תואר ראשון לעונה עם 2-0 על אטאלנטה

האם ציינתי בעבר שאני לא סובל את מיליטאו ?

ואני כבר לא יכול להתכחש לזה יותר, ויני הוא השחקן הכי אהוב עליי בעולם.

אתה מסתלבט?

לא יודע מה אתכם אבל לי נראה שקרלו עושה הכל כדי להוכיח לפרז ש 433 זה לא זה כדי לחזור ל 442.

3 בעיות עיקריות היו במחצית הזאת.

1. המשחק מאוד לחוץ. הציפיות והלחץ מורגשים בכל פס ובכל תנועה. הרבה מאוד פעולות פשוטות יחסית שנעשות בצורה לא מספיק טובה.

2. אין קרוס, או שחקן אחר ששולט בקצב המשחק. מישהו שיבוא ויתן את הפסים לצדדים ולאיזורים הריקים. קיוויתי שטשואמני יעשה את זה, אבל בינתיים הוא במשחק רע.

3. חוסר תיאום. אי אפשר לברוח מזה, הם עדיין לא מבינים מה הם בעצמם עושים. אבל זה ישתפר.

אני מקווה שככל שהמשחק יתקדם ואטלנטה יבינו שיש להם סיכוי אמיתי, הלחץ יעלה גם שם והם גם יתחילו לעשות טעויות.

נכון העונה בתהליכי התנעה אבל עם מבט קדימה, מי לוקח את המושכות בקבוצה?
פדה שחקן קו, בלינגהאם שנה בקבוצה וקשה לי לראות אותו בעל בית בעתיד הנראה לעין וטשומה בגדר נעלם(צריך להיות בלם לטעמי).

עוד הזדמנות להעריך, עוד יותר, את שלישיית הקישור הטובה בכל הזמנים ששלטה באירופה כעשור.

לא יודע למה אבל אתם גורמים לי להרגיש שעם קרוס הנענו כדור בצורה מדהימה והיינו משהו שהוא בין סיטי לבין ברצלונה הגדולה ההיא.

כמה נקודות שהיו במחצית:

• ההגנה והקישור רכים מאוד
  • השיטה היא להעביר את הכדור למעלה כמה שיותר מהר
  • אין שחקן גבוה שיוריד כדורים ארוכים בהתקפה ואיבדנו ככה המון כדורים. כמו שכתבנו פה הרבה - עדיין יש צורך בחלוץ 9.
  • מוותרים מראש על הקישור - הרבה התקפות הלכו בצורה כזאת שג׳וד היחיד שנמצא בקישור: פדה וטשואמני הלכו אחורה והבלמים קדימה - מאוד מוזר. גם די חבל כי טשואמני יכול לתרום בהנעת כדור, ופדה כל פעם כשעלה זה היה נראה טוב מאוד, הוא יצר, היה עם תנועה מסוכנת וגם אם איבד כדור מיד הרוויח אותו בחזרה

פרופורציות.
משחק ראשון לעונה, טבילת אש ראשונה של שחקנים שלא היו בהכנה.

בהגנה עוד לא היה איזה משהו חמור מדי למעט מנדי שנתן לבלגי שם לברוח לו בהתחלה. דווקא די מעודד, לא מצליח להבין מה היו הציפיות.

הביקורת היחידה שיש לי היא שנראה שבלינגהאם משחק יותר מדי ללא כדור, אני חושב שהוא צריך להיות און דה בול, ההתקפות נראות הרבה יותר טוב כשהן עוברות דרכו.

אטאלנטה שומרת אישית בצורה מצוינת. ככה הם שיתקו את לברקוזן.

השחקנים שלנו רחוקים זה מזה. צריך יותר עזרה באמצע. אם היה לנו מגן שמאלי קצת יותר טכני היה לנו קל יותר.

אני אגיד מה לא מעודד מבחינתי - הקישור או שהוא מפוזר ולא מחובר ומאוד פגיע, או שהוא מנסה לצופף מאוד ויש המון שטחים לאגפים של היריבה ועד שאחד מהשלישיה הקדמית מגיע הכדור כבר מזמן יכל להיות בתוך הרחבה שלנו. זה משהו שקרה כמה פעמים ואם אטאלנטה היתה מנצלת את זה או משחקת יותר מהר אז זה באמת יכל להיות הרבה יותר מסוכן.

אבל זה גם חלק מהפריווילגיה של השלישיה הקדמית הזאת - היריבה ובעיקר המגנים מפחדים לעלות, וגם כדי לעצור את היציאה המהירה קדימה והויתור שלנו על הקישור אז הם פשוט משאירים את שני האחוריים שם ומשאירים 6 על 3 ככה שלשלישיה אין סיכוי לחשוב אפילו

מי שנגח עכשיו וכמעט הבקיע זה השחקן של מיליטאו, רק אומר.

גם צ’ומה נראה כמו ילד שאתמול עלה מהנוער.

אחי אתה ראית מה הלך פה? קורטואה עם 700 כדורים ארוכים, בלמים רצים באגף, מנדי מקבל כדור לנהל משחק, דני בא לאמצע לקבל כדור , שחקני התקפה יורדים לקחת כדור מהבלמים כי אין שם אפחד. הוא ליטרלי היה כל משחק הקישור שלנו הגרמני מסתבר.

הכל נכון.

אין ארוחות חינם. יש לנו שחקנים שלא משתתפים בהגנה מצד אחד, ומצד שני יש אינטרס מובהק לקבוצה להתגונן נמוך על מנת לנצל את המהירות של השחקנים.

משחק ראשון של העונה, השחקנים ביחד שבוע וחצי בלבד, זה לא יראה ככה עוד חודש.

טשואמני זה סמי חדירה עם הייפ, כזה למלמ.

השחקן הטוב בעולם, נקודה.

יאפ, עכשיו כשהם אחד ליד השני זה הכי ברור שיש, ויני יותר טוב מהצב.

שמעו הרבע שעה הזאת הייתה לא רעה…

נו באמת