מחזור 19:: 1:0 קטן על מאיורקה בחוץ (לוק דה-יונג)

הסגל שנוסע למאיורקה -

Xavi: “This year, a game was suspended because four South American players did not arrive. We have 17 casualties. We are in an extreme situation. There is no common sense to play this game.”
יש הגיון בדבריו, אבל איפה ההגיון ואיפה ההנהלה של הליגה הספרדית.

אם היינו חותמים על ההסכם של הCVC אז אולי היה לה אכפת.

ההרכב -

:sunglasses:… Go Riqui its your birthday

זה נראה כמו הרכב של ברצלונה ב. אם הפעם ריקי לא יקח את ההזדמנות אז הזדמנות נוספת הוא לא יקבל.

מישהו יודע מצב ההרכב של מאיורקה?

שהיה לנו בהצלחה.

לא חושב שהוגן לבחון אותו בסגל כל-כך חסר, אבל זו בהחלט הזדמנות בשבילו.

לוק
פאקינג
דה
יונג.

שווה כל יורו.

המחצית הכי טובה של בארסה מאז שצ’אבי הגיע. בארסה שלטה בקצב המשחק ובכדור באופן מוחלט. אמנם אפס יצירתיות ואפס דמיון, אבל משחק לחץ מעולה ושליטה מוחלטת.

להוריד את הקובע בפני לוק דה יונג. שחקן עם רגל וחצי בחוץ, יודע שהוא הבחירה האחרונה בסגל, אפילו אחרי כמה שחקנים של בארסה ב’, ועדיין נותן את כולו.

משחק טוב מאוד של בארסה למעט 10 הדקות האחרונות.
אבל נראה לי שזה יותר החולשה של מיורקה מהעוצמה של בארסה, אם אפשר לקרוא לזה בארסה.
פיקה נראה כמו בלם על, מינגסה מגן מצוין, ז’וטגלה קיצוני מהיר ומסוכן, אראוחו מגן שמאלי לגיטימי ,ניקו ופוץ’ בכל מקום במגרש ולוק דה יונג חלוץ של ממש.
היות ואני יודע שלרוב זה לא ככה, אני לוקח בערבון מוגבל את ההצלחה של ריקי פוץ’.
מהמשחק הזה אני לוקח 3 נקודות, המספרת של לוק וההצלה של טר שטאגן. זהו.

מחזק את דימטרי. מהמשחק הזה חיבים לקחת את השלוש נקודות ואנחנו על סף המקום הרביעי. זה מה שחשוב.

מאחר וכבר שיחקנו העונה מול קבוצות תחתית חלשות ולא נראינו מאורגנים כמו היום (חוץ מהרבע שעה האחרונה שבאמת נראתה כמו בורדל) הייתי לוקח קצת יותר מ3 נקודות.

הייתי גם רוצה להבין איך זה שבכך משחק יש לנו בממוצע 3 שחקנים שנתפס להם השריר ותוך כמה זמן סביר לצפות שנפסיק לראת את זה?

אם זה מה שיחזיר את הביטחון לגרמני ויחזיר אותו לכושר זה היה הרבה יותר חשוב מהשלושה נקודות…

מצחיק שאם הייתי צריך להמר לפני המשחק מה לא יקרה, זה כנראה היה שלוק דה יונג יבקיע שער מבישול של מינגסה חחח

מה שמעניין אותי במשחק כזה מלבד ב3 נק’ ושאנחנו במצב ריאלי לטופ 4 (מי היה מאמין), זה שהקבוצה עם הרכב הכי חלש מזה 20 שנה, ועדיין משחקת ממש נהדר.

צ’אבי עושה עבודת קודש וצריך להמשיך להאמין בו ולתת לו ללמוד מטעויות שלו, ולנסות ולשנות עד שיגיע למוצר המוגמר שהוא (וגם אנחנו) חולם עליו בלילות.

סבלנות.

הליגה חלשה להחריד. זה לא חוכמה.

בכנות אומר שציפיתי להרבה פחות. הליגה עשתה מעשה נפשע ולא ספורטיבי כשהיא נתנה למחזור הזה להתרחש כשכמות המאומתים נערמת בכל הקבוצות בספרד. ביזיון של ממש. מנגד, ברצלונה הראתה שיש משמעות לקונספט של “שיטה”. אומנם החיסרון של אבדה, גאבי ודמבלך היה מורגש (מעט מאוד פעולות לעומק והרבה הנעה לרוחב המגרש), אבל הלחץ המשיך לדפוק כמו שעון, ובניית המשחק ההדרגתית גם קרתה, לאט מאוד אבל קרתה.

זה נכון שמיורקה לא נראו כמו עצמם, ונראה שגם להם היה קשה עם החיסורים, אבל המציאות היא שבארסה לאט לאט מייצרת מומנטום חיובי ושקט כשהטופ 4 נראה אשכרה אפשרי.

נ.ב

איזה פלאשבק לטר שטגן של לפני שנתיים.