ליגת האלופות 19/20 - הגרלת שלב הבתים (היום, 29/8/19, 19:00)

הערב תתקיים הגרלת שלב הבתים, באירוע שיימשך עד אינסוף, ויכלול שאלות טיפשיות לכוכבי עבר, כדורים מחוממים, פרצופים מרוצים מההגרלה שיתגלו לאחר מכן כשחצנות יתר, והרכב נבחרי 18/19 שאף אחד לא יסכים איתו.
וכן, גם הגרלה.

הנה הדרגים המלאים:
דרג א’: ברצלונה, סיטי, יובנטוס, באיירן, ליברפול, צ’לסי, פסז’, זניט.
דרג ב’: ריאל, אתלטיקו, דורטמונד, נאפולי, שחטאר, אייאקס, טוטנהאם, בנפיקה.
דרג ג’: ליון, ולנסיה, אינטר, קלאב ברוז’, רד בול זלצבורג, לברקוזן, אולימפיאקוס, דינמו זאגרב.
דרג ד’: לוקומוטיב מוסקבה, גלאטסראיי, לייפציג, סלביה פראג, ליל, אטלאנטה, הכוכב האדום, גנק.

לו"ז כללי לעונת האלופות -
מחזור 1 - 17-18/9/19.
מחזור 2 - 1-2/10/19.
חצי שבוע לפני סביליה בבית.
מחזור 3 - 22-23/10/19.
חצי שבוע לפני הקלאסיקו הראשון לעונה, בקאמפ נואו.
מחזור 4 - 5-6/11/19.
מחזור 5 - 26-27/11/19.
חצי שבוע לפני אתלטיקו, בחוץ.
מחזור 6 - 10-11/12/19.
חצי שבוע לפני הכיף השנתי באנואטה.

הגרלת שמינית הגמר - 16/12/19.

שמינית גמר - משחק ראשון: 18-19/2/20, 25-26/2/20, משחק שני: 10-11/3/20, 17-18/3/20.
קלאסיקו שני, במדריד, יתקיים ב-1 למרץ (פלוס מינוס).

הגרלת רבע וחצי הגמר - 20/3/20.

רבע גמר - משחק ראשון: 7-8/4/20, משחק שני: 14-15/4/20.
כמה ימים אחרי משחק מול סביליה בחוץ.

חצי גמר - משחק ראשון: 28-29/4/20, משחק שני: 5-6/5/20.
ב-26 לאפריל משחק מול אתלטיקו, בברצלונה. ב-3 במאי מול ויאריאל בחוץ.

גמר - 30/5/20.

בנימה אישית -
מעדיף להימנע מדורטמונד וטוטנהאם מדרג ב’, ויכול להיות שגם מביקור בדונייצק עם כדור כתום בשלג. אולי גם מאינטר בדרג ג’, אבל עדיין אי אפשר לדעת מה הרמה שלהם.
עם כל השאר אנחנו אמורים להסתדר, ואם לא - לפחות זה יהיה משעשע.

אנחנו אמורים להיסתדר עם כל הגרלה, גם עם דורטמונד וטוטנהם.
אבל יש לקוות שריאל תקבל הגרלה קשה, כי היא בדרג השני.

שמישהו יסביר לי איך זניט בדרג הראשון וריאל ואתלטיקו לא? לפי הספירה של אופ"א, ריאל ראשונה מבין כל המועדונים, אתלטיקו רביעית. זניט במקום 19.

אמורים להסתדר עם כל הגרלה, אבל אלו הכי קשות (לדעתי) בדרג הזה.

אני חושב שריאל ואתלטיקו לא בדרג א’, וזניט כן, כי הן לא אלופות.

אכן, דרג א׳ כל האלופות, מששת הליגות הבכירות + צ’לסי וליברפול אלופות אירופה

אם אני לא טועה, השם של האצטדיון שונה. אז אפשר להרגע בגיזרה הזו לפחות :slight_smile:

Reala Seguros Stadium, אם רוצים לדייק.

ליגת האלופות היא הבמה היותר מעניינת.
עבורי מבחינה אישית זה הזמן שבו אני רואה את המשחקים עם אח שלי ואשתי וכולם נרתמים לאהוד את באסה שלנו.

אחי היה פעם אוהד מנצ׳סטר וריאל…
אבל כשיש בבית כזו אהבה שאינה מתפשרת, בסוף אוהדי הצלחות מתיישרים עם הקבוצה שבלב, גם אם היא של האח :slight_smile:
אז כיום אח שלי הוא אוהד ברצלונה, אבל יראה משחקים רק כשזה ליגת האלופות (או קלאסיקו).

בכל מקרה, עבורי אלו משחקים מאוד מרגשים ואני נהנה לראות במשותף ולהתרגש ביחד ולא לבד - כפי שזה כמעט כל שבוע בליגה.

(ובהקשר הזה - איך יצאתי דביל והפסדתי את ה 5:2 על בטיס… :man_facepalming:t3: )

נראה לי שהתכוונת לומר: ״אוהדי הצלחות נשארים אוהדי הצלחות״

חחח
כן.
אבל הוא בעיקר מעודד את בארסה וכבר לא מחשיב את עצמו אוהד ריאל.

עכשיו אני מבין את החיבה שלך ללוצו , זה אותו דבר בבית.

:slight_smile:

מסכים איתך שמשחקי ליגת האלופות הם ההילייט של העונה, בעיקר שלבי הנוקאאוט, זה הזמן שבו יוצאים כל החברים שרואים כדורגל פעם ב ונפגשים, בתור אוהד ריאל זה היה במיוחד כיף לאור ההצלחות של הקבוצה לאחרונה, במיוחד שתמיד באנו אנדרדוגים ובסוף נתנו בראש.

זה תמיד נחמד גם כי רוב החברים אוהדי ברצלונה והם לרוב סובלים בליגת האלופות :sweat_smile:

עד אנפילד לא כל כך סבלנו…
אבל כן, כנראה שבסיטואציה הזו היה קל יותר לאהוד את ריאל.

עם זאת, אני מאוד אוהב את צורת המשחק הברסאית ואת השחקנים (במיוחד את מסי, כמובן), וזה מדבק.
לראות את מסי זה דבר שעושה טוב לכולם, גם בליגת האלופות :))

אגב, אותו אח היה איתי בברצלונה (לפני שתי עונות נגד ג׳ירונה) ואשתי הייתה איתי בעונה הקודמת למשחק נגד אייבר. קצת יותר מאוהדי הצלחות, קצת פחות מאוהדים שרופים…
והעיר הזו כזו מהממת, ממש זכיתי לאהוד את הקבוצה הנכונה בעיר המושלמת :+1:t3::grin:

גם ברומא… וככל שאוהדי ברצלונה מגיעים יותר זחוחים זה יותר משמח :upside_down_face:
במיוחד כשרובם אוהדי הצלחות, ברצינות יש אצלי בחברים בערך 80% אוהדי ברצלונה ו20% אוהדי קבוצות אחרות שונאי ברצלונה.

זה בעיקר כיף לראות את מסי משחק כשהוא בקבוצה שלך… כשהוא עושה את זה נגדך זה ממש לא כיף

הגרלת של הבתים קבעה שזה הבית אליו ברצלונה הוגרלה -

בית ו’ -

1. ברצלונה.
  2. דורטמונד.
  3. אינטר.
  4. סלביה פראג.

לא רק שלא יהיה קל, יהיה קשוח מאוד. מאשים את הפה הגדול שלי.

מסי זכה בפרס “שחקן ההתקפה של השנה”, ודה יונג ב"שחקן הקישור של השנה".

סדר המשחקים -
17/9/19 - דורטמונד בחוץ.
2/10/19 - אינטר בבית.
23/10/19 - סלביה פראג בחוץ.
5/11/19 - סלביה פראג בבית.
27/11/19 - דורטמונד בבית.
10/12/19 - אינטר בחוץ.

אפילו הגרלת המשחקים קשה מאוד.

טוב לפחות חרפת אנפילד ורומא לא תחזור השנה…

:joy::joy::joy::joy:

בורוסיה דורטמונד מטרילים את בארסה בטוויטר: “Time to practice our corners”
רומזים לשער הרביעי באנפילד.

17 בספטמבר: דורטמונד בחוץ.
2 באוקטובר: אינטר בבית.
23 באוקטובר: סלביה פראג בחוץ.
5 בנובמבר: סלביה פראג בבית.
27 בנובמבר: דורטמונד בבית.
10 בדצמבר: אינטר בחוץ.

מהרגע שראיתי את ההגרלה התפללתי לדבר אחד: לקבל את פראג במחזורים 3-4.

מחזורי הנוקאאוט הם השלב הקריטי בשלב הבתים לטעמי, כיוון שבמצב כמו שלנו בו 3 קבוצות מתחרות על שני מקומות, צמד המפגשים של דורטמונד-אינטר יכול לחסל סופית את אחת מהן.

לא יודע איזה נחמה אפשר למצוא בהגרלה הזו, 2 ראשונים ושתי משחקים אחרונים זה המשחקים הקשים. שאתה סוגר את שלב הבתים בחוץ באיטליה.

דורטמונד זה קבוצה שבנויה לתפור קבוצות כמו ברצלונה. התקפה מהירה מול הגנה איטית וכבדה. (שלא לדבר על פאקו שיגיע חדור מוטבציה לנקום בצנון)
אינטר זה קבוצה שהשנה אומרים הולכת לתת פייט ליובה עם מאמן הרבה יותר טוב משנה שעברה.

בעלי הזיכרון הארוך, זוכרים הגרלה קשה כזו בשלב הבתים?

לא בטוח שתזדקק לזיכרון ארוך, בעונה שעברה קיבלנו את סגנית אלופת אירופה הנוכחית טוטנהאם, שהיא קבוצה טובה מדורטמונד, שוב את אינטר ואת איינדהובן שהרבה יותר מסוכנת מסלביה פראג.

אמממ, רגע, אנחנו לא פייבוריטים לעלות מהבית הזה?
אתם פסימיים כאילו זה יהיה נס אם נעלה.

אחד הדברים הטובים בהגרלה - לפני כל המשחקים מול דורטמונד ואינטר יש לנו משחק קל יחסית בליגה, שיאפשר רוטציות. למעט המחזור הראשון אולי (ולנסיה בבית).