מחזור 2 : 1-1 מאכזב בסאנט מרי ( גרינווד )

אחרי ניצחון משכנע במחזור הפתיחה , יש אופטימיות סביב המועדון אבל כמובן שאסור שזה יגרום לשאננות כי אנחנו חייבים פתיחה מרשימה כדי לחשוב על אליפות העונה.
לגדולות יש משחקים נוחים במחזור ( ארסנל מבחינתי היא קבוצת אמצע טבלה עם מנטליות של קבוצת תחתית ) והאמת שאני פחות חושש מהסיינטס שאיבדו את אינגס בקיץ ולא התחזקו.
המפתח כרגיל בלי לתת מצבים נייחים רבים , וורד פראוס מת על החופשיות האלה מ-20 מטר וחטפנו ממנו בעונה שעברה - פרד צריך להראות שלמד מעונה שעברה .
היריבה תבוא לשחק פתוח יחסית , אז שטחים יהיו מה שמצוין עבורנו - סאנצ’ו צריך לפתוח אם הוא בכושר משחק מספק.
וראן לפי דעתי יתחיל על הספסל , סולשיאר יתן לו להמשיך להסתגל אבל במחזור הבא אני מצפה שכבר יפתח בהרכב.

הרכב צפוי:

📝 | Predicted starting XI vs Southampton:

De Gea, Shaw, Maguire, Lindelof, Wan-Bissaka, McTominay, Fred, Pogba, Fernandes, Sancho, Greenwood #mufc [@ManUtdMEN, @UtdHub_]

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) August 21, 2021

אחרי עונה שלמה בלי הפסד חוץ, אנחנו מגיעים למשחק חוץ אמיתי, עם קהל. מרגש. מבחן מעניין למנטליות של הקבוצה שלנו.

החשש שלי הוא וורד פראוס. בעונה שעברה בסיינט מארי לקדושים הייתה תכנית פשוטה: וורד פראוס יבעט כדורים על דה חאה בקרנות ויהיה בסדר. אנחנו שוב מגיעים עם דה חאה ולא הנדרסון, ולינדלוף עדיין הבלם. אני מאוד מקווה שמאמן הנייחים עבד5 על הגנה על דה חאה במצבים נייחים, כי זו נקודת התורפה העיקרית שלנו היום. הייתי שוקל אפילו לוותר על פרד כדי להוסיף גובה. נקודת האור היא שסאות’המפטון מכרו את וסטגארד אז יש לנו שני מטר פחות לחשוש מהם.

מלבד זה, הלוואי שברונו ופוגבה ימשיכו בגאד מוד של לידס, אבל לא כל יום ביילסה. סאנצ’ו אחרי עוד שבוע של אימונים וקבאני אולי יכול לתת כמה דקות במידת הצורך, כך שההתקפה מתחילה לקבל צורה, ואיזו פריווילגיה לומר את זה אחרי חמישייה.

הרכב למשחק :
דה חאה
שואו-מגוויר-לינדלוף-ביסאקה
פרד-מאטיץ’
פוגבה-פרננדס-גרינווד
מרסיאל

יש אופציה גם שגרינווד ישחק חלוץ , מרסיאל בשמאל ופוגבה בימין.
מבאס שסאנצ’ו עדיין על הספסל , מרסיאל מקבל הזדמנות פז להרשים ולהראות שיש לו מקום ב-11.

קישור של פרד ומאטיץ’? לא היינו אמורים לסיים עם זה לפני שנה כבר?

לפי סולשיאר מקטומיניי סוחב פציעה והוא פותח על הספסל , את ואן דר ביק לא נראה שמישהו סופר .

השחקנים כל כך רכים , הקישור באמצע עובד פשוט נורא - מאטיץ’ ופרד לא נותנים לנו כלום בהנעת הכדור ואשכרה חטפנו גול מחלוץ גרוע כמו אדאמס.
מרסיאל כצפוי לא מראה שיש לו מה לתרום יותר .

אוי קבאני לא על הספסל

לא למדנו כלום משנה שעברה. שוב פותחים משחק בנונשלנט, פרד ומאטיץ’ פותחים יחד כשהברזילאי מחלק כדורים נהדרים. ליריב. מרסיאל סתם תופס לגרינווד את עמדת החלוץ, ואנחנו מפסידים כל מאבק פיזי עם סאות’המפטון שבאה עם דחיפה של הקהל הביתי.

כישלון של סולשיאר .
חוליית ההגנה היום התפרקה לגמרי , כל שחקן הגנה עם לפחות איבוד אחד סופר מסוכן בחצי שלנו - מגוויר פשוט חסר אחריות עלאק קפטן.
חוליית קישור שלא נדע , מאטיץ’ גמר את הסוס ממזמן ודוני היה צריך להיכנס בשלב מסויים ( לפי דעתי הוא שרוף אצל סולשיאר ).
לא ברור לי למה אחרי השיוויון הפסקנו לשחק , בכללי הטמפו במשחק היה מזעזע - אי אפשר לפרוץ הגנה מבוצרת בכזאת איטיות .
חייבת לבוא תגובה במחזור הבא והיא חייבת לכלול את וראן.

אליפות? קודם בוא נשמור על הקיים ולא נפסיד נקודות שבעונה שעברה לקחנו.
הסגל עמוק ונוצץ ועדיין ואיכשהו פותחים עם קישור שמתאים אולי לגביע הליגה נגד קבוצה מליג 2.
אם סולשיאר רוצה את פוגבה באגף ולא בקישור המרכזי אז שיביא עוד קשר כי כרגע בשנייה שמקטומיניי מתעטש מקבלים קישור של מקום עשירי.
עדיין היינו יכולים לקחת את הנקודות אם לא החמצות מאכזבות במחצית הראשונה.
החיסרון של קבאני וראשפורד מאוד מורגש, כשבדקה 80 מי שנשלח להציל את המולדת זה לינגארד היה ברור שמהבור הזה כנראה לא נצא.