מחזור 2: מסיימים ב-1:1 בסן-ממס של בילבאו (ממפיס (75), אדום לגארסיה (93))

הסגל של ברצלונה למשחק -

מינגסה, דמבלה, אגוארו, פאטי, טר שטגן - בחוץ בגלל פציעות.
קוטיניו - בחוץ כי הוא לא בקצב.
קויאדו - בחוץ כי מעמדו גרוע משל ריקי.
פיאניץ’ - בחוץ כי מעמדו גרוע משל קויאדו.
אומטיטי - פרש ממשחק פעיל.

הסגל של אתלטיק בילבאו -

מצב הטבלה -

שאר משחקי המחזור:
שישי -
בטיס - קאדיס
שבת -
אלאבס - מאיורקה
גרנאדה - ולנסיה
אספניול - ויאריאל
ראשון -
ריאל סוסיאדד - ראיו ואייקנו
אתלטיקו מדריד - אלצ’ה
לבאנטה - ריאל מדריד
שני -
חטאפה - סביליה
אוסאסונה - סלטה ויגו

זה משחק מעניין מאוד מאוד, לפחות אותי אישית, יותר מהתוצאה חשוב מאוד איך תראו במשחק עצמו, מבחן רציני כבר במחזור השני.

קצת על בילבאו:

האריות הבאסקיים מגיעים לאחר תיקו מול אלצ’ה בחוץ כשהם לא בדיוק הרשימו. למי שרוצה לראות חלק מה- HIGHLIGHTS:

לא משחק כזה מעניין, ודווקא החבר’ה של אסקריבה היו יותר מסוכנים ומרשימים לעומת בילבאו שנהנתה מיום גדול של המחליף של אונאי סימון בשער העונה לשם אגירזאבלה עם כמה הצלות לא רעות ומשחק עירני מצידו.

מצד שני, הדינאמיקה עם בילבאו לרוב זהה, ובטח בסאן מאמס שסוף סוף יאפשר כניסת קהל. משחק אגרסיבי, מתפרצות וככל הנראה גם לחץ גבוה. לבילבאו לא יהיה שום טעם לנסות לשלוט במשחק מול בארסה, אלא תחכה לטעויות אצל הקטאלונים ובעיקר בחלק האחורי הידוע לשמצה.

משהו לחשוב עליו:

אחרי הופעה לא רעה של אריק גארסיה מול סוסיאדד, אפשר אולי לקוות שיפתח שוב. בניגוד ללנגלה הוא נחשב שחקן יותר שקול בהחלטות שלו עם הכדור, וזה אספקט מאוד חשוב מול המתפרצות של בילבאו. אם ברצלונה עולה לשחק עם קו הגנה גבוה כמו שעשתה עם סוסיאדד, היא צריכה לצמצם את מרווח הטעויות שלה, כי בכל רגע נתון אינייקי וויליאמס יכול להשאיר לכל הקו האחורי אבק.

שיהיה בהצלחה.

ההרכב -

קומאן מתחיל עם הרוטציות מוקדם השנה.

ההרכב של בילבאו -

עתידות: ראול גארסיה ייכנס בדקה ה-70, ויעיף באוויר את שחקן ברצלונה הראשון שיקרה בדרכו. כנראה פדרי.

אתלטיק נראית כמו שאני רוצה שברצלונה תיראה.
קשה להגנה שלנו עם הלחץ שלהם, ויצאנו בנס בלי לספוג.
לא הבנתי למה פסלו את השער. מה שברייטוויט עשה שם , עושים בכל קרן.

גם אני לא ראיתי עבירה. מילא אם שחקן בילבאו היה נופל.

לא ידעתי שיש לבילבאו כזה כדורגל, משחק מאוד מאוד מהנה. יכול להיות שקבוצות יבואו לשחק פתוח עכשיו מול בארסה כי הן יודעות שאין מי שיעניש בצד השני.

רוברטו נכנס חברים זהו מיסטר קומאן בעוד מסטר קלאס…

סרג’י רוברטו במסירה אחת נותן יותר תאכלס מחצי עונה של פדרי. קומאן מוחק לנו את הDNA. אני לא מזהה פה שום דבר ברסאי במשחק שלנו.

לפני שקוטלים את גרסיה סבא שלו נפטר והוא קיבל את זה ממש לפני המשחק…

מתגעגע לשנה שעברה אז קומאן לפחות נתן חמש דקות כך לריקי…

פיקה השבוע חס אי נוחות ברגל אבל כרגיל אין שכל אין דאגות…

לא חושב שיש על מה לקטול את גרסיה.

בשורה התחתונה אנחנו אותה קבוצה כמו בשנה שעברה רק החלפנו את מסי בממפיס וטיפה חיזקנו את ההגנה עם אריק גרסיה.
אין יותר מדי מה לצפות.

נכון מה שאמרתי על משחק הלחץ פעם שעברה? אז זה נהיה מאוד רלוונטי עבור בילבאו היום ובארסה במחצית השנייה עם גול שהגיע מ… לחץ גבוה.

ברצלונה הנוכחית היא לא זו של הרונדו, ההיא שמשחררת לחץ בכמה מסירות ויוצאת קדימה. זו אחת לא מתואמת, בה הקישור לא דומיננטי, והיא תצטרך להיאבק בשיניים בכל משחק.

אגב מחמאות גם למרסלינו שהכין את בילבאו מצויין ואיתר בקלות את אחד הפערים הגדולים של ברצלונה כרגע לעומת אשתקד. טר שטגן אולי לא תמיד במיטבו, אבל משחק הרגל שלו הוא אחד הטובים שראיתי אצל שוער, שלא לדבר על קור הרוח שלו. באספקט הזה נטו אפילו לא בסקאלה.

זה היה גם שיעור רציני בפיזיות לצעירים. דמיר, דסט, גרסיה וגם פדרי היו overwhelmed מהפיזיות של בילבאו. מקווה שהם עוד יגדלו מזה.

נקודת אור: ממפיס, שמעבר לגול שפך מנוע היום.

רק אני שמתי לב לשינוי שהביאו החילופים?
לפני זה היינו קרובים ל 0-2 ובנס לא ספגנו. אחרי החילופים גם כבשנו וגם יצרנו הרבה יותר מצבים.
כשבוצע החילוף, גם אני לא הבנתי מה קומאן עושה, אבל יצא לו טוב. רוברטו עשה הגנה יותר מוצלחת מפדרי העייף, ודה יונג שוחרר קדימה ויצר מצבים. או שאולי בילבאו התעייפו.
אני אחסוך את הביקורת הרגילה שלי על גריזמן. היה בסדר במחזור הקודם, אז אתן לו עוד משחק לנסות. סטטיסטיקה איומה יש לו הפעם.

נ.ב. רק לי גרסיה נראה נמוך? רשום 1.82 בויקיפדיה ו 1.83 בטראנספרמארקט, אבל הוא נראה גמד בקרנות. פויול היה 1.78 ולא היה נראה כל כך נמוך.

חחחח איזה גרוע אתה. זה היה דקה 67 ולא 70, והיה זה דסט ולא פדרי.

יש לי הרגשה שגם אם הוא היה 1.60 הןא עדיין היה נראה מאיים וענק :slight_smile:

לגבי המשחק, אין הרבה מה לומר. אחרי שמסי עזב דה יונג הוא ללא ספק השחקן הטוב ביותר אצלכם והכוכב של הקבוצה. איזה שחקן על.

3 דקות הבדל, ואותה תספורת. ראול גארסיה פשוט התבלבל, או לא הקשיב להוראות.

השאלה היא איך תיראו בהמשך העונה - כמו המחזור הראשון שמזכיר את ברצלונה של עונה שעברה (להבקיע 4 ולספוג 2 זה אופייני לה), או כמו ה1:1 עכשיו - כשדפאיי ודה יונג עושים את רב העבודה ו"מצילים את בארסה". מעניין.

בשני המקרים מקום שלישי יהיה הישג

געגועים עזים לRG8. מאז שהוא עזב קשה לנו נגד ריאל.