מחזור 18: מביסים 4:0 את גרנאדה בחוץ (מסי 2X, גריזמן 2X)

הסגל למשחק -

אילייש מוריבה בסגל!

לנגלה בחוץ, עקב השעייה.

סוף סוף שעה נורמלית !

סוף סוף 2 לנגלה יצליח לסגור 90 דקות בלי לקבל צהוב!

ההרכב -

ההרכב מהמשחק הקודם נגד בילבאו, מינוס לנגלה המושעה, פלוס מינגסה במקומו.

עדכון:
אראוחו נפצע, אומטיטי בהרכב במקומו.

אני חוזר - אראוחו נפצע, לא אומטיטי. אני יודע שזה נשמע מוזר.

יש לך זמן לערוך את זה. תמיד תזכור שהיקום תמיד ימצא את הדרך לאזן את עצמו. :slight_smile:

עריכה גם מסי תמיד ימצא דרך לאזן את עצמו, כרגע מלך השערים בלה ליגה… זוכרים “שמסי כובש רק מפנדלים?” גודטיים…

זה מה שלשחק עם המערך המתאים לשחקנים האלו עושה. זהו. זה הכל.

לא המשחק הכי מדהים שהיה, לא שאין עוד הרבה מה לשפר. אבל כמה זמן לא היה לנו משחק שעלינו בו למחצית השנייה בלי שום חשש וכשהמשחק גמור? מתי בפעם האחרונה מסי יצא בדקה ה-60 ומשהו, כי פשוט אפשר לתת לו מנוחה? מתי בפעם האחרונה ההגנה שלנו הייתה מורכבת מאומטיטי קשישא ומינגסה, ולא ספגה? וכו’

יש עוד הרבה מה לתקן ולשפר. אבל היום? היה אפשר טיפה טיפה ליהנות.

נ.ב. איזה אפס הריקי הזה.

ומילה טובה לדמבלה שמראה שעדיין יש מגרעות אבל מוסיף איום מתמיד על השער, מוסר לא רע ובעיקר השתפר הגנתית.

נ.ב ברוך הבא לדה יונג שסוף סוף נראה כמו זה שהבאנו מהולנד.

לא יודע מה איתכם אני ממש נהנתי מבוסקטס היום , נכון שזאת היית קבוצה בינונית אבל עדיין .

פדרי נראה ממש עייף כל המשחק אבל עדיין רץ ללא הפסקה .

דסט חייב להבין שהוא חייב לעשות עקיפה שדמבלה פורץ ולמשוך שחקן ולא לרוץ לו לתוך התנועה .

ומסי עבד על כולנו .

לפני שבועיים היינו קבוצת חוץ הכי גרועה בליגה, עם 4 נקודות חוץ. פתאום יש 4 ניצחונות חוץ רצופים. לא ברור לי מה קרה, אבל לקחתי.
הכי חשוב לדעתי זה השמחה שחוזרת למסי. קודם גם כשכבש היה נראה אדיש, עכשיו רואים כמה הוא שמח ורץ לחבק ולהתחבק בכל גול.
כולם היו טובים היום. אין לי אפילו שום דבר רע להגיד על גריזמן. נראה אם ימשיך ככה.

לרכוש את מסי ודה יונג בינואר היה צעד אדיר. אין ספק שהם שינו את הקבוצה.

דסט מתחיל להסתמן כאכזבה רצינית למרות הדריבל החביב. יש לו מח של קרפדה וזה דבר שפחות אפשר לקנות במכולת.

ראיתי אמש רק את המחצית השניה…

בכל מקרה, מה עם דמבלה? לא רכש טוב שהגיע לינואר בפורמה טובה?
גם אראוחו (שלא שיחק אמש) ומינגסה באים לי יותר ויותר טוב בעין :slight_smile:

חסר לי לראות עוד את טרינקאו משתפשף ומקבל הזדמנויות להתפתח כשחקן.
וכמובן… ריקי… איזה גיים צ׳יינג׳ר הוא :heart_eyes:
עם כל ההתלהבות המוצדקת מפדרי, אני עדיין אוהב יותר את החוצפה החיובית והפעלתנות של ריקי.

שלישיית הקישור שהייתי רוצה לראות היא פרנקי, ריקי ופדרי. יכולה להיות שלישייה קטלנית להרבה שנים קדימה. הלוואי שנתחיל לראות את שיתוף הפעולה הזה כמה שיותר מהר, ומספיק כבר עם חילוף של ריקי בפדרי. תן לשניהם לשחק יחד.

הוא מבצע טוב את הריצות קדימה, יודע להחזיק כמעט לבד את האגף, עם דמבלה על הצד שלו הוא קצת מתבלבל וכאן צריכה להגיע יד מכוונת של מאמן, עדיין בוסרי מאוד בהגנה, מוסר לא רע בכלל, משתחרר מלחץ בצורה טובה ומדרבל טוב.
במשחקים האחרונים הוא בירידה ביכולת מאז שמסי צעק עליו (זכור לי מאחד המשחקים, אבל יותר בצחוק), אבל אני חושב שזה הגיוני לשחקן בן 19.

בכל מקרה הוא עדיף על סמדו עשרות מונים ותקרת הפוטנציאל שלו גבוהה, בחילופי המשמרות הנוכחיים שיותר ויותר ילדים מתחת לגיל 20 נכנסים להרכב של ברצלונה (קצת ללא ברירה), לדעתי הוא צריך להמשיך לקבל את הקרדיט.

אני חושב שכל דקה שריקי משחק זה שימינג אדיר לקומאן וזו הסיבה שהוא מייבש אותו.

ככל שניפרד מהמאמן ההולנדי יותר מהר כך ניפרד מעידן ברתומאו יותר מהר. את המסירה שלו לאדום על בריטויט פיספסנו פה?

https://twitter.com/i/status/1347992054165610497

https://twitter.com/i/status/1348245786895609864

בכל זאת בחור צעיר בן 19 שרוב הזמן נמצא עם שחקן לא מצטיין במשחק קבוצתי בלשון המעטה. הוא צריך הכוונה ומישהו באגף שידע איך להפעיל אותו ומתי. חלק מהבעיה שכרגע אין קשר אמצע מצד ימין שיוכל לדחוף את המשחק, פדרי ודה יונג הולכים המון שמאלה, ומסי לעיתים יורד לאיזור הזה כי לדחוף את המשחק קדימה.

דסט הוא התחלה מצויינת בכל הנוגע להחייאת אגף ימין. השלב הבא יהיה ווינגר יותר חכם מדמבלה, וקשר שיכול לדחוף את המשחק מימין (רמז, המאמן לא אוהב אותו).

לגביי דמבלה, אני לא מצטרף לתשבוחות. הוא לדעתי hopeless. לעיתים טפשות לא נובעת מחוסר ניסיון אלא פשוט העובדה שהוא טיפש. זה לנצח יגביל אותו כשחקן בימים בהם יהיו מגינים מהירים ממנו, או שיתנודדו עם הדריבל שלו.

דמבלה לא שחקן חכם במיוחד, הטכניקה שלו בינונית מאוד (עצירת הכדור לרגל או המקדמה שהוא מפנק את עצמו לפעמים) ועם תקציב לא מוגבל או לפחות במועדון מאוד בריא גם הייתי שמח אם היה נזרק ליונייטד.
אבל כרגע הוא הרע במיעוטו והוא אכן נותן לנו דברים שפשוט אין בסגל כמו ריווח של המשחק, בעיטות וכן גם מהירות.

החלק השני של ההודעה כאן כי למרות שיש לו מגרעות וחסרונות, המהירות המטורפת שלו שקשה לי להאמין שיש מגן שמסוגל להתמודד איתה ב1 על 1 ביחד עם הטעיות הגוף והבעיטה והשליטה האבסולוטית בשתי הרגליים נותנות לו יתרונות שכמעט שווים את מוח הקרפדה. לפחות בטווח הקצר.