מחזור 2: מנצחים 2:1 את בילבאו במונז'ואיק (לאמין, לבנדובסקי)

לא כל כך מבין מה פליק חושב שיקרה פה. זה הרכב מאוד התקפי, מה גם שהויתור על אמצע המגרש מגיע כדי להכניס את פראן שזה… לא מועיל. הייתי עולה עם קסאדו.
אני חושד שנחטוף.

זה נכון, אבל אני אוהב את החשיבה של ראפיניה מתחת לחלוץ ופדרי בעומק הקישור.
עכשיו הוא יוכל לנהל את המשחק כמו ש-Ganjo כל-כך מתגעגע.

מסכים, הוא היחיד בסגל שיכול בעתיד להיות סוג של regista.

אי אפשר לרשום את אולמו במחצית, ואז להכניס אותו במקום פראן? :joy: :joy: :joy:

פדרי רך מידי לתפקיד הזה. לדעתי.

יש סיכוי שלפני שסרג’י עזב הוא העביר את כל הקלטות לפראן? ובגלל זה הקדריט גם תחת פליק?

הייתה שבת נחמדה עד עכשיו. למה להכניס לי את המחשבות האלו?

ופה אנחנו משלמים מחיר על אי קניית קשר אחורי במקום רותם חתואל מלייפציג שיש עליו 7 שחקנים בעמדה

זה לא באמת משנה, במשחק הזה ספציפית. גם אם היית קונה את זובימנדי/קימיךשך/קאנטה/בוסקטס בגיל 25 - הוא לא היה משחק הערב כי ממש עוד שנייה מגיע הכסף מנייקי הנה זה בא ו…אייי…חבל…טוב, אז עד המשחק מול ראיו זה בטוח יקרה. מאה אחוז.

בנוגע לפראן, אני חושב שפליק מבין שבהינתן שאנחנו לא יודעים אם לבנדובסקי יכול באמת לחזור לכושר של לפני שנתיים - אסור לו לעשות צ’אבי ולזרוק אותו לפריזר. הרי היו לו כבר תקופות שבהן הוא נראה טוב ואשכרה כבש גולים.

ממה שאני מבין פראן נותן לו טקטית את מה שהוא רוצה בהינתן שאולמו לא רשום. השאלה אם ויקטור לא יכול לתת את זה או שהוא פשוט מעריך את פראן.

גם כשהוא קיבל קרדיט שבוע אחרי שבוע הוא היה רע.
כמה הוא עוד צריך להסריח את המגרש עד שכל מגיניו ייכנעו סופית?

פראן שחקן עם מיקום טוב ו… זהו. לא איטי?
רע מול השער, דריבל מחריד, חלשלוש שדוחפים הצידה באמצעות נשיפה קלה, מוסר בינוני מינוס. שחקן שלעולם לא היה צריך להגיע לברצלונה ושצריך להעיף מהר ככל הניתן. זה לא שקסאדו הוא כוכב על כן? אבל יש לו לפחות תרומה הגנתית

השאלה היא האם לא היה מדובר פשוט בתקופות בהן הגנות היריבה נראו ממש רע ואשכרה נתנו לפראן לכבוש מולן.

אגב - במשחק הזה, במצב הסגל הנוכחי, זה משהו שאני מוכן לספוג. כי כזה אני - נחמד.
ועכשיו ברצינות - אם אולמו היה רשום, ופרנקי היה כשיר, ואאא"פ לא היה המלך של העולם וזוכה בכל דבר אפשרי בקיץ, והייתה לנו אופציה נוספת לאגף שמאל ועדיין פראן היה פותח - זה היה ממש ממש מטומטם. בהינתן זה שזה או פראן או אסאדו…אני מוכן לזרום עם הסיטואציה.

יש לי חשד עמוק, שפרמין יהיה האחרון ברוטאציה בקישור. מקווה שאני טועה.

הרכב התקפי מאוד, אני אוהב. נראה ממה עשוי ברנאל, אהבתי אותו עד עכשיו.

אל תדאג, נכנס דקה 20 במקום פדרי הפצוע.

איזה ג’קפוט ברנאל. שליטה מעולה בכדור וסגירה נהדרת באמצע. לה מאסיה טו דה רסקיו.

פראן מפתיע לטובה.

עזוב מה קורה ברגע שהכדור אצלו, אבל זה שהוא כל הזמן מהווה אופציית מסירה - קנה אותי.

זה מה שחשבנו על אוריול רומיאו בתחילת העונה שעברה… אבל אני לגמרי מסכים. נראה שחקן מעולה

אוי לבה.

קובארסי סיים את העונה רע, ופותח את זו באותה צורה.
שלא נדבר על באלדה בכל הקשור למה שקורה בתוך הרחבה.