השלמה ממחזור 2: חוזרים מהסן מאמס עם ניצחון 3:2 (פדרי, מסי2x)

הסגל למשחק ההשלמה (מהמחזור השני) -

אין חידושים מיוחדים.

אומטיטי הצליח להתגבר על קלקול הקיבה, וישתדל להצליח גם לצפות מהיציע בלי להיפצע.

אלנייה מחוץ לסגל, עקב מעברו לחטאפה והתור שהוזמן לו אצל הספר של קוקורייה.

קונראד נכנס במקומו.

מילה על בילבאו, הם בדיוק החליפו מאמן מגריטאנו המאכזב למרסלינו שאני אישית מאוד אוהב את העבודה שלו. לא יודע עד כמה נספיק לראות את ה"טאץ’’" שלו על הקבוצה, אבל מסורתית אחרי שקבוצה מחליפה מאמן (ספציפית גם בבילבאו) הם פתאום מעלים הילוך.

עם כמה שבארסה לא טובה בחוץ (ובאופן כללי העונה), ובילבאו לא פשוטה בסאן מאמס עם הגעתו של מרסלינו אני מאוד סקפטי לגבי אחוזי ההצלחה של בארסה הערב. זמן טוב לשים ווינר למעוניינים.

שיהיה בהצלחה.

אופטימי :slight_smile:

ההרכב -

בחוץ:
הדמות הפוזלת של ה-PES.

בפנים:
גריזמן במקום ברייטווייט.

מה יהיה עם הבוסקטס הזה?..

מילא פיקה ולנגלה - אין להם מתחרים אמיתיים (לפחות כרגע) שיעיפו את הטוסיק שלהם לספסל…

אבל פיאניץ׳ !!! כל כך הרבה יותר טוב מבוסי בתפקיד הזה, שאני חושב שאפילו בוסי מעדיף שפיאניץ׳ יפתח…

רק רונאלד - אני אספסל את ריקי לנצח - קומאן חושב שבוסי עדיף בקישור. למה? יש מצב לאיזשהו הסכם סודי שאנחנו לא יודעים עליו?

וברור… בוסי הוא אגדה ונתן פה עשור יוצא מן הכלל. אבל באמת שזה כבר לא המצב, ועם כל הכבוד, אם היינו רוצים לשחק עם אגדות עבר, אז באותה מידה היה אפשר להחזיר את פויול וגווראדיולה. זה לא עובד ככה. תנו לבוסי לנוח ולפיאניץ׳ לשחק.

קשה קשה עם ההולנדי המעפאן הזה…

מה הקטע שכבר הקבוצה לא מניעה כדור עם טר שטגן ?

גולים יפים, ניצחון חוץ חשוב ואפילו מסי מחייך. אולי 2020 באמת נגמרה. היידה לגראנדה ואוטוטו בחירות :).

הנה אני אופטימי @mos56

ניצחון חוץ יחסית קליל. ה 2-3 משקר, היה צריך להיות 2-5.
פדרי מתחיל להזכיר את אינייסטה, דמבלה מתחיל להזכיר שחקן כדורגל, ואפילו גריזמן עשה 2 פעולות חיוביות באותו משחק.
לנגלה נראה כל כך כבד. לא יודע מה קרה לו, אבל לעונה הזאת הוא לא הגיע.

איך, בין כל הזבל וכל הבלאגן הפסיכי הזה שעבר ועובר עלינו בשנים האחרונות, יצא לנו פדרי? מה עשינו שזכינו?

דבר אחד הוא לא שכח וזה לחטוף את הצהוב היומי שלו. מושעה למשחק הבא. בחיי שלא ראיתי תופעה כזו הרבה זמן. מישהו צריך לבדוק את יחס הצהובים שלו בכל שנה. או שזה סתם טרוניה שלי עליו.

למען ההגינות נהנתי במשחק הזה, ואם להיות הוגן, אז הפעם האחרונה שבאמת נהנתי ממשחק של ברצלונה זה היה במניטה על סביליה בגמר גביע האחרון של איניסטה. מסי כנראה במשחק הכי טוב שלו בשנה וחצי…

פדרי זה יהלום.

תהיה אופטימי גם אם אני יספר לך שהבחירות כנראה ידחו?

לא הייתי ממהר להסיק מסקנות לגבי זה, מרסיליניו אוהב קו הגנה נמוך ומתפרצות. האינטרס שלו שנחזיק את הכדור גבוה. מול קבוצות שתלחץ אותנו בצורה אגרסיבית נוכל לדעת טוב יותר האם העניין הזה הסתיים.

באמת היה אחלה משחק, לפחות מבחינת שליטה ויצירת מצבים כי ההגנה שלנו תמשיך להיות מזוויעה בכל קונסטלציה.

מסי נראה הרבה פחות גופה מתחילת השנה ומצא לו חבר חדש לכשכש איתו בזנב. גם דה יונג נראה טוב יותר ב433 כרגע אני מוכרח להודות.

זה ודאי? בגלל הקורונוש?

אוקי קבל תיקון, בנתיים הבחירות יתקימו במועד המקורי.

ברטומיאו כנראה לא מתערב אישית ברכישות של 5 מיליון יורו.
תחשוב על זה : להוציא את הרכישות האסטרונומיות שלו של גריזמן, קוטיניו ודמבלה, הרכישות של בארסה היו די טובות. לא יקרות מדי, ומי שלא התאים (פאקו, גומש…) יכלנו למכור באותו סכום שקנינו.

ואת פדרי כמעט פספסנו. יותר מזל משכל.