מחזור 2: מנצחים 2:1 את בילבאו במונז'ואיק (לאמין, לבנדובסקי)

אני כן אוהב את התפקיד האחורי יותר של פדרי. נראה לי כבר ביססנו שהוא לא מצליח לאיים על השער, זה הגיוני מאוד להוריד אותו אחורה וושיתרכז בבניית התקפות.

ליאור בשום משחק ושום שלב שנה שעברה, רומיאו נראה כמו שחקן של ברצלונה.

הגבהות זה לא הצד החזק של קונדה. באלדה לא רע בכלל התקפית היום (הגנתית לא טוב כרגיל). חייבים חלוץ נורמלי.

בארסה פותחת עונה עם 6 נק במשחקים עם יריבות לא קלות ואפילו נראתה סבבה ב-2 המשחקים.

מי היה מאמין (מפסידים משחק הבא לראיו זה ברור)

עוד מוקדם אבל הרבה סימנים מעודדים.
אני לא יודע לשים את האצבע במדויק על ההבדלים בן צ’אבי לפליק, אבל יש הרגשה שהקבוצה הזו משחקת יותר טוב, יותר מסודר, והשחקנים נמצאים בתפקידים שיותר נכונים עבורם.
ראפיניה בקישור ההתקפי, פדרי קרוב לכדור, אריק פיבוט, ולבנדובסקי בתפקיד הרבה יותר סטטי שמתאים למצבו הפיזי. אלה כולם דברים שגם צ’אבי ראה, אבל לא פתר. לא יודע למה.
כיף לראות מאמן שפותר בעיות.

לא ראיתי את המשחק. ואני לא נכנס לאופוריה, אבל קרדיט לפליק שלמרות כל הבלאגן הניהולי והפציעות הוא מצליח להעמיד קבוצה .

אני נשאר סקפטי בקשר אליו. אבל בנתיים הוא עושה עבודה טובה.

הדבר הכי חשוב זה שהכדורגל שלנו משכנע. גם בפיגור שבוע שעבר, וגם אחרי שבילבאו השוו היום היה ברור מי הקבוצה הטובה יותר ומי צריכה לנצח את המשחק. והיא ניצחה אותו, שזה לא פחות חשוב.

עדיין לא החלטתי לגבי פליק. מצד אחד, משתמש יותר נכון בפדרי ובראפיניה. מצד שני, המשך העניינים עם לבה וטקטיקה שאני לא בטוח לגביה. נראה גם מה יקרה שיתחילו לחזור קצת שחקנים.

צריך עוד קצת זמן.

שני משחקים די מרשימים שלנו בהתחשב בחיסורים ובסיטואציה של המועדון.

מאמן חדש תמיד מביא איתו רעננות והתלהבות ואכן המשחקים היו די מהנים עד כה.

זה עדיין מאוד (!!!) מוקדם כדי להסיק מסקנות רציניות מדי, אבל נקווה להמשכיות.

לגבי קובראסי, המשחק רגל שלו באמת נהדר אבל אי אפשר להתעלם מהנחיתות הפיזית הבוטה שלו. קצת מזכיר את אריק בהקשר הזה, לא בטוח שזה יספיק לרמות שבארסה שואפת להיות.

אני חושב שבעונה שעברה ראינו אותו הולך ראש בראש עם כמה חלוצים מאוד פיזיים ועומד במשימה.
בסה’'כ הוא עוד ילד, אז נפיל את זה לבינתיים על גיל, כושר, עייפות.

אסף, ואלורדה מסכים

אבל

Ernesto Valverde: “We wanted to stop Barça to play from the back but it was almost impossible because Pau Cubarsi didn’t miss a single pass.”

ואלורדה :slight_smile:

1. באלדה עם שיפור אדיר במחצית השנייה. עדיין יש לו את יכולת המסירה של אקוניה (כלומר - אין יכולת מסירה. בכלל), אבל ברגע שהוא קיבל טיייפה שטח - הוא פרח. העבודה של פליק צריכה להיות במקרים שאין לו לאן לדהור, ובקטע של להגן. לא יהיה פשוט.
  2. אני מחבב מאוד את המיקום החדש של פדרי, שנעזר המון בזה שראפיניה היה בכל מקום (זה לא בהכרח טוב מוחלט, אבל לפחות הוא תיזז את עצמו לדעת ולא נתקע) ובזה שברנאל תמיד בא לבקש כדור. איך זה יעבוד עם אולמו, ועם העובדה שאין מצב שפדרי יוכל להמשיך לסיים 90 דקות בלי סוף? עוד נראה, אבל היום (וגם בשבוע שעבר האמת) הוא הראה אחלה דברים.
  3. בכל עולם אחר, 3 שערים ב-2 משחקים זה אחלה בחלה. השאלה מה אתה עושה בין לבין, אדון לבנדובסקי.
  4. אנחנו בבעיית בלמים קשה. הבלם המוביל שלנו הוא קובארסי, שלמרות (ואולי בגלל) הפישולים צריך לזכור שהוא רק בן 17, והוא יפשל עוד הרבה הרבה לפני שיסיים תיכון. יש לו פוטנציאל אדיר, אבל בדומה ללאמין - זה בטוח לא טוב שכל כך הרבה על הכתפיים שלו ספציפית. הבעיה היא שהצימוד שלו הוא איניגו והתחליף הוא אריק. וזהו. אין אופציות אחרות בחודשיים הקרובים.
  5. אלו רק 2 משחקים, אבל פליק בינתיים מקבל מבחינתי ציון לא רע בכלל ב-3 קטגוריות: מרחקים בין שחקנים, חשיבה מחוץ לקופסה ויכולת לשנות תוך כדי משחק, והכי הכי חשוב - את זה הוא עושה עם כל הקטסטרופה שמעליו, ועם כל הקטסטרופה שיש בחדר הטיפולים.
  6. קונדה ממשיך את ההתקדמות מהחצי השני של העונה שעברה. נצטרך אותו עוד המון העונה.

הלאה לראיו.

קוברסי לא היה טוב במחצית הראשונה, אבל השתפר בשניה.
הפנדל שהוא גרם היה מקרי לחלוטין.
הוא גם השאיר את קונדה להתמודד לבד מול ניקו, ואני כל הזמן ציפיתי שניקו יעשה צרות, אבל קונדה התמודד לא רע.
image
Jules Koundé had the most tackles in the match, and was not dribbled past once against Athletic.

אפשר להגיד שהיה משחק טוב לקונדה, גם השתתף במשחק התקפה.

בחרו בלאמין כאיש המשחק, אבל אני הייתי בוחר בראפיניה. היה מצוין.
image

אין לו יותר מדי בין לבין, הוא עסוק מדי בלהבקיע שערים ולהביא נקודות.

ובעיקר אינטנסיביות גבוהה מאוד לאורך 90 דקות. בארסה לא הורידה הילוך מול אתלטיק והייתה על כל כדור.

כן, אבל בוא נראה איך האינטנסיביות הזו:
א. מתבצעת כשיש יותר ממשחק אחד בשבוע, ומול יריבות חזקות יותר.
ב. מתבצעת בצורה נכונה לאורך המשחק. כלומר - הפול גז בניוטרל יורד למינימום, ואין אינטנסיביות רק לשם האינטנסיביות.

לפחות לגביי חלק מהדברים נתחיל לקבל קצת יותר תשובות בימים הקרובים, עם המשחקים נגד ראיו ו-ואידוליד.

איך מלמדים את באלדה למסור? זה אפשרי בכלל? כי בלי היכולת למסור אנחנו לא באמת יכולים להשתמש בו… הרי בסופו של דבר כל מהלך שלו אמור להסתיים במסירה…

פדרי בתפקוד החדש שלו היה מעולה אתמול וזה גורם לי לחשוש מאוד לעתיד של פרמין. כשהוא נכנס היה ברור שהוא לא קיבל או לא הבין את המזכר של פליק. בהפסקת שתייה ראיתי את האנזי מנסה להסביר לו אבל אני לא משוכנע שזה עבד.

אחרי שראפיניה נבחר להיות אחד מהקפטנים זה פתאום האיר אותו באור שונה. אתמול הוא לגמרי היה הקפטן על המגרש. יכול להיות שפספסנו אותו קצת?

א. פרמין לא עשה הכנה עם הקבוצה. בכלל.
ב. לא בטוח שפרמין ופדרי מיועדים לאותה עמדה ואותו תפקיד. בטח בסגל מלא יותר.
ג. אתה לא תזלזל באני אוהב אותך פרמין, שמעת???

לגביי ראפיניה - יכול להיות שאתה צודק. אבל כמו הרבה דברים ביחס לקבוצה הזו של פליק, צריך עוד לחכות ולראות. בטח כשהעומס ייגדל, היריבות שנפגוש יהיו חזקות יותר, והסגל יתמלא מחדש.

Loud and clear

אייל סוף סוף @Ganjo אופטימי תן לו :slight_smile:

הסיפור אם ארגנטינה נגמר הגיע הזמן שברצלונה תגרום לו הנאה חחח