בעיטה בדלי, ותודה למסי 2-2

בוסקטס מושעה, סילסן ודמבלה פצועים. פאקינג סאמפר אחרי שנים מגיע לסגל…

איזה הרכב ישחק לדעתכם ואיזה הרכב ולדה יבחר? יהיה השבוע קלאסיקו וצריך רוטציה

אין טענות בסה"כ. אלניה מקבל דקות. יפה

חוץ מהקטע אם אלבה והקומבינה של המגינים.

אלבה צריך לנוח מתישהו, כיום הוא בעיניי השחקן הכי חשוב אחרי מסי בקבוצה. זה שאין לנו מגן שמאלי מחליף בסגל- חוסר אחריות משווע של מי שבנה את הסגל הזה.

הצעה לסקר מעניין אחרי המחצית הזאת

האם אלבה חסר לנו יותר התקפית או הגנתית?

היום משלמים מחיר על קבלת החלטות לקויה של ואלורדה. שילוב של ראקיטיץ בתור קשר אחורי יחד עם וידאל יותר מכוער מאשר בקישור…

השופט הזה כל כך מטומטמם שזה מדהים, תן למהלך להסתיים ואז תבדוק אם היה פנדל. גם פסל שער חוקי של מסי וגם כלל הנראה לא היה פנדל.

לא היה פנדל והתחושה שלי שאם מסי לא כובש גם לא היו מאשרים את הפנדל, זה באמת היה מהלך הזוי.

האמת די פחדתי שהואר יפסול את ההחלטה שלו ואז זה באמת היה שובר שיאים. איך כל שנה חדשה השיפוט הספרדי מדרדר לרמה נחותה יותר…
,

זהו שלמיטב הבנתי אם הVAR לא היה מאשר פנדל גם הגול של מסי לא היה מאושר(תקנו אותי אם אני טועה).

לפי מה שאני מבין, ברגע שהשופט שורק המהלך צריך להיפסק, אבל הצדק נעשה בסופו של דבר. לא חושב שולנסיה התלוננו על זה.

לא אכפת לי מהשטויות של וואלורדה. לא אכפת לי מהיכולת החלשה של סרג’י. לא אכפת לי מולנסיה שבאה לשחק אנטי כדורגל.

לא יכול להיות שב2019 אנחנו נקבל שיפוט כזה בליגה הבכירה בעולם. מאיינקו, שני הקוונים וצוות הVAR לא יכול להמשיך לשפוט העונה אף משחק בליגה. גועל נפש.

אני יכול להתעלם מאי הכללת ארתור בהרכב הפותח, אני יכול לעצום עין ולדפוק לשניה מסמר רק מלראות את רוברטו פותח על חשבון אלבה ועדיין לסלוח.

אבל לראות מסי סוחב רגל 20 דק’ כאשר יש לנו את הלו"ז הפסיכי לחודש הקרוב, את זה אי אפשר לסלוח.

בחיי, העברתי 20 דק’ אחרונות בלתלוש שערות מהזקן. מרתיח.

על שאר המשחק שהיה, נדבר מחר.

תסלחו, אם אחרי שולנסיה במשך 7 דקות מתסמרים למוות וברצלונה חסרת אונים מול זה ואתם מתבכינים לי על השיפוט שהיה נוראי, אז תסלחו לי,יש בעיה חמורה.

הבעיה שלנו זה מי שחושב שהוא המאמן של ולנסיה אבל לצערי הוא מאמן של ברצלונה.

פשוט נמאס לי מהעובדה שמסי (וריאל) מצילים למאמן הזה את התחת כבר שנה וחצי.

רוטציות בברנבאו אה?

מחיר הגביע. הסגל שלנו זקן ובנוי עקום, יומרני מאוד לרוץ ברצינות איתו לטראבל. אין מגן שמאלי מחליף, הבלמים המחליפים ברמה מאוד נמוכה, ולאכזבתי מתברר שואלוורדה גם הוא נותן עדיפות לקלאסיקו בגביע כפי ששוסאקו ביקש.

אז במקום שקט מהגביע, הבטחת הליגה במצב נח ולבוא רעננים ובטירוף לצ’מפיונס, שוב קיבלנו חתיכת אוורסט שיתבטא בשחיקה או בהמשך איבודי נק בליגה. לבאנטה עדיין יכולה לערער?

בשבוע הבא בסאן מאמס בלי ג’ורדי אלבה, שכפי שרשמתי לפני המשחק ושוב גילינו- בלעדיו אנחנו חצי קבוצה. כיף חיים.

נ.ב: לא מבין איך מסי הבקיע את זה. חולני.

הקו שמפריד בין רוטציה לבין התאבדות הוא לא קו דק בכלל. הבעיה שוואלורדה לא יודע איך לנהל קבוצה בדרג הזה. רוברטו לא מגן. בטח ובטח שלא שמאלי. מירנדה היה צריך להיות משחק חלק מהקבוצה הראשונה בכל מיני משחקי בית קלים, כדי שהוא יוכל להיות סותם חורים סביר, ולא יראה שוקיסט כמו בפעם האחרונה (שגם הייתה הראשונה, וגם תישאר האחרונה) ששיחק, מאז ולדי החליט שהוא מצרע אותו. אני לא אשם שהמאמן שלנו לא יודע לנהל רוטציה טובה, לא לי משלמים כמה עשרות מליונים בשנה.

הסגל שלנו מעולה. בנוי הכי טוב באירופה. להפיל הכל על נקודת התורפה של המגן השמאלי זה בדיחה. פפ משחק כבר עונה וחצי עם קשרים אחוריים כמגנים שמאליים, כי מנדי לא מפסיק להיפצע.

בכל אופן, אני חושב שלהתמקד ביכולת הרעה שלנו זה לעשות חסד למאנייקו. השיפוט היום היה מחריד. בעידן שבו יש VAR אסור לעבור על הדבר הזה בשתיקה. הקמפיין של התקשורת המדרידאית נותן אט אט את אותותיו, ואני ממש מקווה שהעיתונות בברצלונה תפתח קמפיין נגדי.

מה קשור קמפיין? אכלנו זין מהחלטות שיפוט שערוריתיות שהוואר לא התערב בהם ואיבדנו נקודות. השיפוט בספרד והשנה השימוש בוואר בפרט הוא מתמיה ומחורבן לכולם.
גם קטנות כמו תוספת זמן ראויה תמיד מחרפנות אותי, השופטים בספרד חותכים משחק אחרי 3 דקות יתהפך העולם, וכמובן שאין כפל מבצעים על בזבוזי זמן בתוספת. הלוואי שילמדו מהאנגלים.

אם כבר, אז כבר- ג’ורדי אלבה שחקן אגדי, והשנה הקטע שלואיס אנריקה עשה לו בנבחרת הטריף אותו עוד יותר לצערי.
הגיוני לתת לו מנוחה, וההרכב לדעתי היה חזק מספיק. אפילו משה כתב שהוא מרוצה לפני המשחק. רוצים רוטציות, מצד שני סוקלים בדיעבד את המאמן על שנתן מנוחה לשחקן השני הכי חשוב שלכם, במשחק בית. בסוף, זה תיקו שבא אחרי שמונה נצחונות רצופים. אפילו לא הפסד, והייתם קרובים למהפך עם כמה קורות. בכלל, זו הפעם השלישית או הרבעית העונה שאתם חוזרים מ2-0, זה לא יאומן. רק רבעיה של בטיס הצליחה (בקושי) לרסן לכם רמונטדה. זה מטורף.
השחקנים המכריעים שלכם, לפי סדר-
מסי
אלבה
בוסקטס
סוארס וטר שטגן

לא ברור לי איך אתם מחזיקים שנים בלי מחליף לאלבה ובלי מחליף טבעי לבוסקטס (אין לכם עוד איזה קאסמירו בסגל. איכשהו ראקיטיץ’ מחלטר שם). כנראה ששניהם ממש לא פציעים והצורך לא עולה. אצלנו, קרבחל ומרסלו קבוע רבע עונה פצועים, אז הכרחי.

היו את לוקה ודין ואדריאנו שהיו רחוקים שנות אור מאלבה אבל לפחות מגנים טבעיים וסה"כ שחקנים ראויים. השנה פשוט אין אף אחד, זה מחדל ברמה אחרת.

לגבי בוסקטס היה את השקר של מסצ’ראנו בעמדה הזאת רוב השנים, אבל סה"כ הנקודה שלך לגביו נכונה.

אגב, קוטיניו פשוט מאכזב. גם אם זה לא התפקיד הקלאסי שלו (גם כקשר בסגנון הברסאי בעיניי הוא לא בתפקידו הקלאסי, מה שמתאים לו זה “10” מאחוריי החלוצים), זה לא תירוץ. אנחנו מקבלים ממנו מעט מדי.

הדבר הכי מרגיז בו שהוא נהיה שחקן עם אופי ברסאי, קרי, מוסר לאחור/למסי ומקווה שהישועה תבוא. הקטע שהבאנו אותו על בסיס מסי קטן, כלומר שינסה הוא לעשות את האקסטרה מהלך של להעביר שחקן, לבעוט מרחוק, להיות הקוטיניו של ליברפול במקום עוד שחקן באעלק ‘מארג’ ברסאי שמספרים לי כל הזמן.

נראה שדמבלה פשוט חצוף יותר ולא מוכן לנהל את ההצגה כשהוא בצד וזה מה שגורם לו לשחק טוב, הוא מנסה לעשות קסמים בלי לשגע את מסי.

איך הוא שיחק בגביע? בצורה דומה? הוא כבש צמד