מחזור 2 באלופות :: יוצאים בנס עם 2-2 מול ברוסיה מנש.

בנזמה למנדי (בצרפתית) על ויניסיוס: “אחי, אל תמסור לו, הוא משחק נגדנו, נשבע באמא שלי”

https://twitter.com/60secondesf/status/1321245985209749504?s=21

גם ואלורדה לא מעריץ גדול

מראש אני אזהיר: הואסקה לקחה נקודות העונה מוויאריאל, ולנסיה ואתלטיקו, ויש לה הגנה חזקה. קל זה לא יהיה.

בפעם האחרונה שהיה לנו משחק קל אולגר עוד שיחק בבארסה

כשאולגר רואה את מנדי משחק הוא מספר לילדים ש"פעם היו מגינים טכניים, לא כמו היום"

אני לא יודע אם לרחם על זידאן או לבקר אותו. השחקנים שיש לו בסגל פשוט לא מספיק טובים, במיוחד כל החלק שמשחק מעל קאסמירו. ויניסיוס נראה כמו מישהו שהחליפו לו בין הכפתורים של השלט וכל פעולה יוצאת לו הפוכה. בנזמה הוא האנטי חלוץ המושלם, הבנאדם פשוט מתעקש לא להיות ברחבה. גם לגבי קרוס לא ברור מה הוא עושה על המגרש, חוץ מלצבור סטטיסטיקה מרשימה של מסירות לא חשובות. לתומי חשבתי שגם אם יש לנו חומר שחקנים לא מספיק טוב, הוא עדיין יוכל להתמודד בצורה מכובדת מול קבוצות דרג ב’ ומטה, אבל מסתבר שאפילו את זה אין לנו. היה פשוט מביך לראות את כל ההגבהות האלה לרחבה, כאילו מינימום מוריינטס מחכה שם ולא מפנה השטחים הצרפתי.

הצלחנו לא להפסיד משחק שני ברציפות ועדיין מתלוננים פה…
שיאים של פינוק.

אני מקנא באלה שמצליחים לשמור על איפוק אחרי משחק כזה, אני גאה בזה שאני מתלהב בכל משחק בצ’מפיונס ועל אחת כמה וכמה בזכיות, אבל אחרי אתמול הייתי מעדיף להיות ‘קול יותר’.

אם כבר פדה ואלוורדה:

בואו נראה איזה תמונה זה מזכיר לכם מאיזה, משחק. הפריצות שלו בכנף קטלניות, הוא נראה טוב אבל אני עדיין מצפה ממנו להרבה יותר. שיהיה דומיננטי וייקח כדור, ייבעט יותר לשער.
אני נע יותר על הסקאלה של “זה מה יש” (ללא יכולת טובה של הזאר, בגדול, הלוואי ויהיה בריא, במחשבה שנייה הדקות אתמול היו מעודדות), ויותר מאשר “בגלל הקורונה”. לא ספגנו מכה אנושה כמו פ.ס.ז’, הכדורגל שלנו גרוע בהרבה ביחס לליברפול ומנצ’סטר סיטי ועוד.

ויניסיוס היה אתמול כל כך גרוע ממש כידרר באוויר נקרא לזה ככה, אך מסירה לא הצליחה. ואז כבר אמרתי לעצמי ‘אולי עדיף אסנסיו’ אבל ברור לי שבמשחק הבא זה יתהפך. יש גבול כמה פעמים אפשר לחרב התקפות.
מצד שני בואו נדבר רק על בנזמה שאמנם בקושי נח אבל הסריח את הדשא בעצמו, אסור לו להתנהג ככה כאילו זו שכונה. קח אותו הצידה, תסביר לו - וסביר להניח שזה לא יעזור. הוא האחרון שיכול לשמש דוגמא מבחינת היכולת. כמות הפעמים בהן היה איטי מהבלם שלו, נרפה, התבלבל, עד לדקה ה-75 לא עשה דבר. והוא גם בכל משחק עם החמצה מזדעזעת. זה צרם לי. מה גם שויניסיוס תמיד מחמיא לו בראיונות על כך שלקח אותו תחת חסותו והוא מעין ‘אליל’ שלו.
לוקאס לא מגן, הירידה שלנו להגנה מרושלת ואני לא מאשים אותו בדבר, גם ואראן מחלק מתנות. הזוי מבחינתי שבצוות השידור לא הזכירו שקורטואה אשם בשער השני, הוא השמיט כדור כל כך חלש, לא מתאים לו.

היה איזה רגע שהזארד קיבל את הכדור על הקו ושחקן הגיע מולו והוא חיכה וחיכה עד שהשחקן עשה תנועה ובום בתנועה חלקה אחת עבר אותו וכדרר קדימה. עכשיו זה אולי אחד הדברים הכי פשוטים שיש בכדורגל ועדיין אנחנו במצב כל כך מייאש ששמתי לב לשחקן שמבצע פעולת כדרור בצורה פשוטה ויעילה. ויני לא תעזור לו כל המהירות שבעולם הוא טיפש מכדי להבין שכדורגל זה משחק פשוט ולא חייב לרוץ לעבר כל שחקן ולדפוק 400 הטעיות לא מוצלחות כדי לעבור אותו.

לגבי הסרטון בנזמה עבר את הגבול לדעתי ולא היה צריך לדבר ככה אבל אני רואה אותו מהבית אני רק יכול לדמיין כמה עצבני הייתי אם הוא היה משחק איתי באותה קבוצה.

יועמד לועדת משמעת בה יענש בהארכת חוזה ב-4 שנים.

אי אפשר לעבור לסדר היום על מה שבנזמה אמר. התנהגויות כאלה יכולות להחריב חדר הלבשה.
בכלל הזוי ששחקן כ"כ מאכזב בא בטענות לשחקן אחר. לויניסיוס לפחות יש תירוץ של גיל צעיר, לבנזמה אין תירוצים. השחקן הכי פריבילגי בסגל שתמיד יקבל אמון ומקום של קבע בהרכב בלי קשר ליכולת.

עם כל כמה שנגעלתי מהיכולת של ויני אתמול, אם מה שמיוחס לבנזמה באמת נאמר, אז זה אפילו עוד יותר מגעיל.

כמובן שלא יינקטו נגד בנזמה שום צעדים. ככה זה שזידאן רואה בו אח ופלורנטינו רואה בו בן.

הוא דיבר בשקט ובצרפתית במנהרה. מותר להם לדבר ביניהם ולהביע תסכול, הם בני אדם. גם מה שאיסקו אמר וחאמס בזמנו לגיטימי בעיניי, הם פשוט צריכים להבין שכל פלוץ שלהם מוקלט ומדובב היום.

אולי זה מעצבן אותי יותר משום שזה בנזמה ה"עאלק מנהיג" וכל מיני כאלה. אבל להגיד למישהו לא למסור לו זה עוד יותר מעצבן, כאילו אנחנו בשכונה ודברים כאלה. מעבר לכך שכן, היום רואים הכל וטוב שכך - זה בטח יותר מעניין מהמשחק של הקבוצה שלנו. כל הצרפתים שלנו נראים קטסטרופה. אם מנדי חלש בהגנה אין שום צורך בו, גם נאצ’ו כמגן שמאלי כשיהיה בריא מסוגל לתרום יותר ממנו התקפית לעתים.

דיברו פה על הזאר - אני לחלוטין קונה את הכושר שלו בחודשיים של תחילת העונה שעברה, אפילו נמוך מ-60 הדקות נגד פ.ס.ז’. שיעשה לנו את הכדורגל פחות קשה לצפייה, ייכדרר, אולי הנוכחות שלו תקל על אחרים ודברים כאלה. גם אם במספרים זה לא יבוא. שיפור במשחק שלנו בטוח יהיה. לדעתי מרוב שאנחנו חרבנא וכולם סופגים ביקורות זה מקל עליו דאגה, קצת נוח לו, שכחו מהביזיון שקורה איתו.
אין איזו המצאה של איסקו שנראה לי מעולם לא קרה שלא שותף בשלושה משחקים, אז אני רק מבקש מודריץ’ במקום קרוס במשחק נגד יריבה נורמלית.

כמו שאתם רבים עם חבריכם על המגרש כך גם הם. המשחק אמוציונלי וקורה שאנשים תופסים יום טוב או רע, ומגיבים לגבי היום הטוב או הרע של חבריהם.
כנראה שמדובר בהוצאת תסכול ותו לא.

לא כזה פשוט לפרק חדר הלבשה, צריך לכך הרבה יותר מריב במהלך משחק.

מי יודע, אולי גם זו הכאפה אותה ויניסיוס צריך לקבל ונראה שחקן יותר מרוכז ומדויק. יש אנשים שזה יכול להיות הדרייב שלהם.

אפשר לומר המון מילים על מצבה של הקבוצה.
העובדה שקשר 50/50 בן 35 שבמהלך הקריירה שלו כיבושים (באופן טבעי) לא היו הצד החזק שלו הופך לתקווה ההתקפית שלנו אומרת הכל.

קורטואה שוער מצוין אבל מאוד Error prone, בדומה להרבה שחקנים אחרים בקבוצה(אהמ וראן). הוא הבעיה האחרונה שלנו אבל הוא לא הטופ של הטופ לדעתי. אליסון שהיה זמין באותו הקיץ לעומת זאת…

לא יודע מה רוצים מבנזמה, במקום לשבח אותו שהשתמש במילים עדינות כשתיאר את וניסיוס תוקפים אותו.

כבר היו פעמים אצלנו שנוצרו מחנות בחדר ההלבשה שפירקו את הקבוצה מבפנים.
רק שזה לא יתפתח לאיזה ריב בין הצרפתים לברזילאים.

כן ויניסיוס היה גרוע ואפשר להיות מתוסכל. מפה ועד להגיד לא למסור לו זה מטורף. מה גם שבנזמה בעצמו מאבד המון כדורים עם הכבדות שלו. אני קצת מרחם על ויניסיוס שראה בבנזמה המורה הרוחני שלו וקיבל ממנו סכין בגב.

בנוגע לבנזמה, באמת היה לו משחק מפוזר והוא נעלם בחלקים גדולים - אבל הוא היה לבד. מהרגע שהזאר נכנס, הוא נתן בישול לגול והחליף איתו המון מסירות קצרות יפות - הוציא את כל מה שחסך על ויניסיוס. אין לו מהירות או קילריות מול השער, אבל בנזמה שחקן מאוד חכם ואפשר לקוות שליד הזאר האיכות שלו תבוא יותר לידי ביטוי. גם ברמת הביטחון - תחשבו איזה מייאש זה עבור וואלורדה לתת את הספרינט הזה ולדעת שהמסירה לויניסיוס הולכת להתבזבז.

ושחקנים הם לא ילדות בנות 6 עם קוקיות, מי שלא יצליח להתמודד עם אמירות כאלה מצד שחקנים מחדר ההלבשה שלהם שלא יהיו פה.