גביע המלך: ממשיכים לשמינית אחרי 2:0 מול קורניאה (דמבלה, ברייטוויט)

כן. דמבלה.

המשחק לא נגמר בטח עוד כמה שמות יצטרפו :roll_eyes:

שום מאמן בעולם לא היה נותן לריקי לבועט את הפנדל .
שמו הרבה שום שם בשערים.

בחיי שאם הייתי קומאן, הייתי הולך למאמן של קורניאה, לפני ההארכה, ואומר לו “עזוב, קח את הכרטיס לשמינית, ותהיה בריא. אין לי כוח לעוד חצי שעה פלוס. שא ברכה”.

אני מוצא את עצמי מתחיל לעודד את היריבה.
השוער המצחיק הזה , נמוך ועם קובע, עושה לנו בית ספר. הנגרים מקדימה מגיעים למצבי בעיטה.
אני בטוח שכל הסגל שלהם בשנה מרוויח פחות ממה שגריזמן מרוויח בחודש, ועדיין זה נראה משחק שקול.

הנה הקטע המעניין. זה לא שקול, הם טובים יותר. בתכלס, הם גם לא נותנים משחק מושלם, אלא מדובר על משחק מזעזע שלנו. בין אם ננצח או לא, אנחנו נראינו רע מול קבוצת ליגה שלישית. מקווה שקומאן יחליט בעצמו להחזיר את המפתחות בסוף העונה.

לא כל כך פשוט לשחק על מגרש שאולי שחקת עלו 5 פעמים במהלך הקריירה , הכדור קופץ אחרת , השינוי תנועה הוא שונה .
ולמרות כל זה הם הגיעו למצבים עם 2 פנדלים מוחמצים .
ולא לשכוח שיש עליהם את הלחץ שגם אתלטיקו וגם ריאל עפו והם לא רוצים להיות במקום הזה .

עריכה *: השוער הזה נותן הצגה למרות שהגול שהם ספגו זה גול שוער .

האמת כל שנה המשחק בסיבוב הראשון זה סבל , גם בשנים שזכינו בתואר. תמיד הראשון הוא גם הכי קשה.

המשחק הזה, פשוט בא ברצף.

זה העיניין, זה בא ברצף של עונה שלמעט פרק זמן ספציפי נראתה רע מאוד. זה לא שזה משחק מקרי אחד שנראה רע, זו דעיכה מתמשכת.

עריכה: תעיפו את כולם ותשאירו את פדרי. הכי קרוב לdna שלנו בסגל.

לפחות השארנו לריאל את התענוג המפוקפק להיות מודחים ע"י קבוצות דיגים. אנחנו נשאר עם ההשפלות של ליגת האלופות.

אין לי כל כך מה להתייחס למשחק מבחינה מקצועית כשמשחקים במגרש של 8 על 8 סינטטי, אבל אני חייב לדבר על קומאן.

מדהים איך שכמעט בכל קבוצה שאימן הוא מצא לעצמו לפחות שחקן אחד שנבחר להיות מנודה ומושפל על ידו. לא ציפיתי לשום דבר מקצועי מקומאן עוד כשמונה ובטח שאני לא מצפה עכשיו, אבל כן קיוויתי שמבחינת יחסי אנוש הוא ישתפר ויתנהג כמו שצריך. מבחינתי ההוצאה של ריקי במחצית זה שיא חדש, נראה היה שפה הוא הצליח לשבור אפילו את ריקי שעד עכשיו הצליח להראות שמחה ורוגע למרות הכל. כמה שפל אתה צריך להיות כדי להתנהג ככה לשחקן. אין פה אפילו מחשבה על לשפשף אותו קצת למקרה ובהמשך יצטרכו אותו בגלל פציעות/השעיות וכו’. רק על להשפיל חושב מיסטר קומאן. זהו פרקתי.

נ.ב - אם בכל זאת להתייחס קצת מקצועית, אז היחידי שנראה היה שכל כך קל לו, כאילו הוא באמת משחק נגד שחקנים שלא ברמתו זה פדרי. הילד ענק.

יש לקומאן הסבר מקורי לחילוף של פוץ’.
Koeman: “We took Riqui off because he had picked up a yellow card.”
הרי הוא מחליף שנים כל שחקן שמקבל צהוב.

אם כבר ריקי, מסתבר שהטיעון של קומאן לחילוף במחצית היה הכרטיס הצהוב, לא פציעה ולא כלום. מדהים כמה שפל אתה יכול להיות, פשוט התעמרות השחקן צעיר. מקווה שבעוד כמה שנים (בתקווה שריקי ישאר פה) הוא יכבוש נגד קבוצה בינונית של קומאן וישתיק אותו.

עריכה: וואו דימיטרי איזה תיאום.

כן.

והנה הסבר טיפה יותר הגיוני.
Koeman: “I wanted to have two open wings and more depth. So we put Antoine behind Braithwaite, and two wingers in both flanks. Apart from that, Riqui already had a yellow card.”

היריבה הבאה - ראיו וייקנו בחוץ.
נקבע התאריך - 27 לינואר.

לא מסכים עם הטיעון הטקטי. הוא פשוט החליף קשר בשחקן התקפה ועבר ל 4-2-4 שגמר לנו על מרכז השדה ואיפשר לקורוניה בקלות לצאת קדימה. כהוכחה לטעות הזאת קומאן חזר ל 4-3-3 כשהכניס את פדרי ובוסקטס במקום אלייש וטרינקאו. זו הייתה החלטה רעה בכל אספקט, ולו היה רוצה לשדרג את האגפים הוא היה צריך להעיף את אחד מהשלישייה הקדמית שכולם היו מזעזעים, בפועל? נראה שזה פשוט בא לו בטוב להעיף את ריקי.

לראות את ההתייחסות של קומאן לריקי זה כמו לפגוש קצין בצה"ל שאתה יודע שבאת לו רע בעין. הוא ימצא תירוץ מונפץ למה עכשיו אתה צריך להידפק.