים את עמדת המוצא שלהם על המגרש.

הוא ילד בן 17 וצריך לשפוט אותו ככזה. לא אשמתו שיש לו אחריות כזאת גדולה בגיל כל כך צעיר. ה2-3 פעולות מיקות כדי להראות איזה חקן הוא יכול להיות בעתיד. מה גם שההתקדמות שלו מתחילת העונה מאוד משמעותית.

בסופו של דבר מעבר ליכולות הטכניות וההפיזיות שלו, מדובר בשחקן שרץ יותר מכל חקן אחר, בעל מוסר עבודה גבוה ונותן את הנשמה. אני לא חושב שאפשר להכתיר אותו כבר כאינייסטה הבא, ראינו כבר יותר מדיי כישרונות שנעלמו כעולמת שבאו, אבל יכול גם להיות שהוא יתפתח לשחקן גדול בעתיד.

אין ספק שהוא פוטנציאל ענק ושהוא רק בן 17. הבעיה היא שבצורת המשחק הזו בארסה משלמת מחיר יקר. אז השחקן עושה רושם ומקבל מחמאות אבל לתפקוד של בארסה כקבוצה קורה דבר הפוך.

כואב לי לשבת כבר שנה וחצי בערך ולראות את בארסה מוותרת על הכדור פעם אחר פעם ומשחקת בניגוד לדי.אנ.איי שלה בגלל שחבורת הקישור ההתקפי שלנו לא קולטת מהן דרישות התפקיד ואיך מצופה מקשר התקפי ברסאי לשחק.

וכל הזמן הזה יושב על הספסל ההוא שכן מבין, ובכל הזדמנות שיש לו (כולל היום) הוא מוכיח את זה וחוזר לשבועיים לספסל. אז נכון ריקי לא עשה היום פעולת יוטיוב אבל כשהוא נכנס בארסה הפכה לטובה יותר.

וואו, גאבי. הילד הזה פשוט מדהים. בכל אופן אתחיל מהטוב אל הרע.

משחק הלחץ חזר לפרקים גדולים במשחק, וזה הוביל להרבה חטיפות באמצע בייחוד במחצית הראשונה. לא זוכר כמעט את אלצ’ה תוקפת או תופסת אותנו עם המכנסיים למטה, מלבד טעות אחת רגילה של לנגלה וכמובן מצב נייח שבוסקטס זורק זין ברגיל. זה לא חדש. במשחק עצמו, השוטף, המשחק לחץ עזר לנו מאוד לשלוט ואהבתי את זה. אני באמת מקווה שצ’אבי ימשיך את המגמה הזאת ולא יפסיק את זה. עושה רושם שצ’אבי כל הזמן בודק דברים, אפילו כשהם עובדים. הוא צריך להאמין במשחק הלחץ כמו שהוא מאמין בטיקי טאקה, אין דרך אחרת לדעתי לעשות משהו נורמלי עם ההגנה הרכה הזאת במשחק עומד. זאת התאבדות.

אבדה הוא טייו משופר. הוא עשה היום בית ספר למגן שלו, ממש התעללות. הוא עשה מה שהוא רוצה, רק הוא לא הבין שעדיין אין לו למי למסור כדורי רוחב וחבל. השחקנים סביבו עדיין לא מאמינים בו, ראבק, הם שחכו מה זה שיש קיצוני אמיתי באגף שמאל שאשכרה עובר שחקנים. עם זאת, הוא לא יודע לשחק בנגיעה. היה לו מצב במחצית הראשונה שהוא היה חייב להעביר רוחב בנגיעה לדמבלה שהיה לבד במצב של גול וודאי, אבל הוא היה חייב לעצור, להעביר לרגל השנייה ואז האופציה הכי טובה שלו הייתה כבר שונה לגמריי. הוא עדיין מסר טוב לגאבי שהיה בעצמו במצב לגול ונבלם, אבל המצב הראשוני היה בהרבה יותר טוב ולכן זה היה קריטי שידע לשחק בנגיעה. גם מבחינת סיומת אם הוא לא ילמד לבעוט בנגיעה זה פשוט יחרב לו גולים, וגם היום היו לו 2 מצבים שהוא ניסה לעבור או להשתלט יותר טוב במקום לבעוט בנגיעה. על דברים כאלה משחקים קמים ונופלים, וזה ההבדל אם הוא יהיה מספיק טוב לבארסה או שיפגוש אותנו עוד 6 שנים במדי בטיס. ואני כבר אומר, לדעתי יש לו פוטנציאל עצום. עצום. הוא טכני זריז ומהיר, כל מה שצריך קיצוני.

מאוד אהבתי את החלוץ. גם כשהוא לא טופ קלאס, מלבד הגול היו שתי מהלכים שלו שראית שיש לו משהו שאין לאף חלוץ שלנו-הוא מאוד תאכלס. פעמיים הוא קיבל מצב והוא הגיע לעמדת בעיטה בנגיעה אחת. הוא מושך את הכדור בצורה מאוד חכמה בשביל שהנגיעה הבאה שלו תהיה בעיטה לשער, ובקלות הוא יכל לסיים עם צמד. זה לא משהו שקיים אצל דפאיי ובטח לא אצל לוק. תן לו לשחק, אני מאוד אהבתי.

אחרון חביב והכי חשוב זה גאבי. הילד הזה הוא כישרון ענק, הוא ללא ספק המצטיין של המשחק וה3 נקודות פשוט שלו לגמריי. בישול וגול, והוא כמובן השחקן שכיסה הכי הרבה שטחים במשחק. הוא רץ יותר מכולם, הוא יעיל יותר מכולם על הנייר וגם הוא אשכרה נראה השחקן היחיד שמשחק בסגנון ברסאי קלאסי. הטירוף שלו אחרי הגול זה הסיבה זאת הסיבה שהתאהבתי בבארסה, בכדורגל, זאת הסיבה שאני עדיין מצפה לראות את הקבוצה הזאת-הוא מזיז משהו בלב. ילד קטן עם מספר 30 על החולצה, כובש גולאסו ומנשק את הסמל עם כזאת תשוקה. כן, לזה חיכיתי כוסעמק ערס. אני מתגעגע לבארסה שלי.

ועכשיו המכוער.
היום בפינת המאוד מכוער זה כמובן ג’ורדי אלבה שיש לו חלק בשתי השערים. בשער הראשון הוא יוצא ללחץ כאילו הוא סמואל אטו מבחינת תפקוד, וכמובן כל האגף שלו ריק. עכשיו הייתי אומר סבבה אם הבלם שמחפה עליו היה אבידאל, מסצ’ה או מארקס, אבל ראבאק מדובר בלנגלה. אפילו אני בלי ברך מוציא מהמצב הזה בעיטה לשער. קצת אחריות אמא שלך בגבס.
השער השני יותר מעצבן כי הפעם הוא הועיל בטובו להיות בפאקינג עמדה שלו! אבל מה? נגיחות לא כלולות בעבודה שלו, אז הכדור יהיה באוויר גם שעה והוא לא יחשוב לא לתת לו לרדת ישר לרגל של היריב. למה להתאמץ? ואז הוא מגיע לרגל של היריב, אתה מצפה ממנו לתקוף את הכדור. זה מה ששחקן הגנה אמור לעשות, לא? גם המפונקים שבהם. לא אצל ג’ורדי אלבה, הוא מאמין בליווי עם מרחב נשימה. בן אלף *****, טוב שלא פרסת לו שטיח אדום וגם הסברת לו מי פנוי בצד השני. איזה מגן אפס.

טר שטגן, בחייאת ראבאק, תן לי משהו מחורבן.

אף אחד לא מצפה ממנו להיות הכוכב הבא, אבל מעבר לגול הוא עשה תנועה נכונה, הוא משך אש והוא נתן כתובת לכדורים ברחבה. הוא היה חלוץ, וברגע שהוא יצא לא היה לנו יותר חלוץ. להוציא אותו, כשצריך גול, זו הייתה החלטה רעה.

ואגב, מעבר לגול אהבתי את איך שהוא שיחק יותר מלוק דה יונג וגם מחלק גדול מההופעות של ממפיס.
עד שפאטי חוזר- מבחינתי הוא צריך להיות החלוץ הפותח

לגבי טר הגרמני, באחריות של מי להציל לנו את התחת בהיעדר הגנה סבירה ולא גבינה קטאלונית מחוררת?
חבר שואל

הביקורת היחידה שיש לי על צאבי זה ריקי. אני “סולח” על הכל אבל זה נראה שמנסים לדחוף את ריקי החוצה בכח. מקווה שהוא יצא בינואר להשאלה. אין טעם להחזיק אותו סתם.

אתלטי הפסידו וזה נראה שהם הסיכוי היחיד שלנו לטופ 4

אבל זה לא באמת העניין ריקי… העניין הוא להגדיר מה התפקיד של קשר התקפי ומה עמדת המוצא שלו. אתמול גאבי הבקיע ולפני שבוע ניקו, אבל זה היוצא מן הכלל. אם אנחנו נחכה לשערים שלהם אז ננצח פעם בחמישה מחזורים את אלצ’ה והם יהיו הmvp ואנחנו נישאר במקום השמיני.

אגב מבחינת ריקי ובכלל כל שחקן שגדל על השיטה של בארסה - המקום היחיד בו הוא יכול להצליח זה בארסה.

אני באמת מנסה להבין את זה.
עד היום הטענה היתה שהמאמנים שייבשו אותו לא מאמינים בשיטה ולא רואים את הפוטנציאל.
הגיע צאבי, משתף את כולם ורק לא אותו (למעט פירורים).

אופציה א׳: צאבי מפחד שתהיה אגדה חדשה במספר 6 שתירש את האגדה הקודמת של שלבשה 6

אופציה ב׳: ריקי לא באמת שחקן כמו שחשבו פה.

שזה די הגיוני דובי הבעיה היא שכל פעם שריקי עולה לשחק הוא די מפריך את זה…

אני מודה שאני פחות מבין מערכים ויותר אוהד פשוט שנהנה לראות ואולי זו הסיבה שלא ראיתי משהו מיוחד מריקי אתמול וגם לא בדק׳ האחרות שהוא קיבל עד כה תחת צ׳אבי

אשמח אם תחדד לי מה אני מפספס (בלי שום ציניות)

תגיד את זה לפדרו ותיאגו שהצליחו יפה מאוד גם בחוץ.

אני אגב באמת מעלה לסדר היום את התהייה שאחרי 4 מאמנים שהוא עבר משהו בריקי פשוט פחות עובד.

הרי אין מצב שהם כולם התקשרו אחד לשני והחליטו על קנוניה נגדו בזמן שהם מקדמים צעירים אחרים.
אולי…רק אולי…הם רואים באימונים או בתפקוד שלו במשחק לעומת מה שהם מבקשים משהו שאנחנו לא

ויאללה שיתנו כבר צ’אנס לאספינוסה הוא מחכה כבר מ-2010

קודם כל dovi’ זה פשוט לא נכון ואתה יכול לבדוק אותי, הוא הגיע לבוגרת, בסוף עידן ואלורדה וכמובן שאז קיבל את הדקות שהוא היה צריך לקבל ואז קיקה הגיע ונתן לו יותר דקות שבלא מעט הוא היה לא רע בהם (דוגמה המשחק מול אתלטי).

אנשים חוזרים על השקר הזה וחושבים שזה יהפוך לאמת. תבדקו את הדקות שלו בכל עונה תחת כל מאמן שונה.

המאמן היחידי שבאמת מחק אותו היה קומאן.

אבל אותי זה כבר לא מעניין , אם הוא לא מספיק טוב בשבילנו, אז שישאילו אותו או ימכרו אותו. להחזיק אותו בתור קרחון על הספסל זה כבר לא מתאים.

מבין 4 מאמנים האחרונים, רק אצל סטיין הוא נספר בכלל, ורק אחרי הפגרה ששיחקנו כל 3 ימים. בערך 500 דקות תחתיו ב 11 מחזורים.
כל הנתונים הם ליגה בלבד ולקחתי מטראנספרמארקט.

וולוורדה מחק אותו בדיוק כמו קומאן.

ואלורדה היה המאמן הראשון שלו בבוגרת. מן הסתם הוא קיבל את הדקות ששחקן צעיר עולה ומקבל (קח בחשבון שאז הסגל היה הרבה יותר חזק ומלא מהיום) לא בא אליו בטענות בנושא.

אתה רק מחזק את מה שכתבתי. אז קומאן הגיע וחסם את ההתקדמות שלו. אבל חוזרים על הספין של “ארבע מאמנים שמחקו את ריקי”

אבל באמת שאני לא רוצה להיכנס לפינג פונג של הודעות על ריקי. אם הוא פלופ או לא מתאים, אז יאללה שישיאלו אותו או ימכרו. אני חושב שזה טעות אבל אני לא פאנבוי שלו. אבל נמאס לי לראות אותו על הספסל. לאף צד זה לא טוב.