מחזור 19 :: 3-0 מצוין על בורנמות' בסיפתח לשנה החדשה (קאסמירו, שואו, ראשפורד)

בשנה הבאה, יכוון פרד למסגרת
אך יוריד ציפורים נודדות
כשסיטי וליברפול ישחקו תופסת
מחבואים נשחק עם ברנטפורד

עוד תראה, עוד תראה כמה טוב יהיה
בשנה, בשנה הבאה
בשנה, בשנה הבאה

שדים אדומים יפסידו בכל ערב
בו הקפטן מגווייר יפתח
למרכז הטבלה נסללת לה הדרך
לא נותרו שערות לטן האח

בשנה, בשנה הבאה
בשנה, בשנה הבאה

בשנה הבאה אולי נרים ידיים,
נעבור לשחק כדורסל
אל ליגת האלופות נישא את העיניים
אם לקונפרנס נגיע בכלל

בשנה, בשנה הבאה
בשנה, בשנה הבאה

שנת יונייטד טובה לכולם.

בחיי שנתתי לייק, והסרתי אותו, רק כדי לתת שוב.

הרכב:
דה חאה
שואו - מגוויר - לינדלוף - ואן ביסאקה
אריקסן - קאסמירו
ראשפורד - ואן דר ביק - ברונו
מרסיאל

הרכב די מפתיע של טן האח שמשאיר את וראן ומרטינז על הספסל. אנתוני וסאנצ’ו לא בסגל.
גם ואן דר ביק פותח משום מה.
נקווה שהוא יודע מה הוא עושה.

וואלה לא אכפת לי מהמשחק אבל אוהדי יונייטד קנו אותי עם המחווה לליצ’ה הקצב :star_struck:

מחצית נוראית שלנו , מול קבוצה סופר חלשה הקבוצה פשוט שאננה ומשחקת באיטיות בלתי מתקבלת על הדעת .
למזלנו גול ממצב נייח מושלם אבל זה לא מנחם אותי עם יכולת כזו .
ראשפורד בקושי מנסה לתקוף את המגן שלו והבלוף של פרננדס קיצוני כרגיל נחשף.
מסכן דוני שנפצע אבל אין לו סיבה להיות על הדשא , ממזמן הוא לא שחקן לגיטימי .

חייבים להעלות רמה , זה ממש לא משחק לסיים בו בתיקו.

קאסמירו כל כך טוב, מגוחך לחשוב ששיחקנו עם אנדראס פריירה בעמדה הזו עד לא מזמן. רכש העונה בפרמייר ליג לדעתי למרות הלאנד. הופך לנו את כל המשחק ב-180 מעלות. פתאום מגווייר ולינדלוף נראים סבבה. פתאום אין טיילת במרכז השדה שלנו. פתאום קבוצת תחתית באה לאולד טראפורד ובאמת נראית כמו קבוצת תחתית.

המחצית השנייה הייתה תענוג לצופה הנייטרלי, וגם אני מאוד נהנתי ממנה, אבל בורנמות’ הגיעה ליותר מדי מצבים, ואנחנו החמצנו לא מעט. יכל להיגמר 6-2 ובעוד אני מרוצה מהבידור, סביר להניח שטן האח זועף למדי, וזה כמובן עוד יותר משמח.

השחקנים עלו כמו שצריך למחצית השנייה , במיוחד לוק שואו שנתן מהלך מהסרטים ואיזה בישול ללקק את האצבעות מגראנצ’ו ( כמה כישרון יש לו ).

בורנמות’ אחרי השני הבינו שאין מה להפסיד ולחצו אותנו, אם היה לנו חלוץ אמיתי בהרכב הוא היה מנצל ביעילות את השטחים שהם הותירו במרכז המגרש שלהם .
לפי דעתי , טן האח עושה קצת טעות שהוא עולה עם אריקסן כל משחק - הוא מעמיס עליו והדני לא נעשה צעיר יותר . מקטומיניי / פרד יכולים לשחק במשחקים כאלו כשיש קאסמירו מאחוריהם.

לגבי חלוץ בינואר , מוקוקו מדורטמונד עם רגל מחוץ לקבוצה ( מסיים בקיץ חוזה ולא מגיע להבנות ) אז אולי כדאי לנצל זאת כי האופציות לא בשפע .