הליגה האירופית 19/20 :: חצי גמר מול סביליה (ראשון, 22:00)

השופט כל כך סבל שהוא שרק למחצית 15 שניות לפני דקה 45!

המועדון הזה מבייש את השם שלו.

אני מתרשם מהאופי שהראינו בניצחון ב-9 שחקנים באצטדיון חוץ קשה מאוד. מאטה ולינגארד מיותרים כל כך, וואו.
עכשיו נותר לנו לגרד עוד 3 נקודות בסיבוב השני ועלינו לשלב הבא. נראה לי שאנחנו לא מספיק גרועים בשביל להוציא פחות מזה בשני משחקי בית בליגה האירופית, אבל תמיד יש הפתעות.

לינגארד עוד מצליח לרוץ, מאטה ? הבנאדם גמור עד כדי כך גמור שיש לו אפס משמעות עבורנו. אם הוא קיבל חוזה ביחד עם פיל פאקינג ג׳ונס זה אמור לתת לנו פרספקטיבה על איך שיונייטד מתנהלת עכשיו.

מאז הרביעייה נגד צ׳לסי (ב-11 באוגוסט), מנצ׳סטר יונייטד לא כבשה יותר משער אחד למשחק באף תחרות.

נגמרו המילים!

אלוהים איזה ניצחון מסריח, לא הגיע לנו בשיט ומזל גדול שה100% פנדל בגלל היד של וויליאמס (ששיחק טוב מאוד האמת) לא נשרק.
לא רק שהשחקנים לא יודעים לתקוף, לא נראה שהם מנסים בכלל. רצים קצת על הקו, סיבוב פרסה וישר חזרה לבלם. מביך

השחקן היחיד שמנסה לתקוף באמת זה מרכוס רוחו. והוא אפילו לא מגן שאיכשהו יכול לעשות משהו בהתקפה.

הפעם בשונה מתקופת מויס ואן חאל ומוריניו, השחקנים כן רוצים, אין פה איזה איבוד חדר הלבשה. סולשאר צריך לעזוב אין לו מושג מה הוא עושה.

הערב:
רומרו
וואן ביסאקה מגוויר רוחו יאנג
מקטומיניי פרד
גרינווד מאטה ראשפורד
מרסיאל

ספסל:
גראנט, ג’ונס, ויליאמס, אנדראס, גארנר, ג’יימס, לינגארד.

כובשים בבית שני שערים (!) במחצית אחת (!!) שניהם ממשחק פתוח (!!!), וגם יכל להיות חמש. כדורגל התקפי שכיף לראות עם שלישייה קדמית דינמית והמון תנועה בלי כדור.
יש מצב שסולשיאר חזר להיות מאמן זמני בלי ששמנו לב?

לא ראיתי את המשחק לראשונה מזה אני לא יודע כמה שנים. לא הרגשתי את הצורך להדליק טלויזיה פשוט עשיתי עבודה שהייתי צריך לסיים, לא אמרתי אחרי המשחק , עשיתי את זה בזמן המשחק עם טלויזיה כבויה. נראה שאני מתחיל להפנים שהמצב הנוכחי לא ישתנה כי אלו שאחראים לו, נהנים מאחלה כסף.

3-0 ? נהדר הפעם אני לא נופל בזה, אני מצפה להפסד בליגה נגד קבוצה סטייל כלום ושום דבר. לא מנצ’סטר יונייטד הפעם אני לא אוכל את הבולשיט הזה.

מה שכן הרבה יותר כיף להתעדכן בתוצאה סופית, ניצחון זה סבבה הפסד זה לא כואב מידי.

טוב אז אין ברירה מאור, כנראה שאתה אשם בתצוגות שלנו ועליך להמשיך לא לראות יונייטד עד להודעה חדשה.

היה משחק מהנה מאוד, שיכל וצריך היה להיגמר עם שישייה בצד אחד ואפס בצד השני. פרטיזן לא עשתה שום דבר, ואנחנו יצרנו המון מצבים לשם שינוי. עכשיו אפשר לעלות עם הילדים לשני המשחקים הבאים, ולהתרכז במפעל בו אין לנו שום סיכוי להצליח בצורה כלשהי - הפרמייר ליג.

אתה אומר את זה בצחוק(כנראה) אבל במשחקים של צפיתי ניצחנו - בכולם.

אגב הררה מציין דהוא מאוד נהנה ביונייטד ואהב את המועדון אבל הרגיש שכדורגל זה לא החלק החשוב ביותר עבור ההנהלה. עכשיו, אם הוא היה אומר את זה והיינו רואים משהו אחר הייתי אומר שזה עוד אחד שיורק לבאר ששתה ממנה, אבל, רואים בשטח שהטענה הזאת נכונה, הוא לא הראשון שאומר את זה , מוריניו ואן חאל אני חושב שאפילו פאקינג פלאייני.

אד וודוורד שיפגע בך ברק, בך ובגלייזרים המחורבנים.

גרנט, שואו, לינגארד ו-8 ילדים. על הספסל 7 ילדים נוספים, כשלאחד מהם, מקס טיילור, סיפור מרגש - הבחור חלה בסרטן בשנה שעברה, עבר טיפולים כימותרפיים וחזר לשחק בספטמבר.

מינוס עשרים מעלות בקזחסטן, אבל לאצטדיון של אסטנה יש גג. מייקל קאריק ומקאנה נשארו בבית, ניקי באט, שמכיר את הקבוצה הזו טוב מכולם, הגיע במקומם וישב על הספסל ליד סולשיאר.

מי אמיץ מספיק כדי לראות את הדבר הזה?

בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום

הרכב לאלקמאר:
רומרו
וויליאמס-טואנזבה-מגווייר-יאנג
מאטיץ’-גארנר
גרינווד-מאטה-פריירה
מרסיאל

קצת מנוחה למקטומיניי ופרד בזכות החזרה של מאטיץ’ שלמרות כל חסרונותיו טוב שיש אותו למשחקים כאלה.
נקווה שיוציאו את מרסיאל אחרי 60 דקות שלא יהיה שחוק לקראת העומס הצפוי עכשיו.

מרסיאל לא צריך לשחק לדעתי. הוא פציע וחשוב באותה מידה. שיתנו לראשפורד 60 דקות ולמרסיאל חצי שעה אם ממש חייבים, אבל חבל מאוד שהוא פותח בהרכב.

מחצית אפורה של קבוצה אפורה ומשעממת. ההרכב השני שלנו פשוט גרוע.
אלקמאר שולטת וזה דווקא בסדר אם יש על המגרש קשרים שיודעים לחטוף ולהוציא מתפרצות מהר. אלא שאין.
יאללה תיקו 0 משמים ומקום ראשון אמן.

מה נגיד על זה?
אחלה ילד גרינווד, כיף לראות אותו.

שער ראשון בהתקפה מסודרת נדירה עם פעולה חיובית נדירה גם כן של פריירה ויאנג עם אחלה גול, והמשחק נפתח, אלקמאר ניסו לצאת קדימה, לא הלך להם בכלל וגרינווד הראה שכרגע הוא הכי קילר בקבוצה.
אחלה מחצית שנייה ואני מודה שלא צפיתי כזה שיפור.
סוגרים שלב בתים בטעם טוב, ובינתיים הקבוצה מגיעה לעומס הכריסמס במצב כמעט אופטימלי.

ברוז’ ב-20 לפברואר, גומלין באולד טראפורד ב-27. פעם פגשנו אותם במוקדמות ליגת האלופות, והנה שוב נפגשים בטורניר העפלה.