ויאריאל בחוץ :: 2-0 וסטטוס קוו

משחק אחרון בחוץ לפני הקלאסיקו: ריאל כרגע חמש נקודות מאחורנו, ולנסיה שתי נקודות.

אם מכבי תל אביב יכולים לנצח במדריגל, אז גם אנחנו יכולים!

הסגל למשחק :

איניסטה ודאולפאו לא בסגל

ויאריאל תחסר את קרלוס באקה, דניס צ’רישב ופבלו פורנאלס. מצד שני השוער המצוין והחסר מזל . סרחיו אסנחו צפוי לפתוח בין הקורות. השחקן המסוכן שלהם הוא כמובן בקאמבו עם 9 שערים בליגה.

את המשחק הזה חייבים לנצח. למשחק ביום חמישי אין שום קשר למשחק היום כי הם שיחקו למעשה עם ויאריאל ב…

גם קסטאייחו עדיין פצוע, לא?

אם זה לא זמן דניס בקישור אז אני לא יודע מתי כן יהיה הזמן שלו.
אם לא דניס אז למען השם לכל הפחות רוברטו.
רק לא גומש בבקשה.

אם הייתי במקום וורד;
מארק
אלבה וורמאלן פיקה סמדו
רוברטו בוסקי ראקי
דניס מסי
סוארז

זה הזמן שלו? כאילו, הוא יובש רציני מתי שרוברטו וגומש היו פצועים, אז עכשיו שהם חזרו זה הזמן שלו?

רק אם יש לך אותו בהרכב הפאנטזי אני יכול להבין. אבל על פי כל אמות המידה, דניס לא יראה דשא היום. זה מה יש.

דניס לא מחליף של רוברטו/גומש, גם לא של ראקי/פאוליניו.
דניס בפרופיל ובהתאמה אמור להחליף את אנדרס, עכשיו אנדרס פצוע, זה זמן דניס.

אותי שכנעת, וואלוורדה הוא הבעיה (במקרה הספציפי הזה)

דניס לא יפתח היום חבל על הביזבוז דיו שלכם… בנוסף אני מהמר שרוברטו ימשיך להתבזבז כמגן. חס וחלילה שהקבוצה לא תצטרך לשלם את הבונוסים של סמדו, הרי מישהו צריך לממן את המשכורת של ארדה…

ההרכב הצפוי:
טר שטגן
אלבה וורמאלן פיקה רוברטו
בוסקטס
ראקיטיץ גומש
פאוליניו סוארז מסי

דרך אגב, זה המשחק שהכי זכור לי שהיה במדריגל, זמן קצר לאחר מותו של טיטו ז"ל

image

אני והימורים לא הולך ביחד…

אז דניס פתח ושוב הוכיח שהוא פשוט לא משהו מיוחד. עוד שחקן ממוצע שלא מצליח להרוויח את מקומו בזכות כשחקן משמעותי.

ג’ורדי אלבה במשחק מעולה ובעונה טובה מאוד באופן כללי, מסי היה מסי וההגנה עמדה מעולה גם ללא שר ההגנה (מילים טובות לורמאלן, פיקה ולמאמן המושמץ שלכם שממשיך לצבור נק בקצב של השנים האחרונות עם הסגל הכי חלש ומבוגר מאז פפ).

סה"כ שוב עומדים במבחן התוצאה במשחק משמעותי מאוד, האדום כמובן היה סופר משמעותי. כנראה שלא נהנה השנה מדי מכדורגל של ממש שלא מגיע מקסם של ליאו מסי, כל עוד חבורת הבינוניים הזו סובבת אותו, ועל ינואר כנראה שמסוכן לבנות עם ההנהלה הזאת.

שטגן גם היום שוב היה בפעם היחידה שהיינו צריכים אותו, שאפו ענק.

דווקא השער הראשון היה מופלא בטח מהכיוון של אלקסר, דאבל פס נפלא ששחרר את סוארז לבוא עם הפנים לשער בתוך הרחבה ושם הוא סופר קטלני. בינתיים הוא (אלקסר) ויחסית גם פאוליניו מנצלים לא רע את הדקות שנתנו להם בניגוד לדאולפאו, דניס סוארז ועוד.

אכן היה גול יפה מאוד אבל זה מהלך די נדיר בעונה הזו אני מניח שתסכים איתי. חסרה לנו איכות אישית וזה די מורגש.

בנוגע לפאקו ופאוליניו מסכים לגמרי. הם לא שחקני על, אבל מרוויחים את המקום שלהם בהיררכיה בצדק.

נכון, לדניס לא היה משחק מבריק היום, אבל בצמפיונס השבוע היה לו. אז אולי ניתן לו את ההזדמנויות ולא לגומש שאני לא מצליח להזכר במשחק אחד טוב שלו במדים שלנו?
עוד נק׳, דניס היה לא טוב במשחק בו כל הקבוצה לא היתה טובה, לא פייר ליפול עליו אחרי הפריזר. אני לא חושב שהוא המשיח אבל עם עקביות אולי נראה תוצאות טובות יותר.

האקדוחן היה חד כתער, זקוק לעוד חלוץ לידו קרוב בתוך הרחבה. גם מסי כמובן היה בכל מקום עם ה-one trick pony שלו: מסירה לאלבה.
הגרמני שוב מוכיח שקור הרוח והחתוליות הן תכונות היינג וייאנג שלו.

אבל גיבור המשחק הוא בוסקטס, בעיקר בגלל שחשבתי שגמרנו את העונה כי איבדנו אותו, אבל אז נזכרתי שהוא בכלל איש הגומי התמנוני, והכל חזר למקומו בשלום.

אגב
כמה משמימים היינו עד ההרחקה. מפחיד לכמה מעט יצירתיות אנחנו מסוגלים להגיע.

עברנו עוד משוכה משמעותית וכל מחזור מקרב אותנו למטרה.
הנה משחקי החוץ שנותרו לנו עד תום העונה:

ריאל מדריד
סלטה ויגו
ריאל סוסיאדד
ריאל בטיס
אספניול
אייבר
לס פלמאס
מלאגה
סביליה

תרגיש חופשי להדגיש גם את סוסיאדד.

חשבתי על זה, אבל אז גם הייתי צריך לחשוב אם להדגיש את סביליה (קבוצת בית מדהימה במחזור האחרון) או את אספניול המעצבנים, או את בטיס עם הקהל המטורף, או את סלטה שגם אצלם יש לנו הרבה פעמים בעיות…

הסיכויים איתנו בכל אופן, מקווה שהחזרה של דמבלה תשדרג את ההתקפה.

החזרה של אלקסר שדרגה את ההתקפה, קל וחומר של דמבלה.

אני רואה את המשחק עם חברה שלי, סביבות דקה 60 היא אומרת לי “הם לא מבינים שזה ברור מה שהם יעשו? זה משחק משעמם, הכל אותו דבר!”. אני מתעצבן עוד יותר.

הבחורה לא ידעה מה זה נבדל עד לפני שהיא פגשה אותי, והיא בעצמה מצליחה לראות שברסה לא יכולה להסתמך על המסירות של מסי לאלבה. זה לא יעבוד מול 11 שחקנים, זה לא יעבוד מול קבוצות רציניות ולא מול קבוצות בינוניות ביום טוב. זה נראה מחורבן. אני לא מסוגל לראות את מסי באמצע, ואני מלא רחמים לראקיטיץ’, איניסטה, סוארז ואלבה שכל מה שהם צריכים לעשות זה לתת פס על 3 מטר למסי. איזה בזבוז של שחקנים. במקום לשחרר את המשחק התפקוד שלו רק תוקע את המשחק.

למזלנו, אחרי 72 דקות שמסי מוסר לאלבה והוא מחזיר לו או מחליט לגוון לחלוץ רחבה, מסי אשכרה החליט למסור לאמצע וליצור מהלך כדורגל אחר.

בצד הטוב? ורמאלן הוא חתיכת מקצוען, מדהים אותי שאחרי כל התקופה הרעה הזאת שגם ברסה הראתה לו את הדלת הוא עדיין מתייצב מתי שצריך ונותן 100%. זה לא מובן מאליו בכדורגל של היום. גם טר שטגן ממשיך את הכושר המדהים שלו. על פיקה אני עוד כועס מסלטה.