מחזור 2 :: 3-0 במשחק חלש מול ויאדוליד. שער בכורה לאנדריק

יהיה מצוין אבל לצערינו לא יקרה, גולר היום היה בתפקיד ג׳וד אצל אנצ׳לוטי - סוג של חלוץ שני, רק שגולר שמאלי ברגל אז הוא גם לא תקע עוד יותר את אגף שמאל

קישור של פדה, מודריץ׳ וג׳וד עם שלישיה של בראהים/גולר, אמבפה וויני ויש לנו הרבה יותר מה למכור מול בונקרים

הנחתי שמישהו יעלה את התירוץ הקבוע הזה, והתלבטתי האם להתייחס אליו כבר בהודעה המקורית שלי. הפעם הוא לא רלוונטי. כמו אלה שלא מצליחים לפתוח צנצנת חמוצים, ואז כשמגיע מישהו אחריהם ומצליח הם אומרים ‘כן אבל אני עשיתי את רוב העבודה’.

אין קשר בין העייפות של שחקני היריבה, לבין ההבדל התהומי בין החדות, הדיוק והתכליתיות שבפעולות של בראהים ואנדריק, לבין הכבדות, ההתמזמזות האינסופית והבזבוז המשווע של מצבים של רודריגו, ויניסיוס ואמבפה. גם לאנדריק בן ה-18 בהופעת בכורה בברנבאו היה לחץ אדיר על הכתפיים, אפילו אם אלה 10 הדקות האחרונות של המשחק, ובכל זאת הוא הוציא בנגיעה הראשונה והיחידה שלו בכדור מהלך מדוייק ועוצמתי שכל השלישייה היוקרתית שלנו לא הצליחה במשך 70 דקות.

יא אללה כמה דרמה מביאים אוהדי ריאל. רואים שאנו קבוצה שעדיין לא מחוברת, עדיין מחפשת את עצמה, עידן חדש ללא קרוס-מודריץ׳ ועם אמבפה ווינסיוס ובכל זאת; אלו משחקים שמשחררים פקקים.

יש הרבה (מלא) עבודה. צריך הרבה סבלנות.

נקסט.

אני מת על רודריגו, אבל היום גולר במשחק חלש להחריד הגיע ל 5 מצבי הבקעה, ברהים הבקיע ובישל בכמה דקות, רודריגו לא מגיע למספיק מצבים, חייב לשפר זאת דחוף.
נכון שגם אמבפה ובעיקר ויני היו חלשים אבל הם כבר הוכיחו את עצמם מעל לכל ספק.

במחצית הראשונה תקע אותו באגף ימין, רק במחצית השנייה שיחרר אותו למרכז והטורקי השתפר

הוא פשוט לא עוזר ברוב הזמן. כל כדור שמגיע אליו לאגף שמאל זה כדור שלא מגיע לאמבפה או ויניסיוס, שניהם מסוכנים ויעילים יותר, ושניהם אלרגים לאגף ימין. זה לא חילופי מקומות, זה רודריגו נע בין האגפים בזמן שהשאר סטטים.

ברור שזה ישתפר, אבל ההרכב ברובו הוא ההרכב של עונה שעברה. לא ייתכן שמאמן שהוא “אול טיימר” לא מסוגל לעשות התאמות ולמצוא פתרונות בסגל משופע כוכבים כשל ריאל מדריד. זה לא סתם לא נראה משהו, אנחנו היינו אימפוטנטים לחלוטין ב135 הדקות הראשונות בליגה מול שתי קבוצות באמת, באמת, גרועות.

בצד החיובי, וואלורדה פתח מעולה העונה. היו לו כמו סגירות מצוינות.

נכון, ואני לא סותר את זה שיחסית לאי- תפקוד הכללי הוא הכי מתפקד. ועדיין, הוא השחקן הפחות טוב בשלישייה אז הוא השעיר לעזאזל. עד שלא נמצא קצב התקפי אין טעם בשחקן ש90% מהאיכויות שלו קיימות אצל ויניסיוס ואמבפה והוא מטייל באותם השטחים שלהם בחלקים נרחבים של המשחק.

יש לרודריגו שתי גרסאות אצלנו: 1. משלים את החסר (מרים קרנות, משחק ווינגר קלאסי על אגף ימין, יורד להגנה)- בזה הוא במקסימום בינוני. 2. חלוץ צד באגף שמאל- בזה הוא מעולה אבל יש שחקנים טובים ממנו.
כרגע אנחנו צריכים שחקן מסוג 1 ואני טוען שבראהים וגולר שניהם שחקני סוג 1 עדיפים.

זה לא היה משחק נקסט. היו בו כל כך הרבה דברים שלא עבדו וצריך לשבת וללמוד אותם. השימוש שלנו בהאלף ספייס לא קיים, ובפעמים הספורות שכן השתמשנו באיזור הזה הגענו למצבים. אמבפה עדיין לא מבין את התפקוד שלו. התנועה מקדימה מאוד מסורבלת. צריך למצוא פתרון לבעיית הקצב במשחק שלנו.

רודריגו מחפש את המסירה יותר מדיי. היה צריך לשים ברשת את המצב שניסה למסור בו לויני. אבל הוא היה נוכח ועשה פעולות טובות. מתישהו זה יכנס לו. רק שבוע שעבר היה לו שער גדול, כל עוד שהוא ממשיך ביכולת הזאת אני לא מודאג.

כל המשחק שלנו לא עבד, לא יהיה פייר לשפוט את רודריגו לפי המדד הזה. אף שחקן בחלק הקדמי אצלינו לא היה טוב היום.

אני באמת לא מבין מה אנשים רוצים גם היום מטשואמני. עמדנו רוב הזמן מול בונקר, הוא לא אשם בזה שלא הצלחנו לפרוץ אותו. הוא מניע כדור סביר לגמרי והוא לא זה שאמור לקדם את המשחק, זה התפקיד של פדה והקשר השני (היום גולר).

אפשר לבוא אליו בטענות אם אנחנו לא מחזיקים בכדור או לא מצליחים לשלוט במשחק. לא אם אנחנו נתקעים מול בונקר, זה כמו לצפות מקסאמירו או מקאללה לפרוץ בונקרים.

נכון, יש גם רודרי וצ’אבי אלונסו ובוסקטס, אבל אלה יחידי סגולה. טשואמני הוא לא האשם במשחק שלנו היום…

פשוט מבאס שהסגל הזה מתבזבז על מאמן שלא יודע מה לעשות איתו,אבל זה כבר לטחון מים,יש לנו מינימום עוד שנה להעביר איתו במקווה שיגיע מאמן שיודע להעמיד שחקנים על המגרש ולהתמודד מול בונקרים,לגרום להם ללחוץ גבוה באפקטיביות ולא בכאילו ולנצל את היתרונות של השחקנים שלנו.

גולר היה חלש במחצית הראשונה,הוא תופקד תמיד בין הקווים ובצד ימין במקום שהוא יהיה זה שמנהל את המשחק ופדה יהיה זה שמצטרף להתקפות מקו שני,במחצית השנייה הוא השתפר,אבל אני מצפה ממנו ליותר.

אמבפה וויניסיוס היו חלשים מאוד,ויניסיוס לא היה ממש מעורב ולא תרם כלום,אמבפה התרגש ולא הצליח להשתלט על כדורים,מזל שבראהים ואנדריק נכנסו כדי להעלות חיוך.

המצטיין שלי הוא מיליטאו,היה טוב הגנתית ובישל שער עם מסירה ארוכה ויכל לבשל עוד אחד לפחות אם שחקני ההתקפה שלנו היו יותר חדים,אההממ רודריגו…

בראהים לאט לאט הופך להיות אחד האהובים עליי בסגל,איזה שחקן מעולה,הלוואי שיקבל יותר דקות.

זה משחק נקסט כי הבעיות הם עדיין אותן בעיות בערך מזה מס׳ שנים. אנחנו רק חוזרים ומדגישים את זה כל פעם בצורה ובניסוח אחר.
מאמין שמה שאנחנו ״רואים״ גם שם במשרדי הברנבאו רואים.
עכשיו תוסיפו לזה לו״ז כ״כ צפוף אחרי יורו וקופה; חתיכת שחקן התקפה נוסף ע״ח קשר שיצא לפנסיה (ועוד קשר שאמור להסתגל כרגע לעמדה חדשה כנראה בקישור-בילי) וקיבלת הרכב שלא מחובר בשום צורה במיוחד ש3 הקדמיים הם שחקני כנף שמאל ביי דפינשן. קבוצת כדורגל בפועל היא לא כמו בפיפא- יאללה תרכיב אותם ביחד ותתחיל לתת בראש. ממש לא.

יש לציין שגם השינוי הזה בגישה ובהרכב, שהוא פר שחקן- אולי ההרכב הכי התקפי שיצא לדון קרלו לאמן בכל קריירת האימון שלו מצריך להוציא ממנו דברים חדשים והסתגלות למציאות חדשה על מנת להוציא את המקסימום מההרכב .

אני מבחינתי מיליטאו, רודריגו, רודיגר וכו׳…(השחקנים נכתבו בשלוף) לא חייבים להיות בשיאם בכל יום נתון. אחד: משום שלא צריך אותם בשיא לכל משחק ושנית משום שמדובר בסה״כ בבני אדם וגם להם יש עליות וירידות. מה שחשוב לי זה שברגעי האמת הם כן יהיו בשיאם. לזה ריאל מדריד הנוכחית הרגילה אותנו.

הוא לא נתן לנו קצב למשחק. נכון שאנשים אמרו שקרוס סתם מוסר את הכדור לצדדים מבלי להבין מה הוא עושה? אז טשואמני באמת סתם מוסר מבלי להבין מה הוא עושה. אני לא מאשים אותו בזה שהוא לא קרוס, פשוט הוא לא הפתרון ובמשחק כזה צריך מישהו אחר.

בכללי אני מסכים שנופלים עליו יותר מדיי, בטח בהתחשב בהיצע שיש בעמדה הזאת, אבל אני לפחות ציפיתי שאחרי קרוס הוא יהיה המטרונום שלנו באמצע ויהפוך את המשחק ליותר קונסיסטנטי. זה לא קורה בינתיים. לזכותו יאמר שזה מעולם לא היה הטיקט שלו וכקשר אחורי פרופר הוא בסדר גמור. עם זאת כשחקן הרכב בריאל מדריד אני מצפה ממנו לאקסטרה.

אני מאמין שהוא מטרה להרבה אנשים כי ציפו ממנו לעשות את הצעד הזה וכרגע זה ברור לכל שזה בדיוק מה שחסר לנו במשחק.

אם לנסות ולהיות אופטימי, אף חלק בקבוצה לא מתפקד כמו שצריך באמת ואלה ימים ראשון של הקבוצה הזאת בפורמט הנוכחי, ויש לו עוד המון מקום לשיפור. אבל אני חושב שבמועדון צריכים למצוא מחליף אמיתי לקרוס (בהצלחה להם) ולמצוא קשר שיתן את הטון במשחק.

לא חושב שאלו אותן בעיות. דווקא שתי הבעיות שהכי הציקו לי היום, שימוש בהלף ספייס ויצירת משחק עקבי עם התקפות בקצב גבוה, היו מהדברים בהם הצטיינו בעונה שעברה. אנצ’לוטי העביר את ויני לשחק באיזור הזה והורה לו לעזוב את הקו, וויני לאחר תקופת הסתגלות עשה דברים יפים מהאיזור הזה. עם קרוס הבעיה השניה שהציקה לי כמובן שלא הייתה קיימת. בשנים שעברו היו בעיות אחרות. חוסר באופציות התקפיות, ויני היה כל ההתקפה שלנו, קרבחאל ומנדי היו ביכולת ירודה, בעיות אחרות…

זה ברור לי וגם אני חוזר על הנקודה הזאת בערך 3 פעמים בכל דיון. אבל קבוצה חדשה כדי להתחבר לא צריכה רק זמן, היא צריכה גם לעבוד על הבעיות שלה. זה לא שאני לא אופטימי, אני דווקא אופטימי מאי פעם, והבעיות שיש כרגע צפויות, כמו שצפוי גם שנעבור אותן.

מסכים מאוד. אני חושב שעד ינואר נגמגם אבל נשתפר בהדרגה. בפברואר נשחק כדורגל טוב, במרץ אפריל מאי נקרר את השמפניות וביוני נפתח אותן. אני אופטימי.

אני מוחק חלק מ’תגובות המחצית’ שלי - עשיתי סדר בראש והנה משנתי לניצחון על ויאדוליד:

ההצגה נדחתה למועד לא ידוע| המשחק היום היה כמו להגיע למסעדת גורמה שהכל נראה יפה – השולחנות ערוכים, המלצרים והמלצריות, הנוף מרגש והמוסיקה ברקע נעימה – ובסוף האוכל חרא. לפעמים נראה שבריאל מדריד מתעסקים בהכל חוץ מכדורגל. הצגנו את גביע הסופר קאפ שזה אחלה, הבכורה של קיליאן אמבפה בסנטיאגו ברנבאו מרגשת, חדר ההלבשה שופץ וכדומה – אבל צריך לשחק לא?

כאילו העירו אותם מהשינה לפני עשר דקות ואמרו להם יעלה עולים לשחק. הייתי בכדורגל בחמישי ברמת גן ואחרי משחק-שניים עם החבר’ה שאיתך אתה מבין את החוזקות של כל אחד ואיך לשחק. אנחנו נראינו יותר ‘מאומנים’. ידעתי שלא יהיה קל אבל לא חשבתי שיהיה כל כך גרוע. איך אפשר להיות כל כך לא רלוונטים? קבוצה כל-כך לא מאומנת.

אבהיר שוב: אני מנתח משחק אחר משחק, פארטידו אה-פארטידו, נזהר מלקבוע מגמות במהירות ולחרוץ גורלות. לא אמרתי שהעונה הזו בדרך לאבדון וששחקנים מסוימים לא יספקו את הסחורה. בינתיים זה רע נו מה נעשה.

אני לא חושב שזה קשור לדרמה וזה לא רלוונטי שאנחנו רק במחזור השני. בואו ניכנס לפרופורציות אמיתיות – טוני קרוס הלך והוא שחקן נפלא אבל זה שחקן אחד בעוד רוב ההרכב הזה רץ יחד. פגשנו בסה"כ את מאיורקה שחזרה לגודלה הטבעי ונכנעה לאוססונה וכן את ויאדוליד העולה החדשה והצנועה. לא ציפיתי לתת הצגה או משולשים נגד אתלטיקו מדריד בוונדה מטרופוליטאנו. ויאדוליד התבנקרה בבונקר-לייט וגם נגד מנצ’סטר סיטי משחקים בונקר, נגד ארסנל, לפעמים נגד באיירן מינכן, נגד אינטר בסרייה A וגם ישחקו ככה נגד ברצלונה. תירוצים. אפשר לצפות למינימום כדורגל וקבוצה גם באוגוסט.

אנצ’לוטי לא קיבל פה משימה לחבר במיידי את הגלאקטיקוס 2.0 עם חמישה שחקני הרכב חדשים כמו מנואל פלגריני עם כריסטיאנו רונאלדו, קאקה, צ’אבי אלונסו, קארים בנזמה לאט לאט ועוד אלביול או ארבלואה. זו לא הקבוצה של פאביו קאפלו שקיבלה שני נגרים לאמצע כמו אמרסון ומהמאדו דיארה או זו של ברנד שוסטר ב-2007/08 שהיה לה ‘מגן שמאלי’ חדש, ווסלי סניידר אחד, בלם כמו פפה. זו קבוצה שעובדת בשיטה מסוימת ויש דברים שקורים על אוטומט או אמורים לקרות.

זה לא מתקבל על הדעת איך שהקבוצה נראית, במחצית הראשונה שוב קיבלנו כדורגל רדום, חוסר אונים ובעיטות מקילומטר של השחקנים, שוב גודש בצד שמאל, הדבר הטוב היחיד היה הניסיון לתת במה לארדה גולר שהלך והשתפר במחצית השנייה. ויאדוליד לא הציבה חמישה בהגנה – ברור ששיחקה נסוג, היא לא כיסחה והתנהגה יפה, לא בזבזה זמן – לא עשתה שום דבר ‘מיוחד’ חוץ מלעמוד כמו שצריך. קיליאן אמבפה גם אמור לעזור לנו לפרוץ בונקרים.

ואו.קיי המחצית הראשונה שוב לא טובה – ולא בהכל המאמן שלנו אשם – איך שוב אין חילופים? אז מה אם כבשנו שער בפוקס. למה? לוקה מודריץ’ זה הדבר הכי קרוב שיש לנו בסגל לטוני קרוס. דני סבאיוס דינמי יותר אבל מתמזמז עם הכדור והוא לא לידר. ללוקה עדיין יש את הטאץ’. למה תמיד הוא מחכה מינימום לדקה ה-60? אגב הסיומת המדהימה של המחליפים לא הרפת ממני את הסוגיה – מה היה קורה אם ברהים דיאס היה מקבל יותר מפירורים נגד מאיורקה? לא חבל על אובדן שתי הנקודות.

גולר לדעתי צריך למצוא את האיזון, מדבר על המחצית הראשונה כי לאחר מכן הוא הצטרף נפלא כל הזמן מהקו השני וזה חידוש מרענן – עליו לדעת למצוא את המינון הנכון בין הרצון לספק כל מסירה אה-לה-גוטי ולעשות משהו מתוחכם ומקדם ממש כמו ליצור מצב, לבין להזיז את הכדור מהר בנגיעה כמו טוני קרוס. הוא כדרר יותר מדי לדעתי והיריבים חיכו לו עם שחקן שיסגור לו את רגל שמאל.

אורליאן טשואמני לא נחוץ במשחק כזה. עזבו רגע, זה לא ביקורת ספציפית נגדו אבל זה טיעון לא טוב לומר שהוא ברמה של האחרים. מתי הוא יהיה טוב יותר מהאחרים? יראה קצת מנהיגות? או.קיי אז הוא עצר התקפה פה ושם והזיז את הכדור ממש לעתים רחוקות.

ההתקפה שלנו כמעט ולא קיימת, שחקני ההרכב “הבכירים”. לטעמי רודריגו היה היותר טוב מבין השלישייה, הוא לא משחק בעמדה שלו וטבעי שיוחלף כי הוא השחקן ‘החלש’ מביניהם. ויניסיוס ג’וניור גם בימים בינוניים תמיד נותן יותר בברנבאו. קיליאן אמבפה זז אבל לא קיבל מספיק כדורים וכמובן שהציפיות הרבה יותר גבוהות. כל כך הרבה דיברו על חוסר אידיליה ואגו והנה רודריגו צריך להבקיע והוא מנסה לבשל לוויניסיוס בכוח וחבל. ויניסיוס צריך ניעור וחבל שאנחנו כותבים את זה כל משחק שלישי.

במשך יותר מדי דקות גם אחרי השער שוויאדוליד ספגה מה שהכריח אותה לפתוח את המשחק – היינו לא חכמים ולא טובים במתפרצות, המסירות לא היו טובות, התנועות לעומק לא נכונות. ולמרות שיש שחקנים טובים בצד שמאל הכדור לא זז שמאלה מספיק.

פדה ואלוורדה צריך לבעוט לשער ואם הוא יחזור למוד 2022-23 שמדי פעם הוא מניף את הרגל אז דיינו, הוא לא קשר אחורי ועבר הסבה מדהימה, הוא קורא את המשחק כל כך טוב, נמרץ, לוחץ גבוה לעתים לבדו, יודע היכן לעמוד, באמת נכס. המזל הולך עם הטובים, זוכר המון בעיטות אדירות שלו שהיה חסר קצת מזל ואפילו הבומבה נגד נאפולי – שער יפה שנגזל ממנו. פדה נראה כאילו אנחנו באפריל - נהדר.

נקודה הבאה – הספסל, אם קרלו היה משתמש בו בתבונה היו לנו עוד שתי נקודות נגד מאיורקה. ברהים דיאס גיבור וכוכב כדורגל, סיומת קלאסית ואלגנטית. אוהד אחד טען שזה לא חוכמה לפרק יריבה כשאתה עולה מהספסל אש ורענן מול קו הגנה גבוה אבל זה קשה לעשות כל כך הרבה במעט דקות ואם היה 0:0 הלחץ עצום. הוא שחקן כנף טבעי בימין והגול הגיע מהאמצע. ואיך הוא בחר לפרגן אחר כך במקום לנסות להיות הגיבור הבלתי-מעורער. איזה נכס הוא.

על אנדריק כתבתי כבר שבקדם העונה הכל הלך לו הפוך, היה לחוץ, כל כך רצה להוכיח את עצמו. והנה מחליף רגליים ושולח חץ לרשת, גול של חלוץ גדול, אולי מאותת שצריך לספור אותו וגם לו יהיה מה לומר בעונה הזו וכיף לשמוח בשמחתו. לא להירדם נגד לאס פלמאס. האללה מדריד!

גיליון ציונים - נדיר שעושה זאת:

קורטואה - יחסית מחוסר עבודה: ציון 5
קרבחאל - עדיין בחגיגות מהיורו: ציון 3
מיליטאו - מראה עוד מהפיזיות של פעם, כדורים ארוכים נפלאים: ציון 7
רודיגר - אין משהו מיוחד להגיד: ציון 5.5
פראן - יציב בהגנה ותמך בהתקפה, ניסה, כדור רוחב מסוכן: ציון 6
טשואמני - לא יותר טוב מהחברים שלו, סביר: ציון: 5
פדה - מה עוד אפשר לבקש: ציון 7.5
גולר - אהבתי הצטרפות מקו שני: ציון 6
רודריגו - פתח את המשחק טוב אבל פספס: ציון 6
ויניסיוס - חייב תסרוקת אחרת זה מנחוס: ציון 5
אמבפה - לא רוצה לקטול בפרמיירה הביתית: ציון 5

מחליפים:
מודריץ’ - הכניס סדר וארגון וגם זה חשוב: ציון 5.5
ברהים - כמה אהבה: ציון 7
אנדריק - שער של אלוף: ציון 5
סבאיוס - בשביל הפרמיה: אין ציון

אנצ’לוטי לא ישתנה פתאום ושחקני ההגנה שלנו לא יפתחו טכניקה וימשיכו להניע את הכדור בצורה מסורבלת ולמסור כדורים עקומים אל מאחורי הגוף של המקבל.
אנחנו לא נשחק כדורגל מסודר וחכם, לא נעשה התקפות עם תרגילים שעבדו עליהם מהבית, לא נניע כדור ברמה של קבוצה מהטופ העולמי, רוב הדקות שנצפה בהם העונה יהיו בינוניות במקרה הטוב, אבל…לא נמשיך להראות גועל נפש כמו היום לאורך זמן יש לנו את הקבוצה הכי כישרונית ביותר בעולם, עוד שתיים שלושה משחקים וזה יתחבר ויתפוצץ.
רואים בבירור שיש לחץ עצום להוכיח שאנחנו הכי טובים שאין אגו ושיש פירגון, בסוף זה יעבור ונתחיל לשחק כדורגל שבדקות מסויימות יראה מדהים ולמלהיב וימוטט קבוצות בקלות, הדקות האלה ישכיחו את שאר 90% מהזמן שנשחק די חרא.
אחרי שאמבפה יתחבר וילמד את החברים והחברים ילמדו אותו בונקרים מהסוג של היום לא יצליחו מול ריאל, ויני, הצב, ג’וד וגם החברים ארדה, רודריגו, ברהים והשמנצ’יק, זה קבוצה שאמורה להבקיע בממוצע בקלות מעל 3 שערים כל משחק.

צריך זמן, עוד מעט זה יבוא.

הקבוצה לא מתואמת ובנוסף משחקת באינטנסיביות נמוכה מאוד, החלפת שחקן הרכב אחד לא אמורה לשבש ככה.

זה גם המון מנטלי, קבוצה שלקחה דאבל והוסיפו לה את השחקן שנחשב לטוב בעולם ששווה 40 גולים בעונה, אתה נהיה שאנן.
זה כמו בשכונה שאיכשהו בערב אחד מתאספת לה קבוצת ״הכוכבים״ כולם ביחד ואתה יודע שאין סיכוי שאתם יורדים מהמגרש הערב, ומפסידים על המשחק הראשון.

השחקנים במוד שהם מצפים לנצח ושכחו שצריך לעבוד קשה בשביל ניצחונות ״קלים ״.

בסביבות דקה 20 מיליטאו ירד לגליצ’ וחילץ כדור באופן נקי ועדיין קם מייד לנסות להשתלט על הכדור, בפעולה של אתלטיות טהורה. נראה לי שהפציעה מאחוריו, לבטח מנטלית. לקראת הסוף היה לויאדוליד מצב מעולה לגול ומיליטאו גלש ממש לפני הרגליים של השחקן ועזר להלחיץ אותו והכדור יצא החוצה. לטעמי נתן משחק טוב, ואני לא מתכוון לבישול שלו, ולכך שלפחות עוד בישול אחד “נהרס”.
קרבחל פשוט היה איטי ומסורבל. היו כמה מקרים שכדורים תועים של ויאדוליד נחתו אצלו או לידו, ועד שהוא השתלט שחקן יריב התנפל וחטף בקלילות. מקווה שזה לא סימפטום של נפילה מעונת השיא (יחסית). למשחק הבא חייב לעלות ואסקס.